Apranti (AP)AP nedir?
Burak Baguç
Burak Baguç son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Baguç jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 2 | 3 | 1 | %3,6 | %10,7 | −%63,9 |
| Son 12 ay | 66 | 2 | 3 | 2 | %3,0 | %10,6 | −%69,4 |
| 2020'den bu yana | 66 | 2 | 3 | 2 | %3,0 | %10,6 | −%69,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 2 | 3 | 1 | %3,6 | %10,7 |
| 2025 | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,9 |
| İzmir | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Bursa | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 1 | 3 | 2 | %3,2 | %19,4 |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| 1201–1600 m | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 41 | 1 | 2 | 2 | %2,4 | %12,2 |
| Arap | 25 | 1 | 1 | 0 | %4,0* | %8,0* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,9 |
| İzmir | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Bursa | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 1 | 3 | 2 | %3,2 | %19,4 |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| 1201–1600 m | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 41 | 1 | 2 | 2 | %2,4 | %12,2 |
| Arap | 25 | 1 | 1 | 0 | %4,0* | %8,0* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yılmaz | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| R. Yıldız | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| S. Özbey | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| S. Yıldırım | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| S. Bektaş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Tezel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| V. Karakuş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| T. Sayılkan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çilek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Acar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Junior Başkan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| On Gözlü | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Catch The Stars | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Princess Albo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| The Last Griffin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| War Storm | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Anka Erçelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Şahin Meltem | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bold Steps | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sarı Ömer | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Bell Sleeve | E. Ayhan | 13/13 | 91,80 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Yıldız Sultan | S. Şahyazıcı | 8/12 | 27,45 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Junior Başkan | M. Tezel | 9/11 | 28,45 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | On Gözlü | T. Yılmaz | 8/16 | 38,35 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | The Last Griffin | S. Özbey | 10/11 | 12,30 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bird Cage | T. Yılmaz | 15/15 | 67,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Junior Başkan | M. Tezel | 4/9 | 18,40 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | The Last Griffin | S. Özbey | 7/14 | 30,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Queen Parla | S. Çelikman | 14/19 | 63,15 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Gündüz Reis | E. Avcı | 8/11 | 15,30 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Anka Erçelik | M. Tezel | 6/6 | 5,15 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | On Gözlü | K. Tutal | 9/11 | 54,80 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kandıralı | S. Yıldırım | 5/10 | 19,35 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Şahin Meltem | S. Yıldırım | 4/10 | 1,70 |
| 12.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | The Last Griffin | S. Özbey | 5/11 | 15,85 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Free Blood | S. Özbey | 1/15 | 16,45 |
| 11.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Anka Erçelik | R. Yıldız | 2/10 | 15,75 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | War Storm | R. Yıldız | 2/12 | 9,95 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Everything Alright | S. Gözüngü | 7/8 | 6,00 |
| 10.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Alps Fire | S. Şen | 6/7 | 25,05 |
Sık sorulanlar
Burak Baguç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 56 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Baguç bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Burak Baguç en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 34 koşu, 0 birincilik.
Burak Baguç apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.