JokeyCezalı: 08.11.2026 tarihine kadar
Halis Karataş
Halis Karataş son 12 ayda 436 koşuya çıktı, 98 birincilik ve 236 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (302 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halis Karataş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 424 | 94 | 78 | 60 | %22,2 | %54,7 | −%41,0 |
| Son 12 ay | 436 | 98 | 78 | 60 | %22,5 | %54,1 | −%39,0 |
| 2020'den bu yana | 2930 | 739 | 600 | 435 | %25,2 | %60,5 | −%38,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 424 | 94 | 78 | 60 | %22,2 | %54,7 |
| 2025 | 163 | 31 | 18 | 21 | %19,0 | %42,9 |
| 2024 | 139 | 33 | 18 | 16 | %23,7 | %48,2 |
| 2023 | 487 | 120 | 108 | 70 | %24,6 | %61,2 |
| 2022 | 557 | 156 | 133 | 70 | %28,0 | %64,5 |
| 2021 | 694 | 179 | 147 | 119 | %25,8 | %64,1 |
| 2020 | 466 | 126 | 98 | 79 | %27,0 | %65,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 302 | 64 | 55 | 38 | %21,2 | %52,0 |
| Ankara | 50 | 13 | 7 | 7 | %26,0 | %54,0 |
| Bursa | 34 | 12 | 5 | 4 | %35,3 | %61,8 |
| Antalya | 26 | 4 | 6 | 5 | %15,4* | %57,7* |
| İzmir | 15 | 4 | 2 | 6 | %26,7* | %80,0* |
| Adana | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 180 | 38 | 38 | 23 | %21,1 | %55,0 |
| Çim · Normal | 130 | 34 | 14 | 21 | %26,2 | %53,1 |
| Kum · Normal | 59 | 12 | 14 | 8 | %20,3 | %57,6 |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 11 | 4 | 2 | 1 | %36,4* | %63,6* |
| Çim · Çok Ağır | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Kum · Islak | 6 | 5 | 0 | 1 | 5/6 | 6/6 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 59 | 12 | 13 | 9 | %20,3 | %57,6 |
| 1201–1600 m | 242 | 63 | 44 | 28 | %26,0 | %55,8 |
| 1601–2000 m | 79 | 14 | 12 | 14 | %17,7 | %50,6 |
| 2001+ m | 56 | 9 | 9 | 9 | %16,1 | %48,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 285 | 67 | 54 | 42 | %23,5 | %57,2 |
| Arap | 151 | 31 | 24 | 18 | %20,5 | %48,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2063 | 493 | 415 | 300 | %23,9 | %58,6 |
| Ankara | 431 | 99 | 93 | 60 | %23,0 | %58,5 |
| İzmir | 179 | 58 | 43 | 40 | %32,4 | %78,8 |
| Adana | 124 | 47 | 27 | 16 | %37,9 | %72,6 |
| Bursa | 77 | 26 | 10 | 11 | %33,8 | %61,0 |
| Antalya | 34 | 8 | 8 | 5 | %23,5 | %61,8 |
| Kocaeli | 22 | 8 | 4 | 3 | %36,4* | %68,2* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 1129 | 281 | 251 | 170 | %24,9 | %62,2 |
| Çim · Normal | 987 | 226 | 169 | 137 | %22,9 | %53,9 |
| Kum · Normal | 411 | 129 | 92 | 63 | %31,4 | %69,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 77 | 16 | 13 | 11 | %20,8 | %51,9 |
| Çim · Yumuşak | 74 | 14 | 18 | 17 | %18,9 | %66,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 73 | 19 | 15 | 7 | %26,0 | %56,2 |
| Kum · Islak | 56 | 27 | 11 | 8 | %48,2 | %82,1 |
| Kum · Nemli | 53 | 17 | 13 | 13 | %32,1 | %81,1 |
| Çim · Çok Ağır | 26 | 1 | 7 | 3 | %3,8* | %42,3* |
| Çim · Ağır | 18 | 4 | 5 | 1 | %22,2* | %55,6* |
| Kum · Sulu | 18 | 3 | 3 | 4 | %16,7* | %55,6* |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 428 | 114 | 87 | 59 | %26,6 | %60,7 |
| 1201–1600 m | 1530 | 380 | 331 | 220 | %24,8 | %60,8 |
| 1601–2000 m | 553 | 132 | 104 | 99 | %23,9 | %60,6 |
| 2001+ m | 419 | 113 | 78 | 57 | %27,0 | %59,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1940 | 478 | 396 | 288 | %24,6 | %59,9 |
| Arap | 990 | 261 | 204 | 147 | %26,4 | %61,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Avcı | 40 | 7 | 11 | 8 | %17,5 | %65,0 |
| M. Aydoğdi | 19 | 6 | 3 | 6 | %31,6* | %78,9* |
| C. Turan | 17 | 4 | 4 | 3 | %23,5* | %64,7* |
