JokeyCezalı: 17.11.2026 tarihine kadar
Sinan Özen
Sinan Özen son 12 ayda 233 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 57 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (85 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Özen jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 194 | 16 | 16 | 16 | %8,2 | %24,7 | −%40,0 |
| Son 12 ay | 233 | 17 | 21 | 19 | %7,3 | %24,5 | −%47,3 |
| 2020'den bu yana | 1943 | 148 | 212 | 206 | %7,6 | %29,1 | −%56,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 194 | 16 | 16 | 16 | %8,2 | %24,7 |
| 2025 | 94 | 1 | 9 | 8 | %1,1 | %19,1 |
| 2024 | 52 | 4 | 7 | 3 | %7,7 | %26,9 |
| 2023 | 323 | 25 | 28 | 30 | %7,7 | %25,7 |
| 2022 | 96 | 4 | 16 | 16 | %4,2 | %37,5 |
| 2021 | 497 | 33 | 55 | 48 | %6,6 | %27,4 |
| 2020 | 687 | 65 | 81 | 85 | %9,5 | %33,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 85 | 10 | 6 | 6 | %11,8 | %25,9 |
| Antalya | 83 | 3 | 7 | 6 | %3,6 | %19,3 |
| Bursa | 31 | 2 | 4 | 4 | %6,5 | %32,3 |
| İstanbul | 22 | 1 | 3 | 3 | %4,5* | %31,8* |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 106 | 9 | 8 | 8 | %8,5 | %23,6 |
| Sentetik · Normal | 55 | 4 | 3 | 7 | %7,3 | %25,5 |
| Çim · Normal | 26 | 2 | 3 | 4 | %7,7* | %34,6* |
| Kum · Islak | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 10 | 6 | 5 | %18,5 | %38,9 |
| 1201–1600 m | 113 | 5 | 12 | 6 | %4,4 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 52 | 2 | 3 | 5 | %3,8 | %19,2 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 164 | 14 | 14 | 15 | %8,5 | %26,2 |
| Arap | 69 | 3 | 7 | 4 | %4,3 | %20,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1001 | 81 | 116 | 118 | %8,1 | %31,5 |
| Kocaeli | 354 | 30 | 33 | 31 | %8,5 | %26,6 |
| Bursa | 342 | 23 | 39 | 37 | %6,7 | %28,9 |
| Antalya | 175 | 11 | 19 | 13 | %6,3 | %24,6 |
| İstanbul | 63 | 3 | 4 | 5 | %4,8 | %19,0 |
| Ankara | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 939 | 76 | 94 | 105 | %8,1 | %29,3 |
| Çim · Normal | 511 | 35 | 57 | 59 | %6,8 | %29,5 |
| Sentetik · Normal | 120 | 12 | 8 | 10 | %10,0 | %25,0 |
| Kum · Nemli | 100 | 10 | 17 | 9 | %10,0 | %36,0 |
| Kum · Islak | 94 | 6 | 12 | 6 | %6,4 | %25,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 67 | 5 | 7 | 5 | %7,5 | %25,4 |
| Çim · Yumuşak | 33 | 1 | 3 | 4 | %3,0 | %24,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 32 | 1 | 6 | 5 | %3,1 | %37,5 |
| Kum · Sulu | 18 | 1 | 6 | 1 | %5,6* | %44,4* |
| Çim · Ağır | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 450 | 45 | 49 | 54 | %10,0 | %32,9 |
| 1201–1600 m | 835 | 58 | 95 | 83 | %6,9 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 571 | 40 | 58 | 61 | %7,0 | %27,8 |
| 2001+ m | 87 | 5 | 10 | 8 | %5,7 | %26,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1194 | 92 | 141 | 132 | %7,7 | %30,6 |
| Arap | 749 | 56 | 71 | 74 | %7,5 | %26,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Kılıç | 16 | 1 | 4 | 1 | %6,3* | %37,5* |
| Ö. Taşdelen | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| N. Kaya | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| T. Çekici | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| G. Taşdelen | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| O. Bulut | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| S. Yanmaz | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
| M. Yalçın | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Ü. Bölek | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| S. Çelikman | 7 | 1 | 1 | 3 | 1/7 | 5/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İcra | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Cesi Affetmez | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Baturalp Can | 6 | 1 | 2 | 2 | 1/6 | 5/6 |
| Kayla Marla | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Stormer | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Yaşarserap | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Gençyürek | 5 | 0 | 2 | 2 | 0/5 | 4/5 |
| Bozşah | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Brave Athena | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Golden Snow | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Avcı Oğlum | T. Çekici | 5/6 | 17,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Dragon Furious | N. Kaya | 4/11 | 3,80 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Ormancıbey | H. Çalışkan | 7/11 | 19,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Kuzey Efesi | N. Yıldırım | 4/11 | 9,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | İcra | G. Taşdelen | 5/7 | 8,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Küçük Haso | E. Keskin | 11/12 | 8,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Teyzeoğlu | E. Keskin | 11/11 | 16,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | War Boy | G. Kılıç | 4/11 | 4,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | My Dream Serap | S. Yanmaz | 2/8 | 1,75 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Bozşah | G. Kılıç | 2/13 | 18,20 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Prens Levent | B. Tanrıkulu | 1/9 | 2,60 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Semey | M. Kaya | 2/9 | 6,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Ruler Stone | H. Çalışkan | 9/14 | 37,95 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Ormancıbey | H. Çalışkan | 7/10 | 35,75 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Lady Esra | N. Yıldırım | 9/9 | 48,60 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Lets Go | G. Taşdelen | 4/5 | 4,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Prenses Şeyma | B. Tanrıkulu | 1/13 | 3,60 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Secret Insıder | T. Ataç | 10/14 | 46,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Erkoçum | G. Taşdelen | 9/13 | 22,30 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ruler Stone | H. Çalışkan | 8/10 | 28,25 |
Sık sorulanlar
Sinan Özen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 194 koşuda 16 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Özen bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Sinan Özen en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 85 koşu, 10 birincilik.
Sinan Özen şu an cezalı ya da raporlu mu?
TJK listesine göre 04.11.2026–17.11.2026 tarihleri arasında cezalı.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.