Antrenör
Melek Özgül
Melek Özgül'ın atları son 12 ayda 483 koşuya çıktı, 35 birincilik ve 114 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (275 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Melek Özgül antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 425 | 35 | 38 | 33 | %8,2 | %24,9 | −%19,1 |
| Son 12 ay | 483 | 35 | 40 | 39 | %7,2 | %23,6 | −%28,9 |
| 2020'den bu yana | 3918 | 282 | 310 | 325 | %7,2 | %23,4 | −%39,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 425 | 35 | 38 | 33 | %8,2 | %24,9 |
| 2025 | 584 | 30 | 43 | 48 | %5,1 | %20,7 |
| 2024 | 739 | 62 | 55 | 64 | %8,4 | %24,5 |
| 2023 | 646 | 49 | 50 | 49 | %7,6 | %22,9 |
| 2022 | 606 | 34 | 52 | 50 | %5,6 | %22,4 |
| 2021 | 685 | 51 | 58 | 55 | %7,4 | %23,9 |
| 2020 | 233 | 21 | 14 | 26 | %9,0 | %26,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 275 | 15 | 20 | 25 | %5,5 | %21,8 |
| İzmir | 109 | 9 | 11 | 4 | %8,3 | %22,0 |
| Kocaeli | 61 | 7 | 6 | 6 | %11,5 | %31,1 |
| İstanbul | 22 | 2 | 0 | 3 | %9,1* | %22,7* |
| Ankara | 15 | 2 | 3 | 1 | %13,3* | %40,0* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 247 | 17 | 22 | 18 | %6,9 | %23,1 |
| Çim · Normal | 102 | 13 | 8 | 7 | %12,7 | %27,5 |
| Kum · Nemli | 38 | 3 | 1 | 5 | %7,9 | %23,7 |
| Kum · Islak | 32 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %12,5 |
| Kum · Sulu | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 6 | 8 | 4 | %7,2 | %21,7 |
| 1201–1600 m | 222 | 17 | 19 | 18 | %7,7 | %24,3 |
| 1601–2000 m | 141 | 9 | 10 | 15 | %6,4 | %24,1 |
| 2001+ m | 37 | 3 | 3 | 2 | %8,1 | %21,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 299 | 24 | 22 | 30 | %8,0 | %25,4 |
| İngiliz | 184 | 11 | 18 | 9 | %6,0 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 185 | 16 | 11 | 12 | %8,6 | %21,1 |
| Şartlı | 126 | 11 | 12 | 12 | %8,7 | %27,8 |
| Maiden | 111 | 6 | 8 | 5 | %5,4 | %17,1 |
| KV-6 | 20 | 1 | 3 | 2 | %5,0* | %30,0* |
| KV-8 | 13 | 0 | 3 | 5 | %0,0* | %61,5* |
| KV-7 | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| G | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| KV-9 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 2295 | 150 | 183 | 179 | %6,5 | %22,3 |
| İzmir | 605 | 51 | 51 | 47 | %8,4 | %24,6 |
| Kocaeli | 548 | 43 | 51 | 63 | %7,8 | %28,6 |
| İstanbul | 313 | 21 | 16 | 20 | %6,7 | %18,2 |
| Ankara | 118 | 12 | 8 | 11 | %10,2 | %26,3 |
| Antalya | 39 | 5 | 1 | 5 | %12,8 | %28,2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1948 | 142 | 155 | 187 | %7,3 | %24,8 |
| Çim · Normal | 990 | 77 | 75 | 63 | %7,8 | %21,7 |
| Kum · Nemli | 229 | 19 | 20 | 22 | %8,3 | %26,6 |
| Sentetik · Normal | 207 | 17 | 8 | 12 | %8,2 | %17,9 |
| Kum · Islak | 177 | 8 | 16 | 11 | %4,5 | %19,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 105 | 5 | 8 | 7 | %4,8 | %19,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 99 | 8 | 12 | 9 | %8,1 | %29,3 |
| Çim · Yumuşak | 79 | 4 | 7 | 6 | %5,1 | %21,5 |
| Kum · Sulu | 34 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %17,6 |
| Çim · Ağır | 30 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %20,0 |
| Çim · Biraz Ağır | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 539 | 44 | 41 | 47 | %8,2 | %24,5 |
| 1201–1600 m | 1764 | 127 | 145 | 144 | %7,2 | %23,6 |
| 1601–2000 m | 1266 | 87 | 98 | 110 | %6,9 | %23,3 |
| 2001+ m | 349 | 24 | 26 | 24 | %6,9 | %21,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2643 | 210 | 203 | 217 | %7,9 | %23,8 |
| İngiliz | 1275 | 72 | 107 | 108 | %5,6 | %22,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1534 | 109 | 105 | 115 | %7,1 | %21,4 |
| Şartlı | 1110 | 76 | 92 | 96 | %6,8 | %23,8 |
