Antrenör
Asya Özmüş
Asya Özmüş'ın atları son 12 ayda 72 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (68 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Asya Özmüş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 5 | 3 | 4 | %7,8 | %18,8 | −%3,0 |
| Son 12 ay | 72 | 5 | 3 | 5 | %6,9 | %18,1 | −%13,8 |
| 2020'den bu yana | 345 | 35 | 28 | 46 | %10,1 | %31,6 | −%1,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 5 | 3 | 4 | %7,8 | %18,8 |
| 2025 | 101 | 7 | 4 | 11 | %6,9 | %21,8 |
| 2024 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4/8 | 4/8 |
| 2023 | 29 | 1 | 2 | 8 | %3,4* | %37,9* |
| 2022 | 69 | 5 | 7 | 15 | %7,2 | %39,1 |
| 2021 | 64 | 11 | 11 | 6 | %17,2 | %43,8 |
| 2020 | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 68 | 5 | 3 | 5 | %7,4 | %19,1 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 4 | 2 | 3 | %7,3 | %16,4 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| 1201–1600 m | 38 | 4 | 2 | 2 | %10,5 | %21,1 |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 53 | 3 | 3 | 4 | %5,7 | %18,9 |
| Arap | 19 | 2 | 0 | 1 | %10,5* | %15,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 28 | 5 | 1 | 2 | %17,9* | %28,6* |
| Maiden | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Handikap | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 335 | 35 | 27 | 45 | %10,4 | %31,9 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 189 | 24 | 14 | 27 | %12,7 | %34,4 |
| Çim · Normal | 88 | 5 | 5 | 8 | %5,7 | %20,5 |
| Kum · Nemli | 26 | 2 | 3 | 5 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Islak | 24 | 2 | 3 | 4 | %8,3* | %37,5* |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 5 | 5 | 12 | %6,0 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 146 | 24 | 12 | 21 | %16,4 | %39,0 |
| 1601–2000 m | 101 | 6 | 7 | 12 | %5,9 | %24,8 |
| 2001+ m | 15 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 254 | 31 | 24 | 35 | %12,2 | %35,4 |
| Arap | 91 | 4 | 4 | 11 | %4,4 | %20,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 105 | 8 | 12 | 15 | %7,6 | %33,3 |
| Handikap | 98 | 12 | 5 | 17 | %12,2 | %34,7 |
| Maiden | 96 | 6 | 5 | 6 | %6,3 | %17,7 |
| KV-6 | 13 | 1 | 3 | 3 | %7,7* | %53,8* |
| KV-8 | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| KV-7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4/4 | 4/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| N. Avci | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| A. Altın | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| A. Küründük | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| B. Mırık | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Akşın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| B. Bülbül | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| M. Bilgin | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Esrarengiz | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
| Night Runner | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kızım Meryem | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| The Legacy | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Daughter Of Goddes | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Işıklarlım | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Junior Başkan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| New Artist | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Lavin Fırtınası | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Saadın Cevheri | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Esrarengiz | A. Yıldız | 10/11 | 8,45 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | The Legacy | M. Çelik | 9/12 | 11,95 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Bir Rüzgar | H. Şimşek | 4/5 | 18,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Daughter Of Goddes | B. Bülbül | 2/10 | 5,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Daughter Of Goddes | B. Bülbül | 1/14 | 22,95 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | The Legacy | G. Gökçe | 4/9 | 7,80 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Esrarengiz | N. Avci | 9/10 | 3,25 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Kızım Meryem | K. Yılmaz | 3/12 | 9,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Legacy | Y. Gökçe | 5/12 | 98,15 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Lavin Fırtınası | F. Yücel | 9/10 | 34,45 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Esrarengiz | N. Avci | 3/6 | 10,90 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Saadın Cevheri | F. Yücel | 12/13 | 27,65 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Kızım Meryem | A. Küründük | 5/9 | 24,25 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Daughter Of Goddes | A. Altın | 10/15 | 30,70 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | The Legacy | A. Altın | 7/11 | 7,45 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Esrarengiz | M. Çiçek | 9/10 | 4,05 |
| 26.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Junior Başkan | B. Mırık | 4/12 | 18,00 |
| 26.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Kızım Meryem | A. İnci | 5/11 | 31,50 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | War Storm | Ö. Özen | 3/9 | 6,70 |
| 19.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Anka Erçelik | M. Çiçek | 2/8 | 2,95 |
Sık sorulanlar
Asya Özmüş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 64 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Asya Özmüş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Asya Özmüş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 68 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.