Antrenör
Hasan Boyraz
Hasan Boyraz'ın atları son 12 ayda 131 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 50 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (123 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Boyraz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 110 | 12 | 15 | 14 | %10,9 | %37,3 | −%12,7 |
| Son 12 ay | 131 | 16 | 17 | 17 | %12,2 | %38,2 | −%10,8 |
| 2020'den bu yana | 764 | 116 | 107 | 110 | %15,2 | %43,6 | −%14,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 110 | 12 | 15 | 14 | %10,9 | %37,3 |
| 2025 | 146 | 23 | 25 | 21 | %15,8 | %47,3 |
| 2024 | 157 | 26 | 24 | 27 | %16,6 | %49,0 |
| 2023 | 131 | 21 | 21 | 22 | %16,0 | %48,9 |
| 2022 | 84 | 15 | 9 | 7 | %17,9 | %36,9 |
| 2021 | 130 | 19 | 12 | 17 | %14,6 | %36,9 |
| 2020 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 123 | 16 | 17 | 17 | %13,0 | %40,7 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 59 | 7 | 8 | 8 | %11,9 | %39,0 |
| Çim · Normal | 33 | 4 | 3 | 4 | %12,1 | %33,3 |
| Kum · Normal | 22 | 2 | 3 | 2 | %9,1* | %31,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 2 | 5 | 3 | %8,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 74 | 12 | 10 | 11 | %16,2 | %44,6 |
| 1601–2000 m | 22 | 2 | 2 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 83 | 12 | 9 | 12 | %14,5 | %39,8 |
| Arap | 48 | 4 | 8 | 5 | %8,3 | %35,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 46 | 8 | 7 | 6 | %17,4 | %45,7 |
| Handikap | 28 | 3 | 1 | 3 | %10,7* | %25,0* |
| Maiden | 28 | 5 | 3 | 5 | %17,9* | %46,4* |
| G | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| KV-8 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0/6 | 4/6 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 696 | 110 | 101 | 108 | %15,8 | %45,8 |
| Bursa | 29 | 5 | 4 | 0 | %17,2* | %31,0* |
| Kocaeli | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 382 | 65 | 59 | 58 | %17,0 | %47,6 |
| Çim · Normal | 245 | 32 | 31 | 36 | %13,1 | %40,4 |
| Kum · Normal | 50 | 5 | 5 | 3 | %10,0 | %26,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 7 | 3 | 2 | %29,2* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 23 | 3 | 2 | 4 | %13,0* | %39,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 4 | %5,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 109 | 16 | 17 | 18 | %14,7 | %46,8 |
| 1201–1600 m | 462 | 78 | 65 | 71 | %16,9 | %46,3 |
| 1601–2000 m | 121 | 15 | 14 | 14 | %12,4 | %35,5 |
| 2001+ m | 72 | 7 | 11 | 7 | %9,7 | %34,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 422 | 67 | 54 | 62 | %15,9 | %43,4 |
| Arap | 342 | 49 | 53 | 48 | %14,3 | %43,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 232 | 42 | 32 | 37 | %18,1 | %47,8 |
| Handikap | 191 | 27 | 24 | 21 | %14,1 | %37,7 |
| Maiden | 132 | 23 | 17 | 18 | %17,4 | %43,9 |
| G | 70 | 4 | 8 | 10 | %5,7 | %31,4 |
| KV-8 | 36 | 5 | 11 | 5 | %13,9 | %58,3 |
| KV-7 | 31 | 5 | 6 | 6 | %16,1 | %54,8 |
| KV-6 | 27 | 7 | 2 | 6 | %25,9* | %55,6* |
| Satış | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| KV-9 | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %80,0* |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 35 | 3 | 3 | 4 | %8,6 | %28,6 |
| A. Sözen | 18 | 3 | 3 | 2 | %16,7* | %44,4* |
| V. Abiş | 13 | 2 | 5 | 2 | %15,4* | %69,2* |
| A. Çelik | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Ö. Özen | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| E. Bozdağ | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| E. Aktuğ | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| B. Gökçe | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Manav | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| A. Kurşun | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| True Blue | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| Piyango | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Clemenza | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Şenalptuğ | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Kafkaesque | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Wasabi | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Fiber | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Gündeğer | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Vintage | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Davutpaşa | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şenalptuğ | A. Yıldız | 4/15 | 4,55 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Peanut | E. Bozdağ | 3/18 | 44,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Clemenza | M. Kaya | 4/8 | 14,70 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Sarunas | A. Kurşun | 3/7 | 18,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Dejavu | V. Abiş | 3/8 | 2,45 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Wasabi | E. Bozdağ | 10/13 | 13,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Piyango | E. Bozdağ | 14/18 | 33,00 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Okami | A. Kurşun | 1/5 | 1,35 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Elf Storm | A. Sözen | 2/7 | 3,30 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tonystark | A. Yıldız | 10/14 | 6,05 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | True Blue | A. Yıldız | 5/13 | 2,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Wasabi | E. Bozdağ | 6/10 | 18,65 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Wasabi | E. Aktuğ | 7/16 | 31,60 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Piyango | E. Aktuğ | 11/12 | 17,90 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | True Blue | V. Abiş | 3/8 | 6,65 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Okami | A. Kurşun | 1/8 | 4,30 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Dejavu | A. Sözen | 2/10 | 2,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Kafkaesque | E. Bozdağ | 4/14 | 21,70 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Gündeğer | B. Bülbül | 16/19 | 61,85 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | True Blue | H. Karataş | 6/9 | 5,30 |
Sık sorulanlar
Hasan Boyraz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 110 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Boyraz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Hasan Boyraz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 123 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.