Yarış Günü

Antrenör

Taşkın Avcı

Taşkın Avcı'ın atları son 12 ayda 55 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (37 koşu).

Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.

Taşkın Avcı antrenör istatistikleri (2026)

DönemKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3ROI
202655664%10,9%29,1−%2,9
Son 12 ay55664%10,9%29,1−%2,9
2020'den bu yana216232521%10,6%31,9−%19,3

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.

Bugün koşan atları

Bugün koşan atı yok. Son koşu: 17.10.2026, Ankara.

Yıllara göre birincilik

2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
Yıllara göre birincilik sayısı
202420252026
YılKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
202655664%10,9%29,1
2025119141615%11,8%37,8
202442332%7,1%19,0

Favoriyle performans

Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Atı ganyan favorisiyken
1/2
1 birincilik / 2 koşu
Atı AGF 1'ken
1/1
1 birincilik / 1 koşu
60 gün ve üzeri aradan sonraki koşular
0/2
0 birincilik / 2 koşu · KGS ≥ 60

Hipodrom, pist, mesafe ve ırk

Hipodrom

HipodromKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İstanbul37443%10,8%29,7
Bursa10021%0,0*%30,0*
Ankara51001/51/5
Kocaeli21001/21/2
İzmir10000/10/1

Pist ve pist durumu

PistKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Çim · Normal25232%8,0*%28,0*
Sentetik · Normal17221%11,8*%29,4*
Çim · Yumuşak50110/52/5
Kum · Normal32002/32/3

Mesafe

MesafeKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
≤1200 m12210%16,7*%25,0*
1201–1600 m27413%14,8*%29,6*
1601–2000 m60010/61/6
2001+ m10040%0,0*%40,0*

Irk

IrkKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Arap31431%12,9%25,8
İngiliz24233%8,3*%33,3*

Koşu cinsi

CinsKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Şartlı20323%15,0*%40,0*
Handikap16030%0,0*%18,8*
Maiden11211%18,2*%36,4*
G60000/60/6
KV-611001/11/1
Satış10000/10/1

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.

En çok çalıştığı jokeyler

JokeyKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
M. Çelik13332%23,1*%61,5*
A. Yıldız40000/40/4
A. Sözen30010/31/3
N. Demir31001/31/3
G. Özçelik30100/31/3
Y. Gökçe30100/31/3
B. Akçay21001/21/2
Z. Karabulut20000/20/2
E. Bozdağ20000/20/2
A. Çelik20100/21/2

Son 12 ay, ilk 10.

En çok koşan atları

AtKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Dev Yürek61101/62/6
Erenağam41011/42/4
Kaderi Güzel31001/31/3
Angel Fastwing30000/30/3
Bolu Raz31101/32/3
Deep Of Ancestor30030/33/3
Almutanabiy30100/31/3
Holy Beery30000/30/3
Neslihan Hatun20000/20/2
Çınaraltı Kızı20000/20/2

Son 12 ay, ilk 10.

Son 20 koşu

TarihHipodromCinsMesafe · PistAtJokeySıraGny
17.10.2026AnkaraG 11400 KumDev YürekH. Çizik5/1123,70
17.10.2026AnkaraG 11400 KumErenağamM. Çelik10/1118,80
15.10.2026İzmirŞartlı 31400 KumKaderi GüzelB. Akçay5/117,30
04.10.2026İstanbulG 11600 ÇimDev YürekA. Sözen11/1319,55
04.10.2026İstanbulMaiden1200 ÇimAngel FastwingA. Yıldız6/812,25
01.10.2026KocaeliHandikap 141400 KumNeslihan HatunZ. Karabulut11/1139,20
01.10.2026KocaeliMaiden1500 KumKaderi GüzelB. Akçay1/107,80
23.09.2026İstanbulŞartlı 51400 SentetikErenağamA. Yıldız4/1315,95
19.09.2026AnkaraŞartlı 191200 KumBloodshotN. Demir1/1228,05
19.09.2026AnkaraMaiden1400 ÇimToprak ÇiçeğiN. Demir5/1232,10
19.09.2026AnkaraMaiden1400 ÇimAlghabraN. Demir7/94,35
18.09.2026İstanbulG 31400 ÇimBolu RazÖ. Yıldırım20/2113,90
16.09.2026İstanbulG 21500 SentetikDev YürekA. Sözen5/1511,60
13.09.2026İstanbulŞartlı 191500 SentetikDeep Of AncestorA. Sözen3/178,15
11.09.2026İstanbulMaiden1400 ÇimÇınaraltı KızıE. Bozdağ6/823,90
11.09.2026İstanbulHandikap 172100 ÇimLand Of LegendsM. Çelik2/84,20
09.09.2026İstanbulMaiden1300 SentetikDev YürekM. Çelik1/101,80
09.09.2026İstanbulHandikap 162200 ÇimRazkanM. Çelik7/106,60
06.09.2026İstanbulŞartlı 11300 ÇimOlunıaA. Çelik5/67,45
06.09.2026İstanbulŞartlı 41200 ÇimErenağamS. Kaya1/76,25

Sık sorulanlar

Taşkın Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?

2026'da 55 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.

Taşkın Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?

Bugün koşan atı yok. Son koşu 17.10.2026, Ankara.

Taşkın Avcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?

Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 37 koşu, 4 birincilik.

Antrenör ne iş yapar?

Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.

Toplam kariyer istatistiği nerede?

Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.

Yöntem ve kaynak

  • Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
  • Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
  • ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
  • Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
  • Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.