Apranti (AP)AP nedir?
Recep Ketme
Recep Ketme son 12 ayda 792 koşuya çıktı, 66 birincilik ve 215 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (274 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Recep Ketme jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 700 | 53 | 65 | 69 | %7,6 | %26,7 | −%27,4 |
| Son 12 ay | 792 | 66 | 71 | 78 | %8,3 | %27,1 | −%18,6 |
| 2020'den bu yana | 1362 | 94 | 102 | 131 | %6,9 | %24,0 | −%32,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 700 | 53 | 65 | 69 | %7,6 | %26,7 |
| 2025 | 512 | 33 | 28 | 46 | %6,4 | %20,9 |
| 2024 | 135 | 8 | 8 | 13 | %5,9 | %21,5 |
| 2023 | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 274 | 18 | 21 | 32 | %6,6 | %25,9 |
| İzmir | 222 | 23 | 22 | 22 | %10,4 | %30,2 |
| Kocaeli | 151 | 14 | 16 | 13 | %9,3 | %28,5 |
| Antalya | 105 | 11 | 7 | 8 | %10,5 | %24,8 |
| İstanbul | 35 | 0 | 4 | 2 | %0,0 | %17,1 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 449 | 39 | 38 | 50 | %8,7 | %28,3 |
| Çim · Normal | 123 | 9 | 12 | 11 | %7,3 | %26,0 |
| Sentetik · Normal | 65 | 7 | 5 | 1 | %10,8 | %20,0 |
| Kum · Nemli | 44 | 3 | 8 | 7 | %6,8 | %40,9 |
| Kum · Islak | 32 | 3 | 2 | 2 | %9,4 | %21,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 1 | 1 | 1 | %4,3* | %13,0* |
| Kum · Sulu | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Sentetik · Nemli | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Sentetik · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 142 | 18 | 12 | 13 | %12,7 | %30,3 |
| 1201–1600 m | 364 | 26 | 36 | 35 | %7,1 | %26,6 |
| 1601–2000 m | 230 | 16 | 18 | 26 | %7,0 | %26,1 |
| 2001+ m | 56 | 6 | 5 | 4 | %10,7 | %26,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 504 | 48 | 44 | 51 | %9,5 | %28,4 |
| İngiliz | 288 | 18 | 27 | 27 | %6,3 | %25,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 517 | 25 | 35 | 52 | %4,8 | %21,7 |
| İzmir | 341 | 34 | 30 | 30 | %10,0 | %27,6 |
| Kocaeli | 243 | 19 | 21 | 21 | %7,8 | %25,1 |
| Antalya | 136 | 13 | 8 | 13 | %9,6 | %25,0 |
| İstanbul | 113 | 3 | 7 | 10 | %2,7 | %17,7 |
| Ankara | 8 | 0 | 1 | 4 | 0/8 | 5/8 |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 716 | 55 | 52 | 70 | %7,7 | %24,7 |
| Çim · Normal | 265 | 14 | 21 | 26 | %5,3 | %23,0 |
| Sentetik · Normal | 129 | 11 | 6 | 7 | %8,5 | %18,6 |
| Kum · Nemli | 73 | 4 | 9 | 11 | %5,5 | %32,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 47 | 1 | 5 | 3 | %2,1 | %19,1 |
| Kum · Islak | 44 | 3 | 2 | 3 | %6,8 | %18,2 |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 2 | %5,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Sentetik · Nemli | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Sentetik · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 246 | 21 | 19 | 24 | %8,5 | %26,0 |
| 1201–1600 m | 620 | 39 | 46 | 60 | %6,3 | %23,4 |
| 1601–2000 m | 394 | 25 | 28 | 38 | %6,3 | %23,1 |
| 2001+ m | 102 | 9 | 9 | 9 | %8,8 | %26,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 873 | 70 | 68 | 87 | %8,0 | %25,8 |
| İngiliz | 489 | 24 | 34 | 44 | %4,9 | %20,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Özgül | 56 | 6 | 5 | 5 | %10,7 | %28,6 |
| R. Kaya | 41 | 4 | 4 | 3 | %9,8 | %26,8 |
| O. Özpuylat | 22 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| S. Akcı | 21 | 2 | 3 | 4 | %9,5* | %42,9* |
| A. Ataş | 20 | 5 | 2 | 0 | %25,0* | %35,0* |
| Y. Akbulut | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| T. Çekici | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| N. Yıldırım | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
| S. Gözüngü | 14 | 2 | 1 | 4 | %14,3* | %50,0* |
| T. Ateş | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afşıntay | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| True Angel | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Salgur | 9 | 2 | 3 | 3 | 2/9 | 8/9 |
| Megafauna | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Kayaşah | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Haremli Kız | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Sihirli Jovanka | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| My Dear Dream | 8 | 0 | 4 | 1 | 0/8 | 5/8 |
| Sultan Nene | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Kaptanpaşalı | 7 | 2 | 1 | 3 | 2/7 | 6/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Leaving A Trace | B. Akbulut | 9/11 | 12,20 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Framez | B. Özgür | 2/13 | 9,60 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Ergen | T. Vatansever | 1/12 | 3,05 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | The Black Sonya | E. Ergünay | 8/12 | 51,50 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Nefesimol | B. Kocakaya | 12/14 | 6,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | İvecen | S. Akcı | 3/12 | 14,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Alparslanın Tayı | R. Kılıç | 5/8 | 6,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Berivancan | K. Kınay | 8/13 | 6,05 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Numenor | Y. Akbulut | 6/13 | 11,65 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Crown Of Honor | O. Özpuylat | 8/8 | 5,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ho Hoo | G. Taşdelen | 10/10 | 45,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Nebula Star | T. Çekici | 7/11 | 24,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Semendin Oğlu | T. Çekici | 6/11 | 3,75 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Asya Mila | Y. Akbulut | 10/11 | 60,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Sihirli Jovanka | N. Yıldırım | 5/8 | 9,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | My Dear Dream | O. Özpuylat | 2/18 | 6,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Özasyalı | E. Altın | 3/11 | 40,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Belek Bey | O. Demir | 11/12 | 30,45 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Torun Sada | R. Kaya | 5/12 | 8,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Asabi Çocuk | N. Gündüz | 5/6 | 3,35 |
Sık sorulanlar
Recep Ketme bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 700 koşuda 53 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Recep Ketme bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 9. koşu 18:00, LEAVING A TRACE.
Recep Ketme en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 274 koşu, 18 birincilik.
Recep Ketme apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.