Antrenör
Hayri Yıldırım
Hayri Yıldırım'ın atları son 12 ayda 121 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (90 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hayri Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 9 | 10 | 9 | %9,0 | %28,0 | +%2,8 |
| Son 12 ay | 121 | 9 | 11 | 9 | %7,4 | %24,0 | −%15,1 |
| 2020'den bu yana | 489 | 57 | 44 | 46 | %11,7 | %30,1 | +%8,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 9 | 10 | 9 | %9,0 | %28,0 |
| 2025 | 88 | 8 | 4 | 9 | %9,1 | %23,9 |
| 2024 | 106 | 18 | 15 | 12 | %17,0 | %42,5 |
| 2023 | 94 | 15 | 5 | 5 | %16,0 | %26,6 |
| 2022 | 16 | 3 | 3 | 4 | %18,8* | %62,5* |
| 2021 | 46 | 2 | 5 | 4 | %4,3 | %23,9 |
| 2020 | 39 | 2 | 2 | 3 | %5,1 | %17,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 90 | 6 | 8 | 6 | %6,7 | %22,2 |
| Kocaeli | 26 | 3 | 3 | 2 | %11,5* | %30,8* |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 57 | 3 | 3 | 2 | %5,3 | %14,0 |
| Sentetik · Normal | 47 | 3 | 6 | 5 | %6,4 | %29,8 |
| Çim · Normal | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 2 | 2 | 3 | %12,5* | %43,8* |
| 1201–1600 m | 55 | 4 | 6 | 2 | %7,3 | %21,8 |
| 1601–2000 m | 35 | 2 | 2 | 2 | %5,7 | %17,1 |
| 2001+ m | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 87 | 8 | 8 | 6 | %9,2 | %25,3 |
| İngiliz | 34 | 1 | 3 | 3 | %2,9 | %20,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 56 | 4 | 4 | 1 | %7,1 | %16,1 |
| Şartlı | 31 | 2 | 5 | 4 | %6,5 | %35,5 |
| Maiden | 18 | 2 | 0 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Satış | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 316 | 33 | 26 | 27 | %10,4 | %27,2 |
| Kocaeli | 134 | 24 | 12 | 14 | %17,9 | %37,3 |
| Bursa | 30 | 0 | 5 | 4 | %0,0 | %30,0 |
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 199 | 23 | 17 | 22 | %11,6 | %31,2 |
| Kum · Normal | 169 | 20 | 15 | 12 | %11,8 | %27,8 |
| Çim · Normal | 75 | 10 | 6 | 6 | %13,3 | %29,3 |
| Kum · Nemli | 23 | 3 | 3 | 4 | %13,0* | %43,5* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 8 | 4 | 6 | %19,5 | %43,9 |
| 1201–1600 m | 227 | 22 | 15 | 22 | %9,7 | %26,0 |
| 1601–2000 m | 165 | 20 | 18 | 12 | %12,1 | %30,3 |
| 2001+ m | 56 | 7 | 7 | 6 | %12,5 | %35,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 360 | 44 | 33 | 33 | %12,2 | %30,6 |
| İngiliz | 129 | 13 | 11 | 13 | %10,1 | %28,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 230 | 28 | 20 | 17 | %12,2 | %28,3 |
| Şartlı | 121 | 10 | 13 | 14 | %8,3 | %30,6 |
| Maiden | 68 | 9 | 3 | 7 | %13,2 | %27,9 |
| Satış | 15 | 1 | 3 | 0 | %6,7* | %26,7* |
| KV-6 | 15 | 4 | 0 | 4 | %26,7* | %53,3* |
| G | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| KV-7 | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| KV-8 | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 10 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %30,0* |
| E. Aktuğ | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| G. Özçelik | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| A. Sözen | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Ç. Taşcı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Kaçmaz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Y. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| U. Levent | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| S. Yazıcıoğlu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| K. Yılmaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Genç Mimar | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| Haydi Sevda | 13 | 1 | 5 | 1 | %7,7* | %53,8* |
| Kırmüjde | 13 | 2 | 0 | 0 | %15,4* | %15,4* |
| Bay Lemi | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Nevacan | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Karat | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| İllede Doru | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| Koca Seyid | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Hasbahçelim | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Altın Saad | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Haydi Sevda | A. Yıldız | 2/8 | 5,20 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Karat | K. Tokaçoğlu | 9/12 | 4,05 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Uluarat | B. Bülbül | 11/14 | 4,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Haydi Sevda | A. Yıldız | 2/11 | 10,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Kırmüjde | U. Levent | 8/10 | 18,60 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Karat | K. Tokaçoğlu | 4/12 | 19,80 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Haydi Sevda | G. Özçelik | 6/14 | 6,45 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | İllede Doru | M. Kaya | 6/17 | 11,25 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Tuğşathan | A. Kaçmaz | 13/14 | 68,60 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Kırmüjde | B. Bülbül | 5/14 | 8,60 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Karat | B. Bülbül | 5/9 | 17,70 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Tuğşathan | E. Aktuğ | 12/15 | 28,25 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Haydi Sevda | G. Özçelik | 4/11 | 2,10 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Kaşka Orhan | G. Bektaş | 17/17 | 66,35 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Batagay | Ö. Yıldırım | 10/13 | 2,00 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Gribulut | Z. Karabulut | 10/13 | 27,30 |
| 20.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2800 Çim | İllede Doru | E. Aktuğ | 8/9 | 24,35 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kırmüjde | U. Levent | 9/15 | 32,70 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Batagay | A. Kaçmaz | 3/10 | 31,00 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Karat | G. Özçelik | 6/11 | 10,95 |
Sık sorulanlar
Hayri Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hayri Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, HAYDİ SEVDA.
Hayri Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 90 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.