Jokey
Fatih Rüstem Bebek
Fatih Rüstem Bebek son 12 ayda 203 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (100 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Rüstem Bebek jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 164 | 5 | 10 | 12 | %3,0 | %16,5 | −%70,2 |
| Son 12 ay | 203 | 5 | 14 | 17 | %2,5 | %17,7 | −%75,9 |
| 2020'den bu yana | 1828 | 141 | 159 | 196 | %7,7 | %27,1 | −%38,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 164 | 5 | 10 | 12 | %3,0 | %16,5 |
| 2025 | 195 | 8 | 17 | 19 | %4,1 | %22,6 |
| 2024 | 255 | 18 | 16 | 30 | %7,1 | %25,1 |
| 2023 | 275 | 24 | 32 | 31 | %8,7 | %31,6 |
| 2022 | 379 | 50 | 48 | 45 | %13,2 | %37,7 |
| 2021 | 330 | 26 | 23 | 40 | %7,9 | %27,0 |
| 2020 | 230 | 10 | 13 | 19 | %4,3 | %18,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 100 | 2 | 9 | 5 | %2,0 | %16,0 |
| Ankara | 56 | 3 | 1 | 6 | %5,4 | %17,9 |
| Antalya | 37 | 0 | 4 | 5 | %0,0 | %24,3 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 78 | 0 | 8 | 9 | %0,0 | %21,8 |
| Sentetik · Normal | 63 | 2 | 5 | 3 | %3,2 | %15,9 |
| Çim · Normal | 31 | 1 | 1 | 0 | %3,2 | %6,5 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 3 | 1 | 3 | %6,5 | %15,2 |
| 1201–1600 m | 119 | 1 | 11 | 13 | %0,8 | %21,0 |
| 1601–2000 m | 30 | 1 | 2 | 1 | %3,3 | %13,3 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 109 | 1 | 9 | 9 | %0,9 | %17,4 |
| Arap | 94 | 4 | 5 | 8 | %4,3 | %18,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 775 | 55 | 58 | 71 | %7,1 | %23,7 |
| Ankara | 583 | 34 | 48 | 59 | %5,8 | %24,2 |
| Antalya | 353 | 41 | 42 | 46 | %11,6 | %36,5 |
| İstanbul | 53 | 3 | 5 | 8 | %5,7 | %30,2 |
| Kocaeli | 46 | 8 | 6 | 9 | %17,4 | %50,0 |
| Bursa | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 791 | 60 | 73 | 90 | %7,6 | %28,2 |
| Çim · Normal | 566 | 44 | 46 | 58 | %7,8 | %26,1 |
| Sentetik · Normal | 217 | 18 | 25 | 24 | %8,3 | %30,9 |
| Kum · Nemli | 76 | 8 | 6 | 8 | %10,5 | %28,9 |
| Kum · Islak | 38 | 2 | 4 | 3 | %5,3 | %23,7 |
| Çim · Yumuşak | 34 | 1 | 1 | 4 | %2,9 | %17,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 29 | 1 | 2 | 1 | %3,4* | %13,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 27 | 3 | 0 | 4 | %11,1* | %25,9* |
| Çim · Ağır | 19 | 3 | 1 | 0 | %15,8* | %21,1* |
| Kum · Sulu | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 372 | 29 | 28 | 42 | %7,8 | %26,6 |
| 1201–1600 m | 953 | 70 | 84 | 104 | %7,3 | %27,1 |
| 1601–2000 m | 369 | 34 | 31 | 43 | %9,2 | %29,3 |
| 2001+ m | 134 | 8 | 16 | 7 | %6,0 | %23,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 962 | 73 | 90 | 112 | %7,6 | %28,6 |
| Arap | 866 | 68 | 69 | 84 | %7,9 | %25,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Polat | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| İ. Köroğlu | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Y. Tuncay | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| V. Tekin | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| T. Kara | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| F. Serintürk | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Korkmaz | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| H. Top | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Ö. Altın | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| C. Çiçek | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Abadbey | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Son Of Fearless | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Jülidekız | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Yarış Kraliçesi | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Van Kalesi | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Enfes Tamer | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Baba Doçka | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Bahtınaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Vegvisir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Malatya Çapkını | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Bittersweet | M. Pekin | 5/9 | 24,20 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dumanlıgöz | S. Polat | 12/17 | 62,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Sılanaz | M. Atal | 3/10 | 23,25 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Lady Nazo | M. Atal | 8/9 | 56,85 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Vegvisir | V. Tekin | 6/16 | 26,60 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Power Of Light | S. Altundağ | 14/18 | 22,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Adanalı Demir | R. Becene | 10/12 | 26,15 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Abadbey | İ. Köroğlu | 9/16 | 19,50 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | King Of Proti | İ. Köroğlu | 8/18 | 5,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Mori Paşa | Y. Misdik | 4/17 | 9,50 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Malkara Kızı | A. Güllü | 10/15 | 14,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Leydi Leyla | Y. Tuncay | 10/14 | 29,35 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Çim | Alsayfa | H. Turan | 5/9 | 5,00 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Payiz | K. Baltacı | 4/11 | 44,55 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Yarış Kraliçesi | A. Korkmaz | 4/11 | 4,95 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Vegvisir | V. Tekin | 3/10 | 8,90 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Lucky Angel | S. Altundağ | 15/18 | 29,95 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Abadbey | İ. Köroğlu | 7/15 | 11,65 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Malatya Çapkını | Z. Yılmaz | 2/14 | 15,80 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Victory Addict | M. Özyiğit | 7/13 | 8,35 |
Sık sorulanlar
Fatih Rüstem Bebek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 164 koşuda 5 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Rüstem Bebek bugün hangi atlara biniyor?
Adana 2. koşu 17:45, BITTERSWEET; Adana 7. koşu 20:30, QUEEN BADE; Adana 9. koşu 21:30, MORİ PAŞA.
Fatih Rüstem Bebek en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 100 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.