Antrenör
Mithat Yüksel Yıldırım
Mithat Yüksel Yıldırım'ın atları son 12 ayda 150 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 52 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (144 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mithat Yüksel Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 122 | 10 | 13 | 14 | %8,2 | %30,3 | −%61,8 |
| Son 12 ay | 150 | 13 | 18 | 21 | %8,7 | %34,7 | −%61,8 |
| 2020'den bu yana | 150 | 13 | 18 | 21 | %8,7 | %34,7 | −%61,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 122 | 10 | 13 | 14 | %8,2 | %30,3 |
| 2025 | 28 | 3 | 5 | 7 | %10,7* | %53,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 144 | 12 | 18 | 19 | %8,3 | %34,0 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 89 | 10 | 8 | 9 | %11,2 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 4 | 6 | %6,9* | %41,4* |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 9 | 4 | 3 | %21,4 | %38,1 |
| 1201–1600 m | 76 | 2 | 7 | 17 | %2,6 | %34,2 |
| 1601–2000 m | 28 | 2 | 6 | 1 | %7,1* | %32,1* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 144 | 13 | 18 | 21 | %9,0 | %36,1 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 49 | 3 | 4 | 7 | %6,1 | %28,6 |
| Handikap | 36 | 3 | 8 | 2 | %8,3 | %36,1 |
| Maiden | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 |
| KV-6 | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 144 | 12 | 18 | 19 | %8,3 | %34,0 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 89 | 10 | 8 | 9 | %11,2 | %30,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 4 | 6 | %6,9* | %41,4* |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 9 | 4 | 3 | %21,4 | %38,1 |
| 1201–1600 m | 76 | 2 | 7 | 17 | %2,6 | %34,2 |
| 1601–2000 m | 28 | 2 | 6 | 1 | %7,1* | %32,1* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 144 | 13 | 18 | 21 | %9,0 | %36,1 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 49 | 3 | 4 | 7 | %6,1 | %28,6 |
| Handikap | 36 | 3 | 8 | 2 | %8,3 | %36,1 |
| Maiden | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 |
| KV-6 | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 23 | 3 | 2 | 4 | %13,0* | %39,1* |
| S. Akşın | 12 | 0 | 5 | 0 | %0,0* | %41,7* |
| A. Metin | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Y. Gökçe | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| A. İnci | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| N. Avci | 10 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %60,0* |
| B. Mırık | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| M. Çiçek | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| M. Kaya | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| M. Çelik | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kayaların Şahı | 19 | 1 | 3 | 3 | %5,3* | %36,8* |
| Rüzgarsu | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| Efsanevitay | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kayafatih | 15 | 3 | 2 | 7 | %20,0* | %80,0* |
| Kaya Dünyası | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| Yüreği Güzel | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Amankızım | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Yürekli Hanım | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Efruzkızı | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Rock Iron | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Kafkas Yürekli | M. Çelik | 2/8 | 1,80 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Rüzgarsu | M. Çelik | 8/11 | 19,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Kafkas Yürekli | M. Çelik | 2/11 | 3,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Rüzgarsu | A. İnci | 7/9 | 11,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Amca | M. Çelik | 5/6 | 14,55 |
| 22.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Kayaların Şahı | M. Çelik | 1/11 | 4,05 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Amca | M. Çelik | 7/11 | 27,80 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Efsanevitay | E. Ökten | 7/13 | 14,15 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Lady Esin | K. Yılmaz | 7/8 | 10,00 |
| 26.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Rüzgarsu | A. Yıldız | 9/11 | 9,05 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Efsanevitay | E. Ökten | 4/14 | 63,25 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Kindbero | G. Gökçe | 1/9 | 3,90 |
| 19.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Dark Glory | G. Gökçe | 5/8 | 12,05 |
| 19.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Efsanevitay | A. Metin | 7/10 | 58,20 |
| 19.09.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Khios | O. Atmaca | 8/12 | 13,35 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Kayaların Şahı | G. Özçelik | 2/13 | 3,15 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Kindbero | K. Yılmaz | 1/7 | 3,05 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Efsanevitay | A. Metin | 8/10 | 82,10 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hürkal | G. Gökçe | 1/10 | 1,40 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Lady Esin | K. Yılmaz | 6/7 | 13,65 |
Sık sorulanlar
Mithat Yüksel Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 122 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mithat Yüksel Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mithat Yüksel Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 144 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.