Antrenör
Alper Tepebaşı
Alper Tepebaşı'ın atları son 12 ayda 131 koşuya çıktı, 29 birincilik ve 68 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (110 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Alper Tepebaşı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 121 | 26 | 22 | 15 | %21,5 | %52,1 | −%5,6 |
| Son 12 ay | 131 | 29 | 23 | 16 | %22,1 | %51,9 | +%6,7 |
| 2020'den bu yana | 1202 | 226 | 202 | 161 | %18,8 | %49,0 | −%24,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 121 | 26 | 22 | 15 | %21,5 | %52,1 |
| 2025 | 142 | 27 | 15 | 22 | %19,0 | %45,1 |
| 2024 | 160 | 29 | 24 | 27 | %18,1 | %50,0 |
| 2023 | 195 | 30 | 41 | 31 | %15,4 | %52,3 |
| 2022 | 201 | 43 | 39 | 25 | %21,4 | %53,2 |
| 2021 | 230 | 42 | 38 | 28 | %18,3 | %47,0 |
| 2020 | 153 | 29 | 23 | 13 | %19,0 | %42,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 110 | 26 | 19 | 10 | %23,6 | %50,0 |
| İzmir | 10 | 3 | 2 | 2 | %30,0* | %70,0* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 61 | 15 | 11 | 7 | %24,6 | %54,1 |
| Çim · Normal | 32 | 5 | 7 | 3 | %15,6 | %46,9 |
| Kum · Normal | 19 | 4 | 2 | 5 | %21,1* | %57,9* |
| Kum · Nemli | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 4 | 6 | 0 | %20,0* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 80 | 18 | 12 | 12 | %22,5 | %52,5 |
| 1601–2000 m | 14 | 4 | 2 | 1 | %28,6* | %50,0* |
| 2001+ m | 17 | 3 | 3 | 3 | %17,6* | %52,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 68 | 15 | 14 | 11 | %22,1 | %58,8 |
| Arap | 63 | 14 | 9 | 5 | %22,2 | %44,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 25 | 4 | 10 | 1 | %16,0* | %60,0* |
| G | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
| KV-8 | 20 | 5 | 4 | 1 | %25,0* | %50,0* |
| Handikap | 19 | 7 | 1 | 1 | %36,8* | %47,4* |
| Maiden | 16 | 4 | 3 | 0 | %25,0* | %43,8* |
| KV-6 | 11 | 3 | 3 | 4 | %27,3* | %90,9* |
| KV-7 | 9 | 1 | 2 | 4 | 1/9 | 7/9 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1155 | 215 | 195 | 149 | %18,6 | %48,4 |
| İzmir | 25 | 10 | 4 | 4 | %40,0* | %72,0* |
| Ankara | 12 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %41,7* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Bursa | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 816 | 163 | 145 | 114 | %20,0 | %51,7 |
| Çim · Normal | 242 | 33 | 36 | 24 | %13,6 | %38,4 |
| Kum · Normal | 38 | 9 | 5 | 9 | %23,7 | %60,5 |
| Çim · Yumuşak | 26 | 1 | 2 | 4 | %3,8* | %26,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 7 | 3 | 6 | %26,9* | %61,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 26 | 5 | 5 | 3 | %19,2* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 4 | 0 | 1 | 4/7 | 5/7 |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 110 | 16 | 26 | 16 | %14,5 | %52,7 |
| 1201–1600 m | 558 | 104 | 93 | 74 | %18,6 | %48,6 |
| 1601–2000 m | 315 | 68 | 48 | 40 | %21,6 | %49,5 |
| 2001+ m | 219 | 38 | 35 | 31 | %17,4 | %47,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 827 | 149 | 129 | 114 | %18,0 | %47,4 |
| Arap | 375 | 77 | 73 | 47 | %20,5 | %52,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 313 | 68 | 67 | 42 | %21,7 | %56,5 |
| Handikap | 306 | 53 | 40 | 39 | %17,3 | %43,1 |
| Maiden | 171 | 38 | 28 | 21 | %22,2 | %50,9 |
| G | 104 | 11 | 10 | 12 | %10,6 | %31,7 |
| KV-8 | 91 | 14 | 20 | 11 | %15,4 | %49,5 |
| KV-7 | 82 | 17 | 13 | 15 | %20,7 | %54,9 |
| KV-6 | 70 | 16 | 14 | 15 | %22,9 | %64,3 |
| KV-9 | 30 | 2 | 4 | 2 | %6,7 | %26,7 |
| Kısa Vade Handikap | 12 | 4 | 1 | 3 | %33,3* | %66,7* |
| Satış | 11 | 2 | 3 | 0 | %18,2* | %45,5* |
| A | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 29 | 5 | 7 | 4 | %17,2* | %55,2* |
| V. Abiş | 26 | 9 | 6 | 5 | %34,6* | %76,9* |
| E. Bozdağ | 25 | 6 | 3 | 3 | %24,0* | %48,0* |
| G. Kocakaya | 22 | 5 | 3 | 3 | %22,7* | %50,0* |
| S. Kaya | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| A. Kurşun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daella | 17 | 4 | 3 | 3 | %23,5* | %58,8* |
| Real Trouble | 14 | 2 | 4 | 3 | %14,3* | %64,3* |
| Rüzgardahan | 14 | 4 | 1 | 2 | %28,6* | %50,0* |
| Korgün | 13 | 1 | 5 | 2 | %7,7* | %61,5* |
| Jaehaera | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Uzboylu | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Lucerys | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| Asil Oğlan | 9 | 5 | 1 | 0 | 5/9 | 6/9 |
| Whitewalkers | 8 | 2 | 4 | 2 | 2/8 | 8/8 |
| Erhanhan | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Erhanhan | E. Bozdağ | 3/7 | 4,70 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Asil Oğlan | V. Abiş | 2/9 | 2,40 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Korgün | G. Kocakaya | 2/11 | 5,20 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Uzboylu | A. Kurşun | 5/6 | 13,80 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Jaehaera | G. Kocakaya | 5/6 | 41,05 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Whitewalkers | V. Abiş | 1/7 | 2,10 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Asil Oğlan | V. Abiş | 1/10 | 2,70 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Erhanhan | V. Abiş | 4/10 | 4,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Korgün | A. Yıldız | 3/9 | 4,00 |
| 14.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 2400 Sentetik | Real Trouble | G. Kocakaya | 5/5 | 4,30 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Vira | E. Bozdağ | 6/12 | 21,25 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Sentetik | Whitewalkers | V. Abiş | 3/7 | 2,90 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Uzboylu | E. Bozdağ | 6/11 | 15,00 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Rüzgardahan | E. Aktuğ | 14/17 | 28,85 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Korgün | G. Kocakaya | 3/15 | 4,25 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Asil Oğlan | S. Kaya | 4/11 | 11,65 |
| 27.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Jaehaera | A. Kurşun | 5/5 | 7,35 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Vira | G. Kocakaya | 7/13 | 9,40 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | Daella | E. Bozdağ | 5/10 | 9,50 |
| 18.09.2026 | Bursa | G 3 | 1400 Çim | Erhanhan | M. Akyavuz | 8/11 | 16,35 |
Sık sorulanlar
Alper Tepebaşı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 121 koşuda 26 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Alper Tepebaşı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Alper Tepebaşı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 110 koşu, 26 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.