Antrenör
Hasan Tekinalp
Hasan Tekinalp'ın atları son 12 ayda 279 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 60 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (155 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Tekinalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 279 | 20 | 23 | 17 | %7,2 | %21,5 | −%41,5 |
| Son 12 ay | 279 | 20 | 23 | 17 | %7,2 | %21,5 | −%41,5 |
| 2020'den bu yana | 992 | 79 | 72 | 79 | %8,0 | %23,2 | −%43,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 279 | 20 | 23 | 17 | %7,2 | %21,5 |
| 2025 | 133 | 16 | 15 | 14 | %12,0 | %33,8 |
| 2024 | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| 2023 | 22 | 4 | 2 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| 2020 | 545 | 38 | 31 | 44 | %7,0 | %20,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 155 | 9 | 13 | 10 | %5,8 | %20,6 |
| Şanlıurfa | 68 | 6 | 3 | 5 | %8,8 | %20,6 |
| Elazığ | 33 | 4 | 3 | 2 | %12,1 | %27,3 |
| Adana | 22 | 1 | 4 | 0 | %4,5* | %22,7* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 237 | 18 | 21 | 14 | %7,6 | %22,4 |
| Kum · Nemli | 22 | 1 | 0 | 2 | %4,5* | %13,6* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 105 | 9 | 8 | 4 | %8,6 | %20,0 |
| 1201–1600 m | 52 | 4 | 1 | 3 | %7,7 | %15,4 |
| 1601–2000 m | 116 | 6 | 13 | 10 | %5,2 | %25,0 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 170 | 13 | 11 | 11 | %7,6 | %20,6 |
| Arap | 109 | 7 | 12 | 6 | %6,4 | %22,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 134 | 7 | 15 | 8 | %5,2 | %22,4 |
| Handikap | 97 | 7 | 4 | 7 | %7,2 | %18,6 |
| Maiden | 34 | 6 | 2 | 1 | %17,6 | %26,5 |
| KV-6 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 417 | 32 | 27 | 28 | %7,7 | %20,9 |
| Diyarbakır | 242 | 22 | 19 | 18 | %9,1 | %24,4 |
| Elazığ | 189 | 14 | 12 | 19 | %7,4 | %23,8 |
| Adana | 83 | 8 | 12 | 7 | %9,6 | %32,5 |
| İstanbul | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| Ankara | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| Bursa | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Kocaeli | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 863 | 69 | 62 | 69 | %8,0 | %23,2 |
| Çim · Normal | 48 | 2 | 3 | 4 | %4,2 | %18,8 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 1 | 3 | %6,9* | %20,7* |
| Sentetik · Normal | 22 | 1 | 0 | 1 | %4,5* | %9,1* |
| Kum · Islak | 17 | 1 | 5 | 1 | %5,9* | %41,2* |
| Kum · Sulu | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 345 | 29 | 19 | 28 | %8,4 | %22,0 |
| 1201–1600 m | 254 | 23 | 17 | 20 | %9,1 | %23,6 |
| 1601–2000 m | 376 | 25 | 34 | 30 | %6,6 | %23,7 |
| 2001+ m | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 548 | 41 | 48 | 43 | %7,5 | %24,1 |
| Arap | 444 | 38 | 24 | 36 | %8,6 | %22,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 415 | 37 | 31 | 35 | %8,9 | %24,8 |
| Handikap | 304 | 18 | 17 | 22 | %5,9 | %18,8 |
| Maiden | 216 | 18 | 18 | 13 | %8,3 | %22,7 |
| KV-6 | 27 | 2 | 3 | 4 | %7,4* | %33,3* |
| KV-7 | 15 | 4 | 1 | 2 | %26,7* | %46,7* |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bayar | 29 | 3 | 1 | 2 | %10,3* | %20,7* |
| L. Taptık | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| İ. Katar | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| A. Çankaya | 16 | 3 | 0 | 3 | %18,8* | %37,5* |
| N. Altın | 15 | 3 | 2 | 3 | %20,0* | %53,3* |
| M. Işık | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| S. Kaplan | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Y. Çelikbaş | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| A. Akdemir | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| R. Doğan | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mira Ceti | 23 | 3 | 2 | 2 | %13,0* | %30,4* |
| Speeding Bullet | 19 | 2 | 3 | 1 | %10,5* | %31,6* |
| Blue Ransom | 9 | 4 | 2 | 0 | 4/9 | 6/9 |
| Sevinçli | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| My Iron | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Pınar | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Princess Girl | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Anka Ateşi | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| King Genaral | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çiğdemgelin | 6 | 2 | 3 | 0 | 2/6 | 5/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Afrika Sultanı | A. Bayar | 3/10 | 14,05 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Blue Ransom | A. Çankaya | 1/9 | 2,15 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Shuen | A. Akdemir | 7/8 | 12,10 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Speeding Bullet | A. Çankaya | 12/12 | 11,45 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Mira Ceti | L. Taptık | 8/11 | 10,50 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | King Genaral | N. Altın | 6/11 | 21,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Çiğdemgelin | N. Altın | 2/9 | 12,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | İdilyıldız | A. Bayar | –/11 | 32,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gül Derya | M. Doğan | 10/11 | 19,95 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Pınar | F. Yardımcı | 4/6 | 4,25 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bilge Gül | L. Taptık | 10/12 | 22,25 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Afrika Sultanı | Y. Çelikbaş | 8/12 | 7,05 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | King Genaral | M. Şakir | 9/10 | 16,95 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Otto Moye | Y. Çelikbaş | 6/8 | 7,10 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Azizoğlum | L. Taptık | 7/8 | 7,10 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Accountant Girl | A. Çankaya | 10/10 | 23,80 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Mira Ceti | L. Taptık | 6/10 | 18,05 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | İdilyıldız | M. Işık | 14/14 | 28,60 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Hebuba | N. Demir | 9/10 | 25,80 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Pınar | İ. Katar | 6/11 | 11,80 |
Sık sorulanlar
Hasan Tekinalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 279 koşuda 20 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Tekinalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Hasan Tekinalp en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 155 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.