Antrenör
Hüseyin Karabulut
Hüseyin Karabulut'ın atları son 12 ayda 388 koşuya çıktı, 33 birincilik ve 103 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (166 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Karabulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 328 | 26 | 31 | 32 | %7,9 | %27,1 | −%71,5 |
| Son 12 ay | 388 | 33 | 35 | 35 | %8,5 | %26,5 | −%65,4 |
| 2020'den bu yana | 1366 | 118 | 131 | 124 | %8,6 | %27,3 | −%41,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 15.09.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 328 | 26 | 31 | 32 | %7,9 | %27,1 |
| 2025 | 302 | 23 | 24 | 19 | %7,6 | %21,9 |
| 2024 | 219 | 15 | 24 | 24 | %6,8 | %28,8 |
| 2023 | 239 | 22 | 27 | 19 | %9,2 | %28,5 |
| 2022 | 149 | 19 | 16 | 18 | %12,8 | %35,6 |
| 2021 | 108 | 11 | 7 | 10 | %10,2 | %25,9 |
| 2020 | 21 | 2 | 2 | 2 | %9,5* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 166 | 19 | 17 | 21 | %11,4 | %34,3 |
| Kocaeli | 124 | 5 | 12 | 5 | %4,0 | %17,7 |
| İstanbul | 64 | 3 | 3 | 4 | %4,7 | %15,6 |
| İzmir | 24 | 5 | 1 | 5 | %20,8* | %45,8* |
| Ankara | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Antalya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 240 | 17 | 26 | 22 | %7,1 | %27,1 |
| Çim · Normal | 60 | 8 | 5 | 7 | %13,3 | %33,3 |
| Sentetik · Normal | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* |
| Kum · Nemli | 25 | 5 | 0 | 2 | %20,0* | %28,0* |
| Kum · Islak | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 4 | 6 | 6 | %5,5 | %21,9 |
| 1201–1600 m | 157 | 12 | 11 | 11 | %7,6 | %21,7 |
| 1601–2000 m | 125 | 13 | 15 | 16 | %10,4 | %35,2 |
| 2001+ m | 33 | 4 | 3 | 2 | %12,1 | %27,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 223 | 27 | 25 | 21 | %12,1 | %32,7 |
| Arap | 165 | 6 | 10 | 14 | %3,6 | %18,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 146 | 18 | 12 | 20 | %12,3 | %34,2 |
| Handikap | 107 | 5 | 7 | 6 | %4,7 | %16,8 |
| Maiden | 97 | 6 | 12 | 4 | %6,2 | %22,7 |
| KV-6 | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Satış | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| KV-8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| KV-7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 531 | 41 | 47 | 39 | %7,7 | %23,9 |
| Bursa | 426 | 49 | 49 | 49 | %11,5 | %34,5 |
| İstanbul | 181 | 13 | 13 | 16 | %7,2 | %23,2 |
| Antalya | 162 | 6 | 15 | 12 | %3,7 | %20,4 |
| İzmir | 41 | 5 | 3 | 7 | %12,2 | %36,6 |
| Ankara | 25 | 4 | 4 | 1 | %16,0* | %36,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 759 | 57 | 81 | 68 | %7,5 | %27,1 |
| Çim · Normal | 197 | 28 | 19 | 19 | %14,2 | %33,5 |
| Sentetik · Normal | 173 | 6 | 15 | 17 | %3,5 | %22,0 |
| Kum · Nemli | 94 | 14 | 6 | 10 | %14,9 | %31,9 |
| Kum · Islak | 50 | 3 | 2 | 6 | %6,0 | %22,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 4 | 3 | 0 | %16,7* | %29,2* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 248 | 23 | 24 | 28 | %9,3 | %30,2 |
| 1201–1600 m | 668 | 60 | 60 | 46 | %9,0 | %24,9 |
| 1601–2000 m | 372 | 30 | 36 | 44 | %8,1 | %29,6 |
| 2001+ m | 78 | 5 | 11 | 6 | %6,4 | %28,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 777 | 78 | 82 | 85 | %10,0 | %31,5 |
| Arap | 589 | 40 | 49 | 39 | %6,8 | %21,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 485 | 52 | 48 | 54 | %10,7 | %31,8 |
| Handikap | 358 | 25 | 30 | 25 | %7,0 | %22,3 |
| Maiden | 330 | 24 | 31 | 23 | %7,3 | %23,6 |
| KV-6 | 62 | 5 | 5 | 10 | %8,1 | %32,3 |
| Satış | 33 | 3 | 5 | 2 | %9,1 | %30,3 |
| KV-8 | 31 | 4 | 7 | 3 | %12,9 | %45,2 |
| KV-7 | 30 | 5 | 1 | 5 | %16,7 | %36,7 |
| G | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| A | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-9 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 42 | 9 | 5 | 10 | %21,4 | %57,1 |
| M. Çelik | 32 | 3 | 4 | 1 | %9,4 | %25,0 |
| O. Atmaca | 23 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,0* |
| K. Tokaçoğlu | 21 | 4 | 4 | 0 | %19,0* | %38,1* |
| B. Akçay | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| M. Bilgin | 15 | 5 | 1 | 3 | %33,3* | %60,0* |
| A. Aslan | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| N. Avci | 13 | 1 | 2 | 5 | %7,7* | %61,5* |
| O. Yıldız | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| C. Tepe | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akbilge | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Angel Of Gold | 14 | 4 | 2 | 4 | %28,6* | %71,4* |
| Asral | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Marıon | 12 | 3 | 3 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| Super Chiron | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Monumental | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| Canasilim | 11 | 2 | 0 | 4 | %18,2* | %54,5* |
| Mr Monk | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| Tizona | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* |
| Didi Lazi | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Asral | İ. Katı | 8/14 | 41,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Bekata | A. Aslan | 5/14 | 8,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Sheep Stealer | A. Yıldız | 6/9 | 11,10 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Didi Lazi | H. Karataş | 11/11 | 7,00 |
| 12.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Canasilim | M. Bilgin | 3/12 | 6,60 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Şirin De Faust | D. Budak | 10/10 | 71,30 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Kuruşun Gücü | N. Avci | 3/14 | 2,45 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Mr Monk | M. Kaya | 4/8 | 3,00 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Tizona | O. Yıldız | 2/8 | 7,70 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Toranaga | A. Aslan | 7/8 | 11,50 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Boreal | M. Bilgin | 3/14 | 9,90 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Angel Of Gold | N. Avci | 3/8 | 4,50 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Life And Light | M. Bilgin | 1/13 | 3,85 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Mr Monk | A. Yıldız | 4/8 | 2,15 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuruşun Gücü | N. Avci | 4/16 | 2,90 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Didi Lazi | E. Akpınar | 1/8 | 5,80 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Sheep Stealer | N. Avci | 3/8 | 7,90 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Altın Mühür | İ. Katı | 9/14 | 58,30 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Bekata | A. Aslan | 2/14 | 5,75 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Asral | C. Tepe | 10/14 | 36,15 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Karabulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 328 koşuda 26 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Karabulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 15.09.2026, Kocaeli.
Hüseyin Karabulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 166 koşu, 19 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.