Jokey
Alican İnci
Alican İnci son 12 ayda 541 koşuya çıktı, 45 birincilik ve 148 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (280 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Alican İnci jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 452 | 40 | 30 | 58 | %8,8 | %28,3 | +%6,5 |
| Son 12 ay | 541 | 45 | 37 | 66 | %8,3 | %27,4 | −%1,6 |
| 2020'den bu yana | 3870 | 342 | 398 | 398 | %8,8 | %29,4 | −%25,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 452 | 40 | 30 | 58 | %8,8 | %28,3 |
| 2025 | 586 | 35 | 57 | 69 | %6,0 | %27,5 |
| 2024 | 790 | 69 | 83 | 84 | %8,7 | %29,9 |
| 2023 | 671 | 55 | 60 | 55 | %8,2 | %25,3 |
| 2022 | 446 | 43 | 61 | 38 | %9,6 | %31,8 |
| 2021 | 657 | 74 | 82 | 71 | %11,3 | %34,6 |
| 2020 | 268 | 26 | 25 | 23 | %9,7 | %27,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 280 | 21 | 18 | 32 | %7,5 | %25,4 |
| Bursa | 223 | 23 | 17 | 26 | %10,3 | %29,6 |
| Kocaeli | 24 | 0 | 2 | 7 | %0,0* | %37,5* |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Antalya | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 316 | 25 | 23 | 38 | %7,9 | %27,2 |
| Çim · Normal | 96 | 9 | 7 | 15 | %9,4 | %32,3 |
| Kum · Nemli | 47 | 5 | 3 | 4 | %10,6 | %25,5 |
| Kum · Islak | 23 | 1 | 2 | 1 | %4,3* | %17,4* |
| Kum · Sulu | 19 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 117 | 8 | 8 | 18 | %6,8 | %29,1 |
| 1201–1600 m | 266 | 27 | 15 | 30 | %10,2 | %27,1 |
| 1601–2000 m | 124 | 9 | 11 | 15 | %7,3 | %28,2 |
| 2001+ m | 34 | 1 | 3 | 3 | %2,9 | %20,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 307 | 23 | 22 | 36 | %7,5 | %26,4 |
| İngiliz | 234 | 22 | 15 | 30 | %9,4 | %28,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1594 | 147 | 165 | 156 | %9,2 | %29,4 |
| İzmir | 1533 | 136 | 147 | 155 | %8,9 | %28,6 |
| Kocaeli | 360 | 34 | 54 | 43 | %9,4 | %36,4 |
| İstanbul | 289 | 14 | 23 | 28 | %4,8 | %22,5 |
| Antalya | 68 | 7 | 6 | 13 | %10,3 | %38,2 |
| Ankara | 25 | 4 | 3 | 3 | %16,0* | %40,0* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1895 | 180 | 199 | 209 | %9,5 | %31,0 |
| Çim · Normal | 1042 | 82 | 109 | 89 | %7,9 | %26,9 |
| Sentetik · Normal | 252 | 15 | 20 | 28 | %6,0 | %25,0 |
| Kum · Nemli | 208 | 19 | 29 | 22 | %9,1 | %33,7 |
| Kum · Islak | 171 | 12 | 19 | 17 | %7,0 | %28,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 83 | 13 | 3 | 9 | %15,7 | %30,1 |
| Çim · Yumuşak | 73 | 7 | 5 | 9 | %9,6 | %28,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 62 | 7 | 6 | 7 | %11,3 | %32,3 |
| Kum · Sulu | 42 | 3 | 1 | 4 | %7,1 | %19,0 |
| Çim · Ağır | 32 | 3 | 6 | 3 | %9,4 | %37,5 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 773 | 54 | 83 | 88 | %7,0 | %29,1 |
| 1201–1600 m | 1754 | 155 | 164 | 179 | %8,8 | %28,4 |
| 1601–2000 m | 1088 | 116 | 118 | 99 | %10,7 | %30,6 |
| 2001+ m | 255 | 17 | 33 | 32 | %6,7 | %32,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2182 | 192 | 238 | 230 | %8,8 | %30,2 |
| İngiliz | 1688 | 150 | 160 | 168 | %8,9 | %28,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Mantaş | 32 | 5 | 1 | 4 | %15,6 | %31,3 |
| S. Gözüngü | 31 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %9,7 |
| C. Köse | 21 | 1 | 1 | 6 | %4,8* | %38,1* |
| K. Şengel | 20 | 1 | 1 | 2 | %5,0* | %20,0* |
| S. Şahyazıcı | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
| R. Coşkun | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| A. Ataş | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| F. Tosun | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| F. Ceylan | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
| M. Yıldırım | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaptan Aras | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Şimşekkıran | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Rising Pearl | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Saba Sultan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kayaarsen | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Şahinbatur | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Patara | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| Acoustic Song | 5 | 4 | 0 | 1 | 4/5 | 5/5 |
| Bebeğim Oldun | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Kandaş | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Bold Vofi | M. Tezel | 6/13 | 8,10 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Canencan | Ş. Özdeniz | 4/11 | 11,90 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Şahinbatur | İ. Baydan | 3/8 | 9,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Atak Kız | K. Şengel | 1/12 | 7,00 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Brusk Shot | Y. Akbulut | 2/8 | 8,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Gündüz Reis | E. Avcı | 2/13 | 12,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Hümapetra | M. Turan | 10/13 | 2,65 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Rising Pearl | E. Avcı | 4/8 | 3,35 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bir Aslan Kızı | S. Şahyazıcı | 12/13 | 17,10 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Asilikom | N. Gönültaş | 5/9 | 11,15 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Patara | M. Özgül | 1/10 | 5,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yurthisar | A. Öksüzler | 10/13 | 33,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Sarsala | F. Arslanca | 4/11 | 14,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Febris | F. Ceylan | 4/9 | 2,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Lady Classman | R. Kılıç | 1/18 | 7,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Sertesen | F. Altın | 7/11 | 4,40 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Ducens Mulıer | M. Özgül | 4/8 | 23,45 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Demir Ağabey | S. Şahyazıcı | 8/9 | 3,70 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Reyhan Gelin | Y. Akkuş | 10/10 | 6,85 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Distance Runner | M. Tezel | 6/10 | 16,75 |
Sık sorulanlar
Alican İnci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 452 koşuda 40 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Alican İnci bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Alican İnci en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 280 koşu, 21 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.