Yarış Günü

Apranti (AP)AP nedir?

Çağlar Taşcı

Çağlar Taşcı son 12 ayda 250 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (98 koşu).

Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.

Çağlar Taşcı jokey istatistikleri (2026)

DönemKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3ROI
202623741910%1,7%13,9−%91,4
Son 12 ay25042012%1,6%14,4−%91,8
2020'den bu yana791275247%3,4%15,9−%52,0

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.

Bugünkü binişleri

Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.

Yıllara göre birincilik

2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
Yıllara göre birincilik sayısı
202120222023202420252026
YılKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
202623741910%1,7%13,9
2025163101011%6,1%19,0
2024133398%2,3%15,0
202314951110%3,4%17,4
2022105538%4,8%15,2
202140000/40/4

Favoriyle performans

Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
1/3
1 birincilik / 3 koşu
AGF 1'e bindiğinde
1/3
1 birincilik / 3 koşu

Hipodrom, pist, mesafe ve ırk

Hipodrom

HipodromKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İzmir98266%2,0%14,3
İstanbul55033%0,0%10,9
Bursa44143%2,3%18,2
Kocaeli26040%0,0*%15,4*
Antalya15020%0,0*%13,3*
Elazığ11110%9,1*%18,2*
Ankara10000/10/1

Pist ve pist durumu

PistKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Kum · Normal1443139%2,1%17,4
Sentetik · Normal39021%0,0%7,7
Çim · Normal27011%0,0*%7,4*
Kum · Islak13011%0,0*%15,4*
Kum · Nemli80100/81/8
Kum · Sulu70000/70/7
Çim · Biraz Yumuşak51101/52/5

Mesafe

MesafeKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
≤1200 m30030%0,0%10,0
1201–1600 m122187%0,8%13,1
1601–2000 m85284%2,4%16,5
2001+ m13111%7,7*%23,1*

Irk

IrkKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Arap1451124%0,7%11,7
İngiliz105388%2,9%18,1

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.

En çok bindiği antrenörler

AntrenörKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
S. Çelikman15010%0,0*%6,7*
A. Ataş15000%0,0*%0,0*
B. Çapkın14000%0,0*%0,0*
S. Gökçe70010/71/7
H. Yıldırım70100/71/7
A. Atar60110/62/6
Y. Öztaş50000/50/5
F. Şen50000/50/5
F. Ceylan50100/51/5
S. Aydoğan50110/52/5

Son 12 ay, ilk 10.

En çok bindiği atlar

AtKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Leonidas60000/60/6
Gülfem Hatun50000/50/5
Foot Loos40000/40/4
Mega Love40100/41/4
Ulu Beden40100/41/4
Mrs Malibu30000/30/3
Kıvırcık Memet30100/31/3
Matilda Hanım30000/30/3
Black Breeze30000/30/3
Bahisçi30110/32/3

Son 12 ay, ilk 10.

Son 20 koşu

TarihHipodromCinsMesafe · PistAtAntrenörSıraGny
06.11.2026İstanbulMaiden1300 SentetikÖzgündenM. Baykara3/144,25
06.11.2026İstanbulHandikap 152200 SentetikSwiss DancerA. Tekdemir9/935,15
03.11.2026KocaeliHandikap 161200 KumFoot LoosY. Öztaş9/1118,20
01.11.2026İstanbulHandikap 152000 SentetikMalğun HatunM. Baykara16/1629,45
30.10.2026İstanbulMaiden1500 SentetikKaranlıkB. Çapkın10/1114,40
28.10.2026İstanbulHandikap 151400 SentetikAybenovaA. Avcı18/1850,65
28.10.2026İstanbulHandikap 161500 SentetikAlpaymanB. Çapkın14/1414,50
27.10.2026KocaeliŞartlı 52000 KumAksözT. Çekici12/1312,00
27.10.2026KocaeliHandikap 162000 KumFoot LoosY. Öztaş7/108,80
23.10.2026İstanbulŞartlı 31600 ÇimLeonidasB. Çapkın9/1316,70
21.10.2026İstanbulŞartlı 191500 SentetikİtalyanoB. Çapkın14/1740,40
21.10.2026İstanbulMaiden1400 SentetikBuzmeralB. Çapkın7/1037,05
21.10.2026İstanbulMaiden1400 SentetikÖzgündenM. Baykara2/930,35
20.10.2026KocaeliMaiden1200 KumCangürM. Altın13/1468,00
20.10.2026KocaeliŞartlı 42000 KumMega LoveG. Taşdelen8/931,15
16.10.2026İstanbulSatış 21400 SentetikSusadımÖ. Alakuştekin13/1486,40
13.10.2026KocaeliHandikap 151500 KumHas TarkanM. Özgül14/1450,00
13.10.2026KocaeliŞartlı 51500 KumMega LoveG. Taşdelen9/109,95
09.10.2026İstanbulMaiden1400 ÇimBuzmeralB. Çapkın12/1471,40
09.10.2026İstanbulMaiden1400 ÇimVolcanic GirlB. Çapkın14/14105,90

Sık sorulanlar

Çağlar Taşcı bu yıl kaç yarış kazandı?

2026'da 237 koşuda 4 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.

Çağlar Taşcı bugün hangi atlara biniyor?

Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.

Çağlar Taşcı en çok hangi hipodromda bindi?

Son 12 ayda en çok İzmir'da: 98 koşu, 2 birincilik.

Çağlar Taşcı apranti mi?

Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.

Toplam kariyer istatistiği nerede?

Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.

Yöntem ve kaynak

  • Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
  • Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
  • ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
  • Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
  • Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.