Antrenör
Miraç İpek
Miraç İpek'ın atları son 12 ayda 241 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 67 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (199 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Miraç İpek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 216 | 22 | 16 | 18 | %10,2 | %25,9 | −%54,6 |
| Son 12 ay | 241 | 25 | 19 | 23 | %10,4 | %27,8 | −%55,6 |
| 2020'den bu yana | 634 | 85 | 66 | 77 | %13,4 | %36,0 | −%49,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 216 | 22 | 16 | 18 | %10,2 | %25,9 |
| 2025 | 216 | 29 | 24 | 26 | %13,4 | %36,6 |
| 2024 | 202 | 34 | 26 | 33 | %16,8 | %46,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 199 | 21 | 15 | 20 | %10,6 | %28,1 |
| Kocaeli | 24 | 2 | 3 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Bursa | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 113 | 9 | 8 | 11 | %8,0 | %24,8 |
| Kum · Normal | 54 | 7 | 6 | 7 | %13,0 | %37,0 |
| Çim · Normal | 51 | 6 | 3 | 2 | %11,8 | %21,6 |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 0 | 3 | 5 | %0,0* | %27,6* |
| 1201–1600 m | 128 | 15 | 6 | 10 | %11,7 | %24,2 |
| 1601–2000 m | 55 | 5 | 4 | 6 | %9,1 | %27,3 |
| 2001+ m | 29 | 5 | 6 | 2 | %17,2* | %44,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 144 | 15 | 14 | 15 | %10,4 | %30,6 |
| İngiliz | 97 | 10 | 5 | 8 | %10,3 | %23,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 66 | 7 | 5 | 6 | %10,6 | %27,3 |
| Maiden | 64 | 7 | 5 | 8 | %10,9 | %31,3 |
| Şartlı | 58 | 6 | 6 | 8 | %10,3 | %34,5 |
| G | 20 | 2 | 0 | 1 | %10,0* | %15,0* |
| KV-8 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| KV-6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-7 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 535 | 68 | 55 | 65 | %12,7 | %35,1 |
| Kocaeli | 49 | 7 | 7 | 5 | %14,3 | %38,8 |
| Bursa | 29 | 8 | 3 | 4 | %27,6* | %51,7* |
| Ankara | 18 | 2 | 1 | 3 | %11,1* | %33,3* |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 341 | 46 | 40 | 41 | %13,5 | %37,2 |
| Çim · Normal | 147 | 18 | 11 | 16 | %12,2 | %30,6 |
| Kum · Normal | 91 | 15 | 10 | 13 | %16,5 | %41,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Kum · Nemli | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 81 | 6 | 10 | 17 | %7,4 | %40,7 |
| 1201–1600 m | 360 | 50 | 36 | 40 | %13,9 | %35,0 |
| 1601–2000 m | 124 | 17 | 11 | 14 | %13,7 | %33,9 |
| 2001+ m | 69 | 12 | 9 | 6 | %17,4 | %39,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 362 | 53 | 39 | 38 | %14,6 | %35,9 |
| İngiliz | 272 | 32 | 27 | 39 | %11,8 | %36,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 180 | 21 | 17 | 18 | %11,7 | %31,1 |
| Şartlı | 166 | 31 | 19 | 27 | %18,7 | %46,4 |
| Maiden | 101 | 18 | 10 | 13 | %17,8 | %40,6 |
| G | 63 | 5 | 3 | 5 | %7,9 | %20,6 |
| KV-6 | 30 | 3 | 6 | 3 | %10,0 | %40,0 |
| KV-8 | 30 | 2 | 4 | 4 | %6,7 | %33,3 |
| Kısa Vade Handikap | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
| KV-9 | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| KV-7 | 15 | 3 | 3 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| Satış | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G3 Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 36 | 8 | 3 | 4 | %22,2 | %41,7 |
| G. Özçelik | 31 | 0 | 1 | 6 | %0,0 | %22,6 |
| A. Sözen | 29 | 3 | 4 | 3 | %10,3* | %34,5* |
| A. Yıldız | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| G. Kocakaya | 12 | 3 | 2 | 2 | %25,0* | %58,3* |
| N. Avci | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| A. Aslan | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Çelik | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| H. Karataş | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| E. Aktuğ | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tanju Bey | 18 | 1 | 3 | 5 | %5,6* | %50,0* |
| Charlie The First | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| Ice Drops | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Zincir Koparan | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Erçetin | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Korkuteli Beyi | 12 | 3 | 2 | 0 | %25,0* | %41,7* |
| Kayıpsız | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Atamanbey | 11 | 4 | 0 | 1 | %36,4* | %45,5* |
| Turnadağ | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Kimdraka | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Circuit Breaker | G. Özçelik | 13/18 | 15,45 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Shino | G. Özçelik | 3/9 | 3,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | King Of The Win | E. Akpınar | 4/5 | 8,80 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Kimdraka | G. Özçelik | 5/10 | 7,85 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Erçetin | G. Özçelik | 6/8 | 11,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Akçaali | G. Özçelik | 5/11 | 5,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Korkuteli Beyi | G. Özçelik | 9/13 | 6,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | King Of The Win | V. Abiş | 1/7 | 10,55 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Circuit Breaker | A. Yıldız | 8/17 | 2,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Kayıpsız | G. Kocakaya | 5/7 | 2,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Akçaali | A. Yıldız | 3/13 | 5,20 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Korkuteli Beyi | V. Abiş | 2/11 | 5,25 |
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Zincir Koparan | A. Yıldız | 10/11 | 12,50 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 1 | 1400 Kum | Abimsin | M. Solmaz | 9/11 | 50,75 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Charlie The First | H. Yıldız | 7/10 | 3,05 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | King Of The Win | V. Abiş | 6/9 | 13,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kimdraka | G. Özçelik | 5/10 | 14,55 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Erçetin | G. Özçelik | 9/12 | 17,85 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Akçaali | Ö. Yıldırım | 8/14 | 7,10 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Charlie The First | A. Yıldız | 6/9 | 25,65 |
Sık sorulanlar
Miraç İpek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 216 koşuda 22 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Miraç İpek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Miraç İpek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 199 koşu, 21 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.