| B. Akbulut | 15 | 7 | 1 | 1 | %46,7* | %60,0* |
| İ. Bekiroğulları | 13 | 7 | 2 | 1 | %53,8* | %76,9* |
| K. Yılmaz | 13 | 2 | 3 | 1 | %15,4* | %46,2* |
| M. Dolak | 13 | 3 | 3 | 2 | %23,1* | %61,5* |
| E. Karataş | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| M. İpek | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| V. Yıldırım | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Statue Of Liberty | 8 | 2 | 3 | 1 | 2/8 | 6/8 |
| Live Your Freedom | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Dıre Wolf | 7 | 3 | 1 | 2 | 3/7 | 6/7 |
| Tonbi | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Prens Levent | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Cemhan | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Sarafim | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Truely | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Touch Of Thunder | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Song Rising | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Koko Loko | İ. Bekiroğulları | 2/11 | 3,15 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Giant Wave | A. Avcı | 3/6 | 3,40 |
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Visenya | H. Çakmak | 3/10 | 4,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Lostra | K. Yılmaz | 8/8 | 9,95 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Touch The Storm | İ. Bekiroğulları | 1/8 | 1,30 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Wolf Brothers | İ. Bekiroğulları | 1/10 | 2,40 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Time To Victory | Y. Öztaş | 4/8 | 2,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Sarafim | M. Avcı | 3/15 | 1,80 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Ammayaman | B. Akbulut | 2/6 | 5,60 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Moon Stream | Y. Demirkıran | 2/11 | 3,20 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Rolling Stone | M. Avcı | 1/7 | 3,50 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Chase Horizon | İ. Köroğlu | 4/11 | 1,90 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Bodubey | H. Turan | 5/13 | 10,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Truely | V. Yıldırım | 5/11 | 3,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Lyara | U. Bilik | 1/8 | 3,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Deli Umut | C. Katı | 7/12 | 5,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | İsen Buga | T. Şit | 7/10 | 9,10 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Hellas | E. Karataş | 5/13 | 6,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | The Avenger | B. Akbulut | 1/7 | 2,15 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | The Last Forza | İ. Akmeşe | 7/8 | 2,95 |
Sık sorulanlar
Halis Karataş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 424 koşuda 94 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halis Karataş bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 1. koşu 14:00, TIME TO VICTORY; İstanbul 2. koşu 14:30, WOLF BROTHERS; İstanbul 4. koşu 15:30, TOUCH THE STORM; İstanbul 5. koşu 16:00, LOSTRA; İstanbul 6. koşu 16:30, VISENYA; İstanbul 8. koşu 17:30, GIANT WAVE; İstanbul 9. koşu 18:00, KOKO LOKO.
Halis Karataş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 302 koşu, 64 birincilik.
Halis Karataş şu an cezalı ya da raporlu mu?
TJK listesine göre 08.11.2026–08.11.2026 tarihleri arasında cezalı.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.