Apranti (AP)AP nedir?
Rojhat Kurt
Rojhat Kurt son 12 ayda 167 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 21 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (56 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rojhat Kurt jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 9 | 5 | 7 | %5,4 | %12,7 | −%18,8 |
| Son 12 ay | 167 | 9 | 5 | 7 | %5,4 | %12,6 | −%19,3 |
| 2020'den bu yana | 169 | 9 | 5 | 7 | %5,3 | %12,4 | −%20,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 9 | 5 | 7 | %5,4 | %12,7 |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 56 | 4 | 2 | 4 | %7,1 | %17,9 |
| Adana | 52 | 2 | 2 | 2 | %3,8 | %11,5 |
| İstanbul | 37 | 1 | 0 | 0 | %2,7 | %2,7 |
| Kocaeli | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Şanlıurfa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 65 | 4 | 3 | 2 | %6,2 | %13,8 |
| Sentetik · Normal | 44 | 1 | 1 | 1 | %2,3 | %6,8 |
| Çim · Normal | 39 | 2 | 0 | 1 | %5,1 | %7,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 2 | 0 | 1 | %5,4 | %8,1 |
| 1201–1600 m | 92 | 6 | 4 | 6 | %6,5 | %17,4 |
| 1601–2000 m | 29 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,4* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 107 | 5 | 2 | 6 | %4,7 | %12,1 |
| İngiliz | 60 | 4 | 3 | 1 | %6,7 | %13,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 56 | 4 | 2 | 4 | %7,1 | %17,9 |
| Adana | 52 | 2 | 2 | 2 | %3,8 | %11,5 |
| İstanbul | 39 | 1 | 0 | 0 | %2,6 | %2,6 |
| Kocaeli | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Şanlıurfa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 65 | 4 | 3 | 2 | %6,2 | %13,8 |
| Sentetik · Normal | 45 | 1 | 1 | 1 | %2,2 | %6,7 |
| Çim · Normal | 40 | 2 | 0 | 1 | %5,0 | %7,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 2 | 0 | 1 | %5,4 | %8,1 |
| 1201–1600 m | 93 | 6 | 4 | 6 | %6,5 | %17,2 |
| 1601–2000 m | 30 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %3,3 |
| 2001+ m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 109 | 5 | 2 | 6 | %4,6 | %11,9 |
| İngiliz | 60 | 4 | 3 | 1 | %6,7 | %13,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Baykara | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
| R. Kaya | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Y. Tuncay | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| H. Tekinalp | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| M. Tekinalp | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| K. Yılmaz | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Y. Kaya | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A. Dinç | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Y. Baysal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Güllü | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Öztekbey | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Mızmız Myrtle | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Arkazgülü | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarefe | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Herani | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Oy Yare | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kara Alev | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Vahşi Bawikal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adile Hanım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İrem Hatun | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Asıl Oğul | Y. Kaya | 7/9 | 10,65 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Mızmız Myrtle | H. Tekinalp | 2/12 | 10,35 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Entity | F. Kip | 7/10 | 35,80 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tepeli | H. Tekinalp | 8/17 | 9,40 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Parlak Elmas | A. Dinç | 9/10 | 77,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Gülgülay | Y. Kaya | 8/10 | 40,80 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Redbad | M. Akyavuz | 11/16 | 114,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Sydney Wizard | S. Ceylan | 5/18 | 14,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Ateş Kuşları | A. Dinç | 3/12 | 11,55 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Demirdöven Kızı | A. Güllü | 11/11 | 43,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Crimson Power | Y. Tuncay | 2/10 | 25,00 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Kasırga Bey | S. Kan | 1/12 | 28,20 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Kraken | H. Tekinalp | 2/18 | 7,25 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Parlak Elmas | Y. Kaya | 13/16 | 72,30 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Arkazgülü | A. Dinç | 10/10 | 28,10 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Ottantotto | V. Tekin | 7/9 | 33,35 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Son Of Fearless | S. Ceylan | 13/17 | 40,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | O Bir Kraliçe | R. Kaya | 1/15 | 46,10 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Diyarefe | G. Köse | 4/13 | 18,05 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Madam Bonanza | Y. Baysal | 14/14 | 90,80 |
Sık sorulanlar
Rojhat Kurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 166 koşuda 9 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rojhat Kurt bugün hangi atlara biniyor?
Adana 1. koşu 17:15, ASIL OĞUL; Adana 4. koşu 19:00, KRAKEN; Adana 9. koşu 21:30, RUNNER ON RIVER.
Rojhat Kurt en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 56 koşu, 4 birincilik.
Rojhat Kurt apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.