Antrenör
Muhammed Uğur Turan
Muhammed Uğur Turan'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Uğur Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 3 | 4 | 4 | %5,0 | %18,3 | −%84,5 |
| Son 12 ay | 66 | 3 | 4 | 4 | %4,5 | %16,7 | −%85,9 |
| 2020'den bu yana | 710 | 81 | 74 | 92 | %11,4 | %34,8 | −%44,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 3 | 4 | 4 | %5,0 | %18,3 |
| 2025 | 78 | 6 | 9 | 10 | %7,7 | %32,1 |
| 2024 | 135 | 21 | 13 | 20 | %15,6 | %40,0 |
| 2023 | 145 | 15 | 13 | 22 | %10,3 | %34,5 |
| 2022 | 236 | 28 | 28 | 32 | %11,9 | %37,3 |
| 2021 | 56 | 8 | 7 | 4 | %14,3 | %33,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 55 | 3 | 4 | 2 | %5,5 | %16,4 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 27 | 2 | 0 | 1 | %7,4* | %11,1* |
| Kum · Normal | 22 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %22,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 1201–1600 m | 39 | 3 | 3 | 1 | %7,7 | %17,9 |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 34 | 2 | 0 | 1 | %5,9 | %8,8 |
| İngiliz | 32 | 1 | 4 | 3 | %3,1 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| Maiden | 18 | 2 | 0 | 0 | %11,1* | %11,1* |
| Handikap | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 486 | 47 | 49 | 67 | %9,7 | %33,5 |
| İzmir | 94 | 21 | 14 | 11 | %22,3 | %48,9 |
| Kocaeli | 72 | 9 | 6 | 7 | %12,5 | %30,6 |
| İstanbul | 46 | 4 | 5 | 5 | %8,7 | %30,4 |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 286 | 39 | 33 | 35 | %13,6 | %37,4 |
| Kum · Normal | 266 | 23 | 25 | 37 | %8,6 | %32,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 33 | 3 | 4 | 5 | %9,1 | %36,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 1 | 3 | 3 | %4,0* | %28,0* |
| Kum · Nemli | 24 | 7 | 1 | 2 | %29,2* | %41,7* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 20 | 2 | 3 | 4 | %10,0* | %45,0* |
| Kum · Islak | 18 | 2 | 2 | 4 | %11,1* | %44,4* |
| Çim · Ağır | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 135 | 21 | 22 | 16 | %15,6 | %43,7 |
| 1201–1600 m | 337 | 39 | 28 | 39 | %11,6 | %31,5 |
| 1601–2000 m | 204 | 16 | 22 | 34 | %7,8 | %35,3 |
| 2001+ m | 34 | 5 | 2 | 3 | %14,7 | %29,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 523 | 57 | 52 | 60 | %10,9 | %32,3 |
| İngiliz | 187 | 24 | 22 | 32 | %12,8 | %41,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 285 | 35 | 39 | 36 | %12,3 | %38,6 |
| Handikap | 196 | 20 | 13 | 24 | %10,2 | %29,1 |
| Maiden | 125 | 19 | 6 | 16 | %15,2 | %32,8 |
| KV-6 | 46 | 3 | 3 | 11 | %6,5 | %37,0 |
| KV-7 | 23 | 2 | 6 | 4 | %8,7* | %52,2* |
| Satış | 11 | 2 | 3 | 0 | %18,2* | %45,5* |
| G | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| KV-8 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| A | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| T. Alıcı | 12 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %41,7* |
| M. Çiçek | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| C. Altun | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Kadirler | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Mission | 18 | 1 | 2 | 3 | %5,6* | %33,3* |
| Hümapetra | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Moğoloğlu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Uçan Hüma | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Beyond Brave | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Hititprensi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gürsu Ağası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mamba Forever | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sweet Applause | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maceraperest | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Hümapetra | A. İnci | 10/13 | 2,65 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gürsu Ağası | H. Gökçe | 12/12 | 26,65 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Darkway | T. Alıcı | 2/7 | 4,95 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Beyond Brave | A. İnci | 15/19 | 12,90 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Hamatum | T. Alıcı | 13/13 | 35,70 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Hümapetra | E. Kadirler | 4/12 | 4,40 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Mamba Forever | K. Gökçe | 5/8 | 11,85 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Mamba Forever | E. Akpınar | 7/13 | 9,85 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Beyond Brave | M. Turan | 7/20 | 8,75 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Sweet Applause | C. Altun | 14/15 | 78,15 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Gürsu Ağası | C. Altun | 9/11 | 33,25 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Hümapetra | T. Alıcı | 7/12 | 1,90 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Hümapetra | M. Turan | 8/15 | 6,55 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Moğoloğlu | M. Çelik | 11/16 | 16,25 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Beyond Brave | E. Kadirler | 6/14 | 51,45 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Grand Mission | B. Mırık | 6/10 | 22,45 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Beyond Brave | N. Avci | 14/15 | 11,05 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Grand Mission | M. Çiçek | 3/8 | 10,50 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Sweet Applause | C. Paso | 17/18 | 86,25 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Literatür | M. Çiçek | 6/11 | 4,20 |
Sık sorulanlar
Muhammed Uğur Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Uğur Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Muhammed Uğur Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 55 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.