Jokey
Caner Tepe
Caner Tepe son 12 ayda 81 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (51 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Caner Tepe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 2 | 3 | 3 | %2,6 | %10,4 | −%89,4 |
| Son 12 ay | 81 | 2 | 3 | 4 | %2,5 | %11,1 | −%89,9 |
| 2020'den bu yana | 1228 | 80 | 99 | 108 | %6,5 | %23,4 | −%44,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 13.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 2 | 3 | 3 | %2,6 | %10,4 |
| 2025 | 124 | 4 | 10 | 8 | %3,2 | %17,7 |
| 2024 | 121 | 9 | 10 | 17 | %7,4 | %29,8 |
| 2023 | 79 | 2 | 5 | 10 | %2,5 | %21,5 |
| 2022 | 217 | 10 | 23 | 25 | %4,6 | %26,7 |
| 2021 | 307 | 22 | 18 | 25 | %7,2 | %21,2 |
| 2020 | 303 | 31 | 30 | 20 | %10,2 | %26,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 51 | 2 | 2 | 3 | %3,9 | %13,7 |
| Kocaeli | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %16,7 |
| Sentetik · Normal | 27 | 1 | 0 | 0 | %3,7* | %3,7* |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| 1201–1600 m | 40 | 2 | 2 | 2 | %5,0 | %15,0 |
| 1601–2000 m | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 55 | 2 | 1 | 3 | %3,6 | %10,9 |
| Arap | 26 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %11,5* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 508 | 36 | 50 | 56 | %7,1 | %28,0 |
| Antalya | 301 | 16 | 23 | 28 | %5,3 | %22,3 |
| Kocaeli | 140 | 7 | 8 | 10 | %5,0 | %17,9 |
| Şanlıurfa | 118 | 8 | 9 | 5 | %6,8 | %18,6 |
| Diyarbakır | 112 | 7 | 8 | 5 | %6,3 | %17,9 |
| Ankara | 27 | 3 | 0 | 4 | %11,1* | %25,9* |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| İstanbul | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Adana | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 936 | 61 | 78 | 87 | %6,5 | %24,1 |
| Sentetik · Normal | 162 | 9 | 9 | 12 | %5,6 | %18,5 |
| Kum · Islak | 46 | 5 | 8 | 0 | %10,9 | %28,3 |
| Kum · Nemli | 36 | 2 | 4 | 4 | %5,6 | %27,8 |
| Çim · Normal | 25 | 3 | 0 | 1 | %12,0* | %16,0* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 407 | 28 | 42 | 41 | %6,9 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 389 | 19 | 31 | 39 | %4,9 | %22,9 |
| 1601–2000 m | 382 | 31 | 25 | 26 | %8,1 | %21,5 |
| 2001+ m | 50 | 2 | 1 | 2 | %4,0 | %10,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 685 | 45 | 53 | 70 | %6,6 | %24,5 |
| Arap | 543 | 35 | 46 | 38 | %6,4 | %21,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Karabulut | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| S. Kulak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| A. Polat | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| T. Çekici | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| N. Dündar | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Ö. Altın | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ö. Yıldırım | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| T. Ataç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Korkmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Kılıç | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mühür Taşı | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Smart Of Art | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Asral | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Katana Boy | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kral Alper | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Meymene | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Prenses Emika | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Quiereme | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Flight Mode | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hail To Princess | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Quiereme | T. Çekici | 13/16 | 35,55 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | El Alacran | N. Dündar | 8/13 | 12,05 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Flight Mode | T. Ataç | 12/12 | 57,35 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Koca Ömer | T. Ataç | 6/8 | 18,25 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Se Si Guaşe | T. Çekici | 13/14 | 68,55 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Flight Mode | T. Ataç | 8/8 | 30,05 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Asral | H. Karabulut | 10/14 | 36,15 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1400 Kum | For Yurdabak | Ö. Taşdelen | 10/10 | 7,70 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Asral | H. Karabulut | 9/9 | 20,85 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Quiereme | G. Taşdelen | –/12 | 40,90 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Asral | H. Karabulut | 2/11 | 23,45 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Destan Dorinda | B. Tanrıkulu | 15/16 | 58,65 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Çermikşah | M. Altın | 7/13 | 29,75 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Last Chance Girl | N. Kaya | 15/16 | 112,35 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Diamond Crown | G. Kılıç | 8/13 | 83,50 |
| 23.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Hail To Princess | T. Çekici | 11/11 | 65,20 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Katana Boy | H. Karabulut | 8/9 | 17,25 |
| 17.07.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Asral | H. Karabulut | 12/13 | 42,90 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Katana Boy | H. Karabulut | 5/9 | 24,55 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | King Destiny | H. Karabulut | 8/9 | 48,90 |
Sık sorulanlar
Caner Tepe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 77 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Caner Tepe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 13.10.2026, Kocaeli.
Caner Tepe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 51 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.