| Maiden | 710 | 48 | 53 | 52 | %6,8 | %21,5 |
| KV-6 | 163 | 15 | 21 | 15 | %9,2 | %31,3 |
| KV-8 | 102 | 13 | 18 | 20 | %12,7 | %50,0 |
| KV-7 | 96 | 10 | 11 | 15 | %10,4 | %37,5 |
| Satış | 87 | 4 | 2 | 3 | %4,6 | %10,3 |
| G | 68 | 3 | 2 | 5 | %4,4 | %14,7 |
| A | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| KV-9 | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Kısa Vade Handikap | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Şen | 57 | 2 | 5 | 5 | %3,5 | %21,1 |
| R. Ketme | 56 | 6 | 5 | 5 | %10,7 | %28,6 |
| K. Tokaçoğlu | 43 | 3 | 8 | 3 | %7,0 | %32,6 |
| Y. Yüksel | 35 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %11,4 |
| O. Atmaca | 23 | 1 | 1 | 1 | %4,3* | %13,0* |
| O. Yıldız | 22 | 2 | 1 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| S. Tırpan | 21 | 4 | 4 | 1 | %19,0* | %42,9* |
| N. Avci | 17 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %41,2* |
| M. Çiçek | 16 | 4 | 1 | 2 | %25,0* | %43,8* |
| E. Akpınar | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akyel Abi | 31 | 1 | 2 | 3 | %3,2 | %19,4 |
| Megafauna | 24 | 6 | 1 | 3 | %25,0* | %41,7* |
| Sultan Nene | 23 | 3 | 0 | 3 | %13,0* | %26,1* |
| Barbuda | 22 | 1 | 2 | 4 | %4,5* | %31,8* |
| Fortunello | 22 | 2 | 0 | 1 | %9,1* | %13,6* |
| İspanoz | 21 | 2 | 6 | 0 | %9,5* | %38,1* |
| İkigai | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Aydınefesi | 20 | 3 | 0 | 0 | %15,0* | %15,0* |
| Pamiralp | 18 | 2 | 1 | 4 | %11,1* | %38,9* |
| Balaban Sümbülü | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Pamiralp | H. Çizik | 1/8 | 3,65 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Lost Treasure | K. Tokaçoğlu | 5/8 | 13,05 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Has Tarkan | M. Bağ | 13/13 | 29,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Patara | A. İnci | 1/10 | 5,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Sinoplu Merve | İ. Söğüt | 6/11 | 8,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Şah Dragon | A. Küründük | 11/11 | 8,70 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Akyel Abi | O. Yıldız | 8/11 | 14,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Caballo | K. Tokaçoğlu | 9/11 | 14,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Ducens Mulıer | A. İnci | 4/8 | 23,45 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Shadow Genius | N. Avci | 2/6 | 2,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Megafauna | M. Kaya | 3/9 | 24,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Pamiralp | M. Kaya | 3/11 | 19,90 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Patara | A. İnci | 3/11 | 5,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Perga | R. Ketme | 5/11 | 3,70 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Cüda | N. Avci | 6/17 | 7,50 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Andız | S. Tırpan | –/7 | 10,30 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Akyel Abi | M. Öncel | 10/16 | 26,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Caballo | Y. Yüksel | 6/13 | 30,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Sinoplu Merve | E. Akkaya | 6/11 | 6,85 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Pamiralp | M. Çiçek | 3/14 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Melek Özgül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 425 koşuda 35 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Melek Özgül'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Melek Özgül en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 275 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.