Antrenör
Mehmet Emin Avcı
Mehmet Emin Avcı'ın atları son 12 ayda 140 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 68 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (80 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Avcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 18 | 20 | 21 | %15,5 | %50,9 | −%33,3 |
| Son 12 ay | 140 | 20 | 23 | 25 | %14,3 | %48,6 | −%41,1 |
| 2020'den bu yana | 693 | 108 | 83 | 85 | %15,6 | %39,8 | −%33,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 18 | 20 | 21 | %15,5 | %50,9 |
| 2025 | 131 | 12 | 23 | 18 | %9,2 | %40,5 |
| 2024 | 106 | 20 | 13 | 10 | %18,9 | %40,6 |
| 2023 | 112 | 19 | 11 | 15 | %17,0 | %40,2 |
| 2022 | 61 | 14 | 3 | 3 | %23,0 | %32,8 |
| 2021 | 84 | 13 | 6 | 7 | %15,5 | %31,0 |
| 2020 | 83 | 12 | 7 | 11 | %14,5 | %36,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 80 | 12 | 15 | 15 | %15,0 | %52,5 |
| Bursa | 37 | 6 | 3 | 5 | %16,2 | %37,8 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 4 | 0 | %8,3* | %41,7* |
| İzmir | 7 | 0 | 0 | 5 | 0/7 | 5/7 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 49 | 7 | 9 | 9 | %14,3 | %51,0 |
| Kum · Normal | 39 | 7 | 5 | 6 | %17,9 | %46,2 |
| Çim · Normal | 25 | 3 | 6 | 5 | %12,0* | %56,0* |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 2 | 4 | %7,1* | %50,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 4 | 3 | %8,3* | %66,7* |
| 1201–1600 m | 83 | 13 | 14 | 10 | %15,7 | %44,6 |
| 1601–2000 m | 31 | 5 | 1 | 8 | %16,1 | %45,2 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 4 | 4 | %7,1* | %64,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 92 | 9 | 17 | 17 | %9,8 | %46,7 |
| Arap | 48 | 11 | 6 | 8 | %22,9 | %52,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 55 | 6 | 12 | 12 | %10,9 | %54,5 |
| Handikap | 31 | 5 | 1 | 5 | %16,1 | %35,5 |
| Maiden | 17 | 2 | 5 | 1 | %11,8* | %47,1* |
| G | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| KV-8 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| KV-6 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Satış | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 404 | 69 | 40 | 43 | %17,1 | %37,6 |
| İstanbul | 167 | 22 | 23 | 25 | %13,2 | %41,9 |
| Kocaeli | 69 | 12 | 15 | 7 | %17,4 | %49,3 |
| İzmir | 35 | 3 | 1 | 8 | %8,6 | %34,3 |
| Ankara | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 321 | 55 | 45 | 32 | %17,1 | %41,1 |
| Çim · Normal | 128 | 15 | 13 | 17 | %11,7 | %35,2 |
| Sentetik · Normal | 122 | 16 | 14 | 18 | %13,1 | %39,3 |
| Kum · Nemli | 46 | 12 | 3 | 12 | %26,1 | %58,7 |
| Kum · Islak | 24 | 2 | 3 | 0 | %8,3* | %20,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 3 | 1 | 2 | %17,6* | %35,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 92 | 14 | 9 | 11 | %15,2 | %37,0 |
| 1201–1600 m | 341 | 47 | 39 | 35 | %13,8 | %35,5 |
| 1601–2000 m | 202 | 35 | 25 | 31 | %17,3 | %45,0 |
| 2001+ m | 58 | 12 | 10 | 8 | %20,7 | %51,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 468 | 65 | 53 | 59 | %13,9 | %37,8 |
| Arap | 225 | 43 | 30 | 26 | %19,1 | %44,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 217 | 40 | 18 | 32 | %18,4 | %41,5 |
| Handikap | 183 | 26 | 18 | 21 | %14,2 | %35,5 |
| Maiden | 110 | 14 | 14 | 8 | %12,7 | %32,7 |
| KV-8 | 42 | 8 | 10 | 4 | %19,0 | %52,4 |
| KV-7 | 35 | 10 | 5 | 7 | %28,6 | %62,9 |
| KV-6 | 34 | 5 | 6 | 3 | %14,7 | %41,2 |
| G | 22 | 1 | 2 | 1 | %4,5* | %18,2* |
| Satış | 20 | 3 | 6 | 2 | %15,0* | %55,0* |
| KV-9 | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| A | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Karataş | 40 | 7 | 11 | 8 | %17,5 | %65,0 |
| A. Aslan | 14 | 1 | 4 | 4 | %7,1* | %64,3* |
| A. Yıldız | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| M. Keçeci | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| G. Özçelik | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| V. Abiş | 8 | 3 | 2 | 1 | 3/8 | 6/8 |
| M. Bilgin | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| M. Çelik | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| N. Avci | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Baka Baba | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| Hulki | 13 | 5 | 1 | 3 | %38,5* | %69,2* |
| The Anatolian | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Sarafim | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Song Rising | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Live Your Freedom | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Lady Begüm | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Şeker Piraye | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Statue Of Liberty | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Starcan | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Sarafim | H. Karataş | 3/15 | 1,80 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Lady Begüm | A. Yıldız | 7/11 | 6,85 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Song Rising | G. Özçelik | 3/5 | 6,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Rolling Stone | H. Karataş | 1/7 | 3,50 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Koca Kaptan | A. Yıldız | 6/6 | 11,65 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Meaning Of Time | H. Karataş | 3/5 | 6,20 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Baka Baba | M. Bilgin | 2/13 | 6,80 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Şeker Piraye | U. Levent | 9/10 | 3,45 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Montresta | U. Levent | 11/12 | 38,20 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Lady Begüm | A. Yıldız | 1/12 | 8,15 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Sarafim | H. Karataş | 2/7 | 3,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Song Rising | H. Karataş | 2/9 | 2,20 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Live Your Freedom | H. Karataş | 4/10 | 1,95 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Rebel Millionaire | H. Karataş | 2/9 | 3,25 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Baka Baba | M. Bilgin | 5/7 | 2,30 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Statue Of Liberty | H. Karataş | 2/7 | 3,05 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Infinite Storm | A. Yıldız | 9/10 | 14,20 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Rolling Stone | H. Karataş | 1/9 | 1,45 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Lady Begüm | H. Karataş | 4/16 | 4,55 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | North Bride | A. Sözen | 2/8 | 4,65 |
Sık sorulanlar
Mehmet Emin Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 116 koşuda 18 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Mehmet Emin Avcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 80 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.