Antrenör
Güven Gökçe
Güven Gökçe'ın atları son 12 ayda 148 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (123 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Güven Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 137 | 6 | 12 | 11 | %4,4 | %21,2 | −%44,3 |
| Son 12 ay | 148 | 8 | 12 | 11 | %5,4 | %20,9 | −%34,4 |
| 2020'den bu yana | 729 | 56 | 57 | 63 | %7,7 | %24,1 | −%46,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 137 | 6 | 12 | 11 | %4,4 | %21,2 |
| 2025 | 184 | 16 | 15 | 12 | %8,7 | %23,4 |
| 2024 | 61 | 5 | 7 | 14 | %8,2 | %42,6 |
| 2023 | 146 | 14 | 12 | 13 | %9,6 | %26,7 |
| 2022 | 79 | 8 | 6 | 10 | %10,1 | %30,4 |
| 2021 | 57 | 1 | 3 | 2 | %1,8 | %10,5 |
| 2020 | 65 | 6 | 2 | 1 | %9,2 | %13,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 123 | 5 | 10 | 8 | %4,1 | %18,7 |
| Kocaeli | 20 | 2 | 0 | 3 | %10,0* | %25,0* |
| Bursa | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 73 | 3 | 5 | 2 | %4,1 | %13,7 |
| Çim · Normal | 30 | 1 | 5 | 1 | %3,3 | %23,3 |
| Kum · Normal | 28 | 3 | 1 | 6 | %10,7* | %35,7* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 2 | 2 | 3 | %9,1* | %31,8* |
| 1201–1600 m | 71 | 2 | 7 | 2 | %2,8 | %15,5 |
| 1601–2000 m | 40 | 1 | 3 | 5 | %2,5 | %22,5 |
| 2001+ m | 15 | 3 | 0 | 1 | %20,0* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 88 | 5 | 5 | 6 | %5,7 | %18,2 |
| İngiliz | 60 | 3 | 7 | 5 | %5,0 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 51 | 2 | 3 | 4 | %3,9 | %17,6 |
| Maiden | 45 | 2 | 5 | 3 | %4,4 | %22,2 |
| Şartlı | 36 | 4 | 2 | 3 | %11,1 | %25,0 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 590 | 40 | 42 | 46 | %6,8 | %21,7 |
| Kocaeli | 117 | 13 | 10 | 15 | %11,1 | %32,5 |
| Bursa | 19 | 3 | 5 | 2 | %15,8* | %52,6* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 399 | 25 | 26 | 29 | %6,3 | %20,1 |
| Çim · Normal | 142 | 11 | 12 | 10 | %7,7 | %23,2 |
| Kum · Normal | 112 | 12 | 13 | 20 | %10,7 | %40,2 |
| Kum · Nemli | 32 | 3 | 1 | 1 | %9,4 | %15,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 122 | 9 | 7 | 8 | %7,4 | %19,7 |
| 1201–1600 m | 407 | 24 | 32 | 35 | %5,9 | %22,4 |
| 1601–2000 m | 148 | 15 | 17 | 14 | %10,1 | %31,1 |
| 2001+ m | 52 | 8 | 1 | 6 | %15,4 | %28,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 597 | 43 | 43 | 54 | %7,2 | %23,5 |
| İngiliz | 132 | 13 | 14 | 9 | %9,8 | %27,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 221 | 21 | 18 | 22 | %9,5 | %27,6 |
| Handikap | 205 | 12 | 17 | 16 | %5,9 | %22,0 |
| Maiden | 200 | 11 | 15 | 19 | %5,5 | %22,5 |
| Satış | 31 | 6 | 1 | 4 | %19,4 | %35,5 |
| KV-6 | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| KV-8 | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Maiden/Satış | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-7 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Gökçe | 23 | 2 | 1 | 0 | %8,7* | %13,0* |
| Y. Gökçe | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| G. Özçelik | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| U. Levent | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| H. Çizik | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| A. Yıldız | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| B. Çetin | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| C. Paso | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| E. Aktuğ | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| A. Kaçmaz | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Glonass | 23 | 0 | 7 | 2 | %0,0* | %39,1* |
| Damla Suyu | 19 | 1 | 2 | 3 | %5,3* | %31,6* |
| Saadgirl | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Majestic Champion | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Rossiman | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Hünerim | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Dragon Breath | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Wildberry | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Altın Adam | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Ulu Beden | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Hünerim | H. Çizik | 11/13 | 24,70 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Saadgirl | H. Çizik | 10/13 | 26,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Glonass | Y. Gökçe | 2/18 | 9,25 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Glonass | K. Gökçe | 4/17 | 10,15 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Hünerim | A. Yıldız | 4/9 | 15,75 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Rossiman | U. Levent | 4/13 | 47,85 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Altın Adam | Y. Gökçe | 6/10 | 40,00 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Ulu Beden | G. Özçelik | 6/13 | 24,95 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Damla Suyu | K. Gökçe | 4/14 | 8,90 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Dragon Breath | O. Atmaca | 10/13 | 6,05 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Glonass | C. Paso | 7/12 | 12,85 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Hünerim | C. Paso | 5/14 | 66,15 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Rossiman | B. Akçay | 10/14 | 82,60 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Majestic Champion | Ç. Taşcı | 7/9 | 71,65 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Damla Suyu | A. Yıldız | 9/14 | 10,55 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Altın Adam | G. Özçelik | 8/11 | 26,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Dragon Breath | M. Turan | 5/9 | 10,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Majestic Champion | E. Cankılıç | 16/17 | 59,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Glonass | K. Gökçe | 8/17 | 10,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Saadgirl | A. Kaçmaz | 1/14 | 45,45 |
Sık sorulanlar
Güven Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 137 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Güven Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Güven Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 123 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.