Antrenör
İbrahim Halil Baydan
İbrahim Halil Baydan'ın atları son 12 ayda 27 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Halil Baydan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* | – |
| Son 12 ay | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* | – |
| 2020'den bu yana | 1049 | 103 | 122 | 141 | %9,8 | %34,9 | −%37,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* |
| 2025 | 439 | 49 | 55 | 61 | %11,2 | %37,6 |
| 2024 | 398 | 31 | 39 | 57 | %7,8 | %31,9 |
| 2023 | 69 | 12 | 13 | 5 | %17,4 | %43,5 |
| 2020 | 116 | 10 | 13 | 13 | %8,6 | %31,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 24 | 1 | 2 | 5 | %4,2* | %33,3* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 1 | 1 | 5 | %5,0* | %35,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 14 | 1 | 1 | 4 | %7,1* | %42,9* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| İngiliz | 13 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %23,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Şartlı | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Maiden | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 902 | 88 | 105 | 122 | %9,8 | %34,9 |
| Bursa | 73 | 5 | 9 | 8 | %6,8 | %30,1 |
| İstanbul | 34 | 3 | 2 | 2 | %8,8 | %20,6 |
| Antalya | 25 | 6 | 3 | 6 | %24,0* | %60,0* |
| Kocaeli | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 479 | 40 | 54 | 67 | %8,4 | %33,6 |
| Çim · Normal | 371 | 43 | 45 | 50 | %11,6 | %37,2 |
| Kum · Nemli | 75 | 5 | 5 | 10 | %6,7 | %26,7 |
| Sentetik · Normal | 34 | 5 | 2 | 3 | %14,7 | %29,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 28 | 1 | 6 | 4 | %3,6* | %39,3* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 3 | 1 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Kum · Islak | 17 | 4 | 2 | 2 | %23,5* | %47,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 313 | 36 | 49 | 46 | %11,5 | %41,9 |
| 1201–1600 m | 362 | 28 | 32 | 42 | %7,7 | %28,2 |
| 1601–2000 m | 306 | 30 | 30 | 43 | %9,8 | %33,7 |
| 2001+ m | 68 | 9 | 11 | 10 | %13,2 | %44,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 614 | 54 | 67 | 82 | %8,8 | %33,1 |
| İngiliz | 435 | 49 | 55 | 59 | %11,3 | %37,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 339 | 35 | 43 | 43 | %10,3 | %35,7 |
| Handikap | 331 | 31 | 34 | 46 | %9,4 | %33,5 |
| Maiden | 228 | 22 | 29 | 30 | %9,6 | %35,5 |
| KV-6 | 34 | 4 | 3 | 4 | %11,8 | %32,4 |
| KV-7 | 28 | 1 | 2 | 5 | %3,6* | %28,6* |
| KV-8 | 28 | 5 | 3 | 4 | %17,9* | %42,9* |
| Satış | 27 | 0 | 5 | 6 | %0,0* | %40,7* |
| Maiden/Satış | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
| G | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| KV-9 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. İnci | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Y. Gökçe | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| K. Yılmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Söğüt | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| N. Avci | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Akşın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Metin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Mırık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Göl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şahinbatur | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Sakız Adası | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Final Shot | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Madame Ada | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Vosco | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Aybuga | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Life Is Simple | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kral Yazıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Le Roi Danse | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kralın Dansı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Sakız Adası | Y. Gökçe | 2/12 | 4,70 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Şahinbatur | A. İnci | 3/8 | 9,15 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Final Shot | Y. Gökçe | 3/5 | 11,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Vosco | A. İnci | 7/15 | 9,45 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Şahinbatur | A. İnci | 4/11 | 11,25 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Sakız Adası | Y. Gökçe | 2/12 | 13,85 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Madame Ada | K. Yılmaz | 5/10 | 20,75 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Sakız Adası | K. Yılmaz | 5/12 | 16,90 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Final Shot | İ. Söğüt | 3/6 | 19,65 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Aybuga | S. Akşın | 9/12 | 16,50 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Şahinbatur | A. İnci | 1/9 | 12,00 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sakız Adası | K. Yılmaz | 5/14 | 17,80 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Vosco | A. İnci | 6/16 | 17,35 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Aybuga | İ. Söğüt | 4/4 | 17,90 |
| 03.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Final Shot | Y. Gökçe | 5/6 | 17,95 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Şahinbatur | A. İnci | 3/9 | 8,65 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Life Is Simple | İ. Söğüt | 12/12 | 53,75 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Sakız Adası | Y. Gökçe | 12/15 | 12,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Şahinbatur | A. İnci | 6/15 | 8,75 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | Life Is Simple | M. Kaya | 5/8 | 3,90 |
Sık sorulanlar
İbrahim Halil Baydan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 27 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Halil Baydan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
İbrahim Halil Baydan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 24 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.