Apranti (AP)AP nedir?
Mustafa Tekpetek
Mustafa Tekpetek son 12 ayda 182 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (81 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Tekpetek jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 146 | 2 | 11 | 13 | %1,4 | %17,8 | −%68,2 |
| Son 12 ay | 182 | 2 | 14 | 13 | %1,1 | %15,9 | −%74,5 |
| 2020'den bu yana | 240 | 2 | 17 | 16 | %0,8 | %14,6 | −%80,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 146 | 2 | 11 | 13 | %1,4 | %17,8 |
| 2025 | 89 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %9,0 |
| 2024 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 81 | 1 | 7 | 3 | %1,2 | %13,6 |
| İzmir | 75 | 1 | 3 | 8 | %1,3 | %16,0 |
| Bursa | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| Kocaeli | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 102 | 1 | 6 | 11 | %1,0 | %17,6 |
| Sentetik · Normal | 45 | 1 | 4 | 2 | %2,2 | %15,6 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %18,2 |
| 1201–1600 m | 86 | 2 | 5 | 7 | %2,3 | %16,3 |
| 1601–2000 m | 47 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %8,5 |
| 2001+ m | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 126 | 2 | 13 | 10 | %1,6 | %19,8 |
| İngiliz | 56 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %7,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 81 | 1 | 7 | 3 | %1,2 | %13,6 |
| İzmir | 76 | 1 | 3 | 8 | %1,3 | %15,8 |
| İstanbul | 56 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %10,7 |
| Bursa | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| Kocaeli | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 104 | 1 | 6 | 11 | %1,0 | %17,3 |
| Sentetik · Normal | 83 | 1 | 7 | 5 | %1,2 | %15,7 |
| Çim · Normal | 24 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 38 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %18,4 |
| 1201–1600 m | 122 | 2 | 7 | 9 | %1,6 | %14,8 |
| 1601–2000 m | 60 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %8,3 |
| 2001+ m | 20 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 155 | 2 | 15 | 12 | %1,3 | %18,7 |
| İngiliz | 85 | 0 | 2 | 4 | %0,0 | %7,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Kaya | 18 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %22,2* |
| Ö. Altın | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| H. Durmuş | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| S. Şahyazıcı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Polat | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Şen | 6 | 1 | 2 | 2 | 1/6 | 5/6 |
| C. Köse | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ö. Yıldırım | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Tezel | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| U. Gökçe | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıldız Soy | 6 | 1 | 2 | 2 | 1/6 | 5/6 |
| Selçukzade | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| Zıpkın Osman | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Urfa Ceylanı | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| Kaya Hüseyin | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kenanın Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bılly The Kıd | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Uskumru | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Alev Kız | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Akgobak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Shadow | M. Pakel | 7/13 | 32,80 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Yıldız Soy | A. Şen | 3/12 | 8,00 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Aksoylucan | F. Tosun | 6/13 | 9,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Prenses Di | R. Coşkun | 9/9 | 13,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Uskumru | M. Tezel | 9/13 | 15,80 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alev Kız | F. Arslanca | 4/12 | 5,80 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Otay | Y. Akkuş | 6/11 | 39,65 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Eastern Express | S. Gökçe | 5/10 | 31,10 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Yıldız Soy | A. Şen | 2/17 | 11,05 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Lal Kızım | A. Aydoğan | 10/10 | 52,05 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Uskumru | F. Kıran | 10/13 | 33,05 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Prenses Di | F. Kıran | 2/11 | 20,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Acar Tay | M. Akkuş | 7/13 | 36,10 |
| 15.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Kuzeyhan | M. Tezel | 10/12 | 21,95 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Selçukzade | U. Gökçe | 8/10 | 10,10 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Akgobak | Y. Arslanca | 2/9 | 13,20 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Cherokee | H. Durmuş | 3/9 | 3,00 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Bocce | M. Akalın | 4/12 | 25,35 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alev Kız | F. Arslanca | 3/13 | 7,60 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Akgobak | Y. Taluk | 8/12 | 10,60 |
Sık sorulanlar
Mustafa Tekpetek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 146 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Tekpetek bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mustafa Tekpetek en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 81 koşu, 1 birincilik.
Mustafa Tekpetek apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.