Apranti (AP)AP nedir?
Zülfükar Aydoğdi
Zülfükar Aydoğdi son 12 ayda 64 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Aydoğdi jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 1 | 4 | 2 | %1,6 | %11,1 | −%0,7 |
| Son 12 ay | 64 | 1 | 4 | 2 | %1,6 | %10,9 | −%2,3 |
| 2020'den bu yana | 64 | 1 | 4 | 2 | %1,6 | %10,9 | −%2,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 1 | 4 | 2 | %1,6 | %11,1 |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 55 | 1 | 3 | 2 | %1,8 | %10,9 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 37 | 1 | 2 | 1 | %2,7 | %10,8 |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Normal | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1201–1600 m | 29 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %10,3* |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 3 | 0 | %5,3* | %21,1* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %15,2 |
| İngiliz | 31 | 1 | 1 | 0 | %3,2 | %6,5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 55 | 1 | 3 | 2 | %1,8 | %10,9 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 37 | 1 | 2 | 1 | %2,7 | %10,8 |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Normal | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1201–1600 m | 29 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %10,3* |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 3 | 0 | %5,3* | %21,1* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %15,2 |
| İngiliz | 31 | 1 | 1 | 0 | %3,2 | %6,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Güneli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| C. Turan | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| R. Karabulut | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Bozkurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Demirtaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Y. Demirkıran | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Kural | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Tekinalp | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| T. Şit | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Çiftçi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Black Ruby | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Buse | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Deeply | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Holy Beery | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çetinalp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İftihar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Neslihan Hatun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Polpoo | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Majestic Champion | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Goosebumbs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Çetinalp | Ö. Güneli | 15/15 | 102,15 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | İftihar | İ. Kural | 13/13 | 38,90 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Neslihan Hatun | S. Günaydın | 6/10 | 51,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Polpoo | M. Baykara | 7/9 | 9,35 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Majestic Champion | G. Gökçe | 10/16 | 93,00 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Goosebumbs | U. Bilik | 11/12 | 12,75 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Baranım King | A. Tekdemir | 7/9 | 45,05 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Meryemcan | İ. Atmaca | 10/15 | 66,55 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1700 Kum | Speeding Bullet | H. Tekinalp | 6/9 | 3,70 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Devrialem | M. Subay | 10/15 | 3,05 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1800 Kum | Blue Ransom | H. Tekinalp | 2/9 | 2,80 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Vardakosta | T. Şit | 8/13 | 56,95 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Heaven Light | S. Çiftçi | 6/12 | 3,90 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | İnzibat | Z. Güneli | 2/9 | 13,50 |
| 09.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Dayana | H. Kaya | 6/9 | 13,30 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Hold Fast | H. Yüzbaşı | 8/13 | 23,20 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Tahayyül | C. Turan | 2/10 | 4,65 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Cabire Sultan | T. Şit | 3/12 | 5,75 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Deeply | Ç. Aydın | 13/14 | 91,30 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Holy Beery | T. Avcı | 10/14 | 72,15 |
Sık sorulanlar
Zülfükar Aydoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 63 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Aydoğdi bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Zülfükar Aydoğdi en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 55 koşu, 1 birincilik.
Zülfükar Aydoğdi apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.