Antrenör
Ramazan Coşkun
Ramazan Coşkun'ın atları son 12 ayda 219 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 28 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (192 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Coşkun antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 215 | 6 | 12 | 10 | %2,8 | %13,0 | −%72,2 |
| Son 12 ay | 219 | 6 | 12 | 10 | %2,7 | %12,8 | −%72,7 |
| 2020'den bu yana | 1328 | 81 | 113 | 110 | %6,1 | %22,9 | −%58,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 215 | 6 | 12 | 10 | %2,8 | %13,0 |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2024 | 144 | 10 | 10 | 15 | %6,9 | %24,3 |
| 2023 | 187 | 17 | 24 | 16 | %9,1 | %30,5 |
| 2022 | 516 | 29 | 53 | 42 | %5,6 | %24,0 |
| 2021 | 251 | 18 | 13 | 26 | %7,2 | %22,7 |
| 2020 | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 192 | 5 | 11 | 7 | %2,6 | %12,0 |
| Kocaeli | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| İstanbul | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İzmir | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 96 | 5 | 6 | 5 | %5,2 | %16,7 |
| Çim · Normal | 61 | 1 | 2 | 0 | %1,6 | %4,9 |
| Kum · Nemli | 21 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Kum · Islak | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 35 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %22,9 |
| 1201–1600 m | 114 | 4 | 5 | 2 | %3,5 | %9,6 |
| 1601–2000 m | 57 | 2 | 2 | 4 | %3,5 | %14,0 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 122 | 3 | 10 | 5 | %2,5 | %14,8 |
| İngiliz | 97 | 3 | 2 | 5 | %3,1 | %10,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 95 | 3 | 9 | 5 | %3,2 | %17,9 |
| Handikap | 67 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %7,5 |
| Şartlı | 48 | 3 | 1 | 2 | %6,3 | %12,5 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1167 | 66 | 98 | 92 | %5,7 | %21,9 |
| Kocaeli | 95 | 8 | 10 | 14 | %8,4 | %33,7 |
| İzmir | 36 | 6 | 3 | 4 | %16,7 | %36,1 |
| İstanbul | 21 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,8* |
| Ankara | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 696 | 55 | 61 | 57 | %7,9 | %24,9 |
| Çim · Normal | 363 | 16 | 29 | 31 | %4,4 | %20,9 |
| Kum · Islak | 74 | 2 | 7 | 3 | %2,7 | %16,2 |
| Kum · Nemli | 62 | 2 | 4 | 6 | %3,2 | %19,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 46 | 2 | 4 | 4 | %4,3 | %21,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 32 | 2 | 3 | 3 | %6,3 | %25,0 |
| Çim · Yumuşak | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Biraz Ağır | 12 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 200 | 12 | 29 | 23 | %6,0 | %32,0 |
| 1201–1600 m | 668 | 37 | 48 | 44 | %5,5 | %19,3 |
| 1601–2000 m | 368 | 25 | 30 | 34 | %6,8 | %24,2 |
| 2001+ m | 92 | 7 | 6 | 9 | %7,6 | %23,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 700 | 44 | 60 | 70 | %6,3 | %24,9 |
| Arap | 628 | 37 | 53 | 40 | %5,9 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 470 | 23 | 38 | 26 | %4,9 | %18,5 |
| Şartlı | 419 | 31 | 37 | 36 | %7,4 | %24,8 |
| Maiden | 306 | 14 | 28 | 29 | %4,6 | %23,2 |
| Satış | 38 | 6 | 2 | 2 | %15,8 | %26,3 |
| KV-6 | 38 | 6 | 3 | 9 | %15,8 | %47,4 |
| KV-7 | 27 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %18,5* |
| KV-8 | 20 | 1 | 2 | 4 | %5,0* | %35,0* |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Yıldız | 18 | 2 | 2 | 0 | %11,1* | %22,2* |
| E. Kadirler | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| A. İnci | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| O. Balkan | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| T. Alıcı | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| K. Tokaçoğlu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| O. Atmaca | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| H. Turan | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| N. Şen | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ö. Özen | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ducens Mulıer | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Çağım | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Barlabey | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Emery | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Desert Point | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kocamutlu | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Prenses Di | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Tatlıçağ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Yağızsoy | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Golden Apple | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Prenses Sude | İ. Gün | 11/13 | 68,00 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Prenses Di | M. Tekpetek | 9/9 | 13,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Çağım | E. Kadirler | 4/11 | 8,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Yağızsoy | E. Kadirler | 4/11 | 12,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Çorli | A. İnci | 1/11 | 4,90 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yağızsoy | E. Kadirler | 2/13 | 53,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çağım | E. Kadirler | 6/13 | 3,65 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Çorli | A. İnci | 2/11 | 12,30 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Dumanlı Dağ | İ. Dinar | 14/15 | 62,20 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Alkuruş Beyi | M. Çiçek | 4/11 | 1,85 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Prenses Sude | E. Akkaya | 13/13 | 69,45 |
| 02.10.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Çorli | A. İnci | 3/11 | 34,75 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Alkuruş Beyi | M. Bilgin | 2/11 | 5,35 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Prenses Sude | H. Turan | 11/11 | 90,50 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Prenses Di | H. Karataş | 6/9 | 6,05 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kınalıırmak | E. Kadirler | 9/14 | 21,85 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Çorli | M. Turan | 10/14 | 41,40 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Dostbaşar | O. Yıldız | 1/15 | 7,50 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Barlabey | M. Turan | 6/15 | 16,90 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Çağım | A. İnci | 11/15 | 42,90 |
Sık sorulanlar
Ramazan Coşkun bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 215 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Coşkun'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Ramazan Coşkun en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 192 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.