Jokey
Görkem Özçelik
Görkem Özçelik son 12 ayda 902 koşuya çıktı, 66 birincilik ve 254 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (370 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Görkem Özçelik jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 769 | 57 | 81 | 85 | %7,4 | %29,0 | −%44,7 |
| Son 12 ay | 902 | 66 | 90 | 98 | %7,3 | %28,2 | −%46,3 |
| 2020'den bu yana | 5622 | 556 | 599 | 642 | %9,9 | %32,0 | −%40,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 769 | 57 | 81 | 85 | %7,4 | %29,0 |
| 2025 | 930 | 63 | 82 | 96 | %6,8 | %25,9 |
| 2024 | 765 | 86 | 90 | 86 | %11,2 | %34,2 |
| 2023 | 950 | 98 | 114 | 123 | %10,3 | %35,3 |
| 2022 | 1171 | 133 | 126 | 153 | %11,4 | %35,2 |
| 2021 | 956 | 116 | 100 | 92 | %12,1 | %32,2 |
| 2020 | 81 | 3 | 6 | 7 | %3,7 | %19,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 370 | 19 | 30 | 28 | %5,1 | %20,8 |
| Antalya | 184 | 11 | 21 | 27 | %6,0 | %32,1 |
| Kocaeli | 177 | 20 | 22 | 24 | %11,3 | %37,3 |
| Bursa | 145 | 16 | 14 | 15 | %11,0 | %31,0 |
| İzmir | 20 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %35,0* |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 304 | 29 | 31 | 36 | %9,5 | %31,6 |
| Sentetik · Normal | 297 | 15 | 27 | 31 | %5,1 | %24,6 |
| Çim · Normal | 157 | 10 | 15 | 12 | %6,4 | %23,6 |
| Kum · Nemli | 48 | 2 | 7 | 5 | %4,2 | %29,2 |
| Kum · Islak | 31 | 5 | 4 | 6 | %16,1 | %48,4 |
| Çim · Yumuşak | 17 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %29,4* |
| Sentetik · Nemli | 17 | 2 | 1 | 4 | %11,8* | %41,2* |
| Sentetik · Islak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 127 | 9 | 18 | 12 | %7,1 | %30,7 |
| 1201–1600 m | 482 | 37 | 43 | 49 | %7,7 | %26,8 |
| 1601–2000 m | 214 | 16 | 24 | 27 | %7,5 | %31,3 |
| 2001+ m | 79 | 4 | 5 | 10 | %5,1 | %24,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 499 | 39 | 50 | 60 | %7,8 | %29,9 |
| Arap | 403 | 27 | 40 | 38 | %6,7 | %26,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2641 | 203 | 237 | 285 | %7,7 | %27,5 |
| Kocaeli | 1176 | 163 | 173 | 128 | %13,9 | %39,5 |
| İzmir | 839 | 98 | 98 | 111 | %11,7 | %36,6 |
| Bursa | 601 | 65 | 55 | 65 | %10,8 | %30,8 |
| Antalya | 287 | 23 | 35 | 42 | %8,0 | %34,8 |
| Ankara | 77 | 4 | 1 | 11 | %5,2 | %20,8 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1851 | 231 | 225 | 213 | %12,5 | %36,1 |
| Sentetik · Normal | 1758 | 145 | 172 | 207 | %8,2 | %29,8 |
| Çim · Normal | 1260 | 104 | 121 | 129 | %8,3 | %28,1 |
| Kum · Nemli | 245 | 31 | 40 | 32 | %12,7 | %42,0 |
| Kum · Islak | 152 | 20 | 12 | 24 | %13,2 | %36,8 |
| Çim · Yumuşak | 96 | 5 | 10 | 17 | %5,2 | %33,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 87 | 4 | 5 | 8 | %4,6 | %19,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 72 | 6 | 5 | 6 | %8,3 | %23,6 |
| Çim · Ağır | 26 | 2 | 5 | 0 | %7,7* | %26,9* |
| Sentetik · Nemli | 26 | 4 | 2 | 4 | %15,4* | %38,5* |
| Çim · Çok Ağır | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Çim · Biraz Ağır | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Sentetik · Islak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 881 | 96 | 98 | 117 | %10,9 | %35,3 |
| 1201–1600 m | 2857 | 261 | 307 | 317 | %9,1 | %31,0 |
| 1601–2000 m | 1431 | 159 | 157 | 162 | %11,1 | %33,4 |
| 2001+ m | 453 | 40 | 37 | 46 | %8,8 | %27,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3118 | 315 | 351 | 367 | %10,1 | %33,1 |
| Arap | 2504 | 241 | 248 | 275 | %9,6 | %30,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. İpek | 31 | 0 | 1 | 6 | %0,0 | %22,6 |
| E. Çilek | 27 | 3 | 4 | 4 | %11,1* | %40,7* |
| S. Bektaş | 25 | 1 | 4 | 4 | %4,0* | %36,0* |
| T. Şit | 24 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,2* |
| T. İbiş | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| H. Dolmaz | 20 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| O. Bulut | 19 | 1 | 5 | 4 | %5,3* | %52,6* |
| A. Yıldız | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| R. Suna | 17 | 1 | 2 | 4 | %5,9* | %41,2* |
| C. Turan | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rock For Ever | 17 | 5 | 2 | 3 | %29,4* | %58,8* |
| Gürceyhun | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Art Of Victory | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| Pençsir | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| El Rıo | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Diamond Brothers | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Al Seher | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Mystery Bounty | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Kayaların Şahı | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| Cool Star | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Apollo Maximus | S. Çelikman | 4/11 | 7,85 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Tam Time | V. Yıldırım | 6/6 | 5,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Cancaner | T. Turan | 6/8 | 9,00 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Adrastos | S. Bektaş | 6/8 | 12,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Lakewood | S. Bektaş | 7/8 | 22,85 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Leonidas | B. Çapkın | 10/15 | 33,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Nilüfer | S. Günaydın | 6/13 | 11,65 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Yeşilkaya | M. Demirtaş | 9/13 | 4,15 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Hılda | F. Gönültaş | 11/11 | 38,30 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | Art Of Victory | G. Gökçe | 3/5 | 2,70 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Mr Hermes | C. Filiksaç | 4/9 | 5,05 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Circuit Breaker | M. İpek | 13/18 | 15,45 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Shino | M. İpek | 3/9 | 3,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Song Rising | M. Avcı | 3/5 | 6,95 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Niğbolu | S. Aydoğan | 5/10 | 12,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Pençsir | R. Suna | 5/15 | 19,05 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Kylie Vom Elbe | C. Turan | 7/9 | 7,55 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Kimdraka | M. İpek | 5/10 | 7,85 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Çelikgiller | B. Çapkın | 9/9 | 8,85 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ahsurbike | N. Kaya | 14/14 | 27,80 |
Sık sorulanlar
Görkem Özçelik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 769 koşuda 57 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Görkem Özçelik bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 1. koşu 14:00, LAKEWOOD; İstanbul 4. koşu 15:30, ADRASTOS; İstanbul 5. koşu 16:00, CANCANER; İstanbul 7. koşu 17:00, TAM TIME; İstanbul 9. koşu 18:00, APOLLO MAXIMUS.
Görkem Özçelik en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 370 koşu, 19 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.