Antrenör
Hüseyin Kaya
Hüseyin Kaya'ın atları son 12 ayda 124 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 44 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (95 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 122 | 14 | 19 | 10 | %11,5 | %35,2 | −%2,8 |
| Son 12 ay | 124 | 14 | 20 | 10 | %11,3 | %35,5 | −%4,4 |
| 2020'den bu yana | 303 | 42 | 38 | 25 | %13,9 | %34,7 | −%23,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 122 | 14 | 19 | 10 | %11,5 | %35,2 |
| 2025 | 27 | 3 | 5 | 0 | %11,1* | %29,6* |
| 2024 | 50 | 11 | 6 | 5 | %22,0 | %44,0 |
| 2023 | 20 | 3 | 1 | 2 | %15,0* | %30,0* |
| 2022 | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| 2021 | 40 | 5 | 2 | 2 | %12,5 | %22,5 |
| 2020 | 30 | 5 | 4 | 3 | %16,7 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 95 | 7 | 13 | 10 | %7,4 | %31,6 |
| İstanbul | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Kocaeli | 11 | 3 | 5 | 0 | %27,3* | %72,7* |
| Adana | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 54 | 6 | 6 | 6 | %11,1 | %33,3 |
| Kum · Normal | 47 | 5 | 9 | 3 | %10,6 | %36,2 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Normal | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| 1201–1600 m | 56 | 6 | 7 | 4 | %10,7 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 26 | 3 | 10 | 2 | %11,5* | %57,7* |
| 2001+ m | 21 | 3 | 2 | 3 | %14,3* | %38,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 82 | 11 | 13 | 10 | %13,4 | %41,5 |
| İngiliz | 42 | 3 | 7 | 0 | %7,1 | %23,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 5 | 5 | 6 | %14,3 | %45,7 |
| Handikap | 31 | 3 | 4 | 3 | %9,7 | %32,3 |
| Satış | 18 | 0 | 6 | 0 | %0,0* | %33,3* |
| G | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Maiden | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| KV-6 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| KV-7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 223 | 19 | 27 | 20 | %8,5 | %29,6 |
| İstanbul | 31 | 7 | 4 | 1 | %22,6 | %38,7 |
| Adana | 18 | 5 | 1 | 2 | %27,8* | %44,4* |
| Kocaeli | 15 | 6 | 5 | 0 | %40,0* | %73,3* |
| Bursa | 9 | 3 | 0 | 2 | 3/9 | 5/9 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İzmir | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 123 | 17 | 17 | 10 | %13,8 | %35,8 |
| Çim · Normal | 116 | 13 | 12 | 11 | %11,2 | %31,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 4 | 1 | 1 | %25,0* | %37,5* |
| Sentetik · Normal | 12 | 3 | 2 | 0 | %25,0* | %41,7* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 9 | 4 | 4 | %16,4 | %30,9 |
| 1201–1600 m | 167 | 24 | 18 | 12 | %14,4 | %32,3 |
| 1601–2000 m | 49 | 6 | 11 | 4 | %12,2 | %42,9 |
| 2001+ m | 32 | 3 | 5 | 5 | %9,4 | %40,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 195 | 26 | 22 | 21 | %13,3 | %35,4 |
| İngiliz | 108 | 16 | 16 | 4 | %14,8 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 80 | 15 | 7 | 10 | %18,8 | %40,0 |
| Handikap | 56 | 5 | 7 | 3 | %8,9 | %26,8 |
| Maiden | 49 | 4 | 4 | 5 | %8,2 | %26,5 |
| G | 45 | 6 | 2 | 4 | %13,3 | %26,7 |
| Satış | 24 | 2 | 6 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| KV-7 | 15 | 4 | 4 | 1 | %26,7* | %60,0* |
| KV-8 | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| KV-6 | 12 | 4 | 4 | 1 | %33,3* | %75,0* |
| KV-9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 35 | 4 | 8 | 3 | %11,4 | %42,9 |
| S. Çelik | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| M. Coşkun | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| M. Çelik | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| E. Cankılıç | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| V. Abiş | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| G. Özçelik | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| N. Avci | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| N. Demir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Uyar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Steel Rock | 10 | 1 | 3 | 0 | %10,0* | %40,0* |
| Secret Man | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Tibet Aslanı | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kral Sultan | 9 | 1 | 4 | 3 | 1/9 | 8/9 |
| Ride The Lightning | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| İlban Beyi | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Rüzgarsu | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Kayafatih | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Erişmiş | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Distile | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Queen Of Union | S. Yıldız | 7/8 | 29,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Ride The Lightning | M. Kaya | 11/11 | 24,60 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Rhythmofthestars | S. Yazıcıoğlu | 9/9 | 3,90 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Steel Rock | M. Kaya | 2/9 | 3,90 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Queen Of Union | M. Kaya | 9/10 | 20,55 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | İlban Beyi | M. Çelik | 10/10 | 7,90 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Rüzgarsu | G. Özçelik | 1/14 | 8,95 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Queen Of Union | M. Kaya | 8/9 | 8,25 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kayaların Şahı | G. Özçelik | 2/14 | 3,40 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | İlban Beyi | Ö. Özen | 10/14 | 3,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Tibet Aslanı | M. Çelik | 5/15 | 27,85 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-8 | 1900 Kum | Kayafatih | S. Kaya | 2/8 | 4,05 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Güzel Zehra | C. Altun | 2/11 | 6,20 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Distile | G. Kocakaya | 3/15 | 5,10 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-8 | 1900 Sentetik | Kayafatih | M. Çelik | 4/8 | 3,10 |
| 17.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Tibet Aslanı | M. Coşkun | 11/11 | 14,80 |
| 15.09.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2200 Çim | Ride The Lightning | M. Kaya | 5/6 | 4,15 |
| 12.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Distile | M. Coşkun | 1/10 | 10,00 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | G 3 | 2000 Kum | Kayafatih | N. Avci | 2/9 | 16,15 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Ride The Lightning | M. Kaya | 5/8 | 14,90 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 122 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Hüseyin Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 95 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.