Jokey
Adem Aslan
Adem Aslan son 12 ayda 380 koşuya çıktı, 27 birincilik ve 102 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (170 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Aslan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 326 | 23 | 30 | 32 | %7,1 | %26,1 | −%45,8 |
| Son 12 ay | 380 | 27 | 32 | 43 | %7,1 | %26,8 | −%14,7 |
| 2020'den bu yana | 2831 | 200 | 264 | 272 | %7,1 | %26,0 | −%34,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 326 | 23 | 30 | 32 | %7,1 | %26,1 |
| 2025 | 411 | 33 | 31 | 42 | %8,0 | %25,8 |
| 2024 | 352 | 27 | 38 | 37 | %7,7 | %29,0 |
| 2023 | 383 | 28 | 43 | 45 | %7,3 | %30,3 |
| 2022 | 418 | 37 | 30 | 46 | %8,9 | %27,0 |
| 2021 | 501 | 33 | 55 | 43 | %6,6 | %26,1 |
| 2020 | 440 | 19 | 37 | 27 | %4,3 | %18,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 170 | 6 | 10 | 21 | %3,5 | %21,8 |
| Antalya | 102 | 9 | 10 | 12 | %8,8 | %30,4 |
| Kocaeli | 97 | 10 | 11 | 10 | %10,3 | %32,0 |
| Bursa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 145 | 6 | 9 | 16 | %4,1 | %21,4 |
| Kum · Normal | 128 | 16 | 12 | 15 | %12,5 | %33,6 |
| Çim · Normal | 61 | 2 | 7 | 6 | %3,3 | %24,6 |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Islak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 3 | 4 | 6 | %5,6 | %24,1 |
| 1201–1600 m | 206 | 12 | 18 | 22 | %5,8 | %25,2 |
| 1601–2000 m | 72 | 9 | 6 | 8 | %12,5 | %31,9 |
| 2001+ m | 48 | 3 | 4 | 7 | %6,3 | %29,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 192 | 14 | 19 | 26 | %7,3 | %30,7 |
| Arap | 188 | 13 | 13 | 17 | %6,9 | %22,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1991 | 128 | 180 | 184 | %6,4 | %24,7 |
| Kocaeli | 578 | 43 | 61 | 65 | %7,4 | %29,2 |
| Antalya | 180 | 20 | 19 | 16 | %11,1 | %30,6 |
| Bursa | 37 | 5 | 1 | 4 | %13,5 | %27,0 |
| İzmir | 37 | 2 | 3 | 2 | %5,4 | %18,9 |
| Ankara | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 1335 | 91 | 127 | 128 | %6,8 | %25,9 |
| Çim · Normal | 614 | 39 | 58 | 53 | %6,4 | %24,4 |
| Kum · Normal | 585 | 48 | 59 | 70 | %8,2 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 60 | 6 | 2 | 6 | %10,0 | %23,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 60 | 5 | 3 | 4 | %8,3 | %20,0 |
| Çim · Yumuşak | 42 | 2 | 2 | 0 | %4,8 | %9,5 |
| Kum · Islak | 41 | 3 | 4 | 3 | %7,3 | %24,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 40 | 4 | 1 | 2 | %10,0 | %17,5 |
| Çim · Ağır | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| Sentetik · Nemli | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Sentetik · Islak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Sentetik · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 394 | 24 | 31 | 45 | %6,1 | %25,4 |
| 1201–1600 m | 1475 | 102 | 132 | 119 | %6,9 | %23,9 |
| 1601–2000 m | 644 | 55 | 66 | 69 | %8,5 | %29,5 |
| 2001+ m | 318 | 19 | 35 | 39 | %6,0 | %29,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1503 | 96 | 146 | 158 | %6,4 | %26,6 |
| Arap | 1328 | 104 | 118 | 114 | %7,8 | %25,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Yıldırım | 26 | 3 | 3 | 2 | %11,5* | %30,8* |
| M. Akkılıç | 20 | 2 | 1 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| R. Kaya | 18 | 4 | 2 | 2 | %22,2* | %44,4* |
| H. Altunbaş | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| M. Avcı | 14 | 1 | 4 | 4 | %7,1* | %64,3* |
| T. Şit | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| H. Karabulut | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Y. Demirkıran | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| S. Çiftçi | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| M. İpek | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Riyad | 13 | 3 | 1 | 2 | %23,1* | %46,2* |
| Sihirli Jovanka | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Flint | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Bekata | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Crowned | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Bigasi | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Bi Anka | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Redative | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Deep Nature River | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Berançe | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Stormer | Y. Demirkıran | 10/11 | 16,00 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Güneşmila | R. Kaya | 1/8 | 17,05 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Agua Regıa | A. Alçiçek | 9/10 | 16,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Semrakaya | M. Demirtaş | 12/13 | 4,15 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Naifseda | M. Akkılıç | 11/14 | 62,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Şahika Mara | M. Tekdoğan | 15/18 | 19,85 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Subike | H. Acar | 6/10 | 20,60 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Bella Figlia | N. Yıldırım | 9/10 | 14,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Stakes Wınner | Y. Demirkıran | 5/11 | 12,95 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Iron Clem | E. Uslu | 8/18 | 15,65 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | All First | Ş. Akduman | 1/6 | 2,40 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Tutmaç | M. Akkılıç | 12/16 | 23,70 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Rossiman | Y. Demirkıran | 6/11 | 14,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Bigasi | M. Akkılıç | 5/11 | 12,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Konaklı | M. Akkılıç | 1/14 | 7,45 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Prenses Şeyma | B. Tanrıkulu | 8/8 | 16,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Riyad | H. Gönültaş | 3/10 | 13,70 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Eryürekli | D. Sav | 10/11 | 8,65 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Bigasi | M. Akkılıç | 6/11 | 9,85 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Subike | S. Çiftçi | 11/12 | 46,30 |
Sık sorulanlar
Adem Aslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 326 koşuda 23 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Aslan bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 2. koşu 14:30, AGUA REGIA; İstanbul 3. koşu 15:00, GÜNEŞMİLA; İstanbul 9. koşu 18:00, STORMER.
Adem Aslan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 170 koşu, 6 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.