Antrenör
Ramazan Karabulut
Ramazan Karabulut'ın atları son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Karabulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 1 | 4 | 3 | %3,0 | %24,2 | – |
| Son 12 ay | 33 | 1 | 4 | 3 | %3,0 | %24,2 | – |
| 2020'den bu yana | 187 | 23 | 20 | 27 | %12,3 | %37,4 | −%57,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 16.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 1 | 4 | 3 | %3,0 | %24,2 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2024 | 27 | 4 | 6 | 7 | %14,8* | %63,0* |
| 2023 | 15 | 5 | 4 | 1 | %33,3* | %66,7* |
| 2022 | 36 | 2 | 0 | 5 | %5,6 | %19,4 |
| 2021 | 15 | 2 | 0 | 0 | %13,3* | %13,3* |
| 2020 | 59 | 9 | 6 | 10 | %15,3 | %42,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 25 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %16,0* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Bursa | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Normal | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 1 | 3 | 2 | %4,5* | %27,3* |
| İngiliz | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Maiden | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 149 | 19 | 13 | 21 | %12,8 | %35,6 |
| Bursa | 17 | 2 | 5 | 2 | %11,8* | %52,9* |
| Kocaeli | 16 | 1 | 0 | 4 | %6,3* | %31,3* |
| Ankara | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 88 | 10 | 9 | 15 | %11,4 | %38,6 |
| Çim · Normal | 49 | 8 | 5 | 5 | %16,3 | %36,7 |
| Kum · Normal | 26 | 3 | 3 | 3 | %11,5* | %34,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 7 | 3 | 5 | %24,1* | %51,7* |
| 1201–1600 m | 85 | 10 | 8 | 9 | %11,8 | %31,8 |
| 1601–2000 m | 54 | 5 | 8 | 7 | %9,3 | %37,0 |
| 2001+ m | 19 | 1 | 1 | 6 | %5,3* | %42,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 113 | 14 | 13 | 17 | %12,4 | %38,9 |
| Arap | 74 | 9 | 7 | 10 | %12,2 | %35,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 59 | 7 | 6 | 7 | %11,9 | %33,9 |
| Handikap | 46 | 6 | 2 | 5 | %13,0 | %28,3 |
| Maiden | 34 | 4 | 5 | 5 | %11,8 | %41,2 |
| Satış | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| G | 9 | 2 | 3 | 0 | 2/9 | 5/9 |
| KV-8 | 8 | 0 | 0 | 4 | 0/8 | 4/8 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| KV-6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Z. Aydoğdi | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Akçay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Kaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Kocakaya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Buse | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Sönmez Yiğit | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Balbeyim | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çiğdemin Denizi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Tilo Girl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hamza Kızı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Taşkının Sevdası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sevda Şampiyonu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İclal Bike | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çelikoviç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Sevda Şampiyonu | U. Levent | 16/17 | 75,80 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Tilo Girl | D. Denısenko | 8/10 | 35,45 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Kadın Amatör Binici | 1600 Çim | Tilo Girl | A. Jeles | 6/7 | 3,65 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Hamza Kızı | M. Kaya | 9/13 | 14,40 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Çim | İclal Bike | Z. Karabulut | 12/14 | 96,75 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Taşkının Sevdası | B. Akçay | 8/11 | 36,30 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Hamza Kızı | V. Abiş | 6/13 | 5,00 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Taşkının Sevdası | A. Sözen | 7/11 | 11,35 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1800 Kum | Sönmez Yiğit | A. Sözen | –/9 | 2,05 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Balbeyim | M. Kaya | 1/10 | 3,30 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 2000 Kum | Sönmez Yiğit | K. Tokaçoğlu | 3/9 | 5,90 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Hamza Kızı | V. Abiş | 2/10 | 3,40 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Balbeyim | M. Çelik | 7/11 | 5,70 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Şartlı 27 | 1200 Çim | Taşkının Sevdası | E. Aktuğ | 5/10 | 11,50 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Çelikoviç | M. Çelik | 10/14 | 16,95 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1300 Sentetik | Balbeyim | G. Kocakaya | 4/6 | 2,80 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Balbeyim | G. Kocakaya | 3/12 | 3,30 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Buse | Z. Aydoğdi | 10/16 | 37,90 |
| 17.05.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Buse | Z. Aydoğdi | 8/13 | 41,85 |
| 15.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Sönmez Yiğit | K. Tokaçoğlu | 6/9 | 2,65 |
Sık sorulanlar
Ramazan Karabulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Karabulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 16.10.2026, İstanbul.
Ramazan Karabulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 25 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.