Jokey
Ali Yıldız
Ali Yıldız son 12 ayda 1324 koşuya çıktı, 150 birincilik ve 481 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (641 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1097 | 115 | 157 | 128 | %10,5 | %36,5 | −%49,2 |
| Son 12 ay | 1324 | 150 | 180 | 151 | %11,3 | %36,3 | −%48,9 |
| 2020'den bu yana | 6321 | 800 | 785 | 735 | %12,7 | %36,7 | −%31,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1097 | 115 | 157 | 128 | %10,5 | %36,5 |
| 2025 | 1648 | 252 | 238 | 210 | %15,3 | %42,5 |
| 2024 | 1320 | 181 | 170 | 151 | %13,7 | %38,0 |
| 2023 | 1252 | 122 | 125 | 127 | %9,7 | %29,9 |
| 2022 | 885 | 120 | 88 | 113 | %13,6 | %36,3 |
| 2021 | 117 | 10 | 7 | 6 | %8,5 | %19,7 |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 641 | 50 | 77 | 71 | %7,8 | %30,9 |
| Bursa | 243 | 38 | 37 | 33 | %15,6 | %44,4 |
| İzmir | 200 | 33 | 31 | 20 | %16,5 | %42,0 |
| Kocaeli | 189 | 25 | 31 | 21 | %13,2 | %40,7 |
| Antalya | 44 | 4 | 4 | 5 | %9,1 | %29,5 |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 492 | 62 | 79 | 56 | %12,6 | %40,0 |
| Sentetik · Normal | 340 | 22 | 46 | 44 | %6,5 | %32,9 |
| Çim · Normal | 224 | 16 | 20 | 24 | %7,1 | %26,8 |
| Kum · Nemli | 127 | 25 | 16 | 11 | %19,7 | %40,9 |
| Kum · Islak | 45 | 11 | 4 | 8 | %24,4 | %51,1 |
| Kum · Sulu | 29 | 2 | 7 | 4 | %6,9* | %44,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %28,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| Çim · Ağır | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Sentetik · Nemli | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Islak | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 218 | 34 | 31 | 17 | %15,6 | %37,6 |
| 1201–1600 m | 680 | 69 | 85 | 84 | %10,1 | %35,0 |
| 1601–2000 m | 307 | 34 | 49 | 35 | %11,1 | %38,4 |
| 2001+ m | 119 | 13 | 15 | 15 | %10,9 | %36,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 774 | 94 | 104 | 95 | %12,1 | %37,9 |
| Arap | 550 | 56 | 76 | 56 | %10,2 | %34,2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2592 | 275 | 299 | 294 | %10,6 | %33,5 |
| İzmir | 1711 | 211 | 192 | 197 | %12,3 | %35,1 |
| Bursa | 1062 | 170 | 157 | 137 | %16,0 | %43,7 |
| Kocaeli | 766 | 129 | 112 | 79 | %16,8 | %41,8 |
| Antalya | 134 | 12 | 20 | 23 | %9,0 | %41,0 |
| Ankara | 48 | 3 | 4 | 3 | %6,3 | %20,8 |
| Adana | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2220 | 314 | 304 | 268 | %14,1 | %39,9 |
| Sentetik · Normal | 1608 | 177 | 189 | 206 | %11,0 | %35,6 |
| Çim · Normal | 1560 | 170 | 177 | 149 | %10,9 | %31,8 |
| Kum · Nemli | 321 | 61 | 36 | 33 | %19,0 | %40,5 |
| Kum · Islak | 195 | 29 | 21 | 30 | %14,9 | %41,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 100 | 5 | 13 | 10 | %5,0 | %28,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 97 | 13 | 15 | 16 | %13,4 | %45,4 |
| Çim · Yumuşak | 85 | 8 | 12 | 9 | %9,4 | %34,1 |
| Kum · Sulu | 50 | 8 | 8 | 5 | %16,0 | %42,0 |
| Çim · Ağır | 37 | 8 | 6 | 5 | %21,6 | %51,4 |
| Çim · Çok Ağır | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| Sentetik · Nemli | 14 | 3 | 3 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Sentetik · Islak | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1176 | 146 | 151 | 155 | %12,4 | %38,4 |
| 1201–1600 m | 3015 | 361 | 358 | 348 | %12,0 | %35,4 |
| 1601–2000 m | 1595 | 220 | 205 | 169 | %13,8 | %37,2 |
| 2001+ m | 535 | 73 | 71 | 63 | %13,6 | %38,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3503 | 489 | 458 | 439 | %14,0 | %39,6 |
| Arap | 2818 | 311 | 327 | 296 | %11,0 | %33,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Karabulut | 42 | 9 | 5 | 10 | %21,4 | %57,1 |
| H. Boyraz | 35 | 3 | 3 | 4 | %8,6 | %28,6 |
| C. Turan | 30 | 2 | 5 | 2 | %6,7 | %30,0 |
| A. Tepebaşı | 29 | 5 | 7 | 4 | %17,2* | %55,2* |
| T. Şit | 28 | 3 | 3 | 1 | %10,7* | %25,0* |
| T. Taşar | 26 | 2 | 3 | 3 | %7,7* | %30,8* |
| M. Dolak | 23 | 3 | 4 | 3 | %13,0* | %43,5* |
| Y. Demirkıran | 22 | 3 | 2 | 3 | %13,6* | %36,4* |
| A. Mantaş | 21 | 3 | 1 | 3 | %14,3* | %33,3* |
| M. İpek | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Angel On The Wing | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| Angel Of Gold | 8 | 3 | 1 | 2 | 3/8 | 6/8 |
| Rüzgar Barış | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Thinder Of Shine | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Lusia | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Daella | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Real Trouble | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Şenalptuğ | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Işıls A Melina | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Gürobası | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Dum Spiro Spero | H. Sunkar | 6/6 | 8,15 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Super Tomo | H. Sunkar | 4/6 | 2,95 |
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Thinder Of Shine | A. Mantaş | 8/10 | 30,60 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Keşhanlı | A. Çizik | 7/8 | 14,15 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Haydi Sevda | H. Yıldırım | 2/8 | 5,20 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Prens Lautaro | S. Bektaş | 2/10 | 3,25 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Paşot | G. Toklu | 1/5 | 2,20 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Esrarengiz | A. Özmüş | 10/11 | 8,45 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şenalptuğ | H. Boyraz | 4/15 | 4,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Çınaraltı Kızı | A. Kısmet | 2/13 | 2,90 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Lusia | E. Uslu | 4/13 | 6,40 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Lady Begüm | M. Avcı | 7/11 | 6,85 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | Keje | C. Turan | 4/5 | 1,90 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Apollon | F. Kıran | 3/9 | 10,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Zihni | M. Akkuş | 5/13 | 3,15 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Midnight Blue | B. Gül | 2/9 | 2,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Bibahanım | F. Ceylan | 6/10 | 3,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Sükanbey | E. Baydan | 8/11 | 6,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ege Sultanı | Ş. Özdeniz | 7/13 | 3,15 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Ulu Yaşar | F. Ceylan | 6/11 | 4,05 |
Sık sorulanlar
Ali Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1097 koşuda 115 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 2. koşu 14:30, PRENS LAUTARO; İstanbul 3. koşu 15:00, HAYDİ SEVDA; İstanbul 5. koşu 16:00, KEŞHANLI; İstanbul 6. koşu 16:30, THINDER OF SHINE; İstanbul 7. koşu 17:00, SUPER TOMO; İstanbul 8. koşu 17:30, DUM SPIRO SPERO.
Ali Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 641 koşu, 50 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.