Antrenör
Zülfükar Güneli
Zülfükar Güneli'ın atları son 12 ayda 64 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (63 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Güneli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 2 | 6 | 2 | %4,0 | %20,0 | −%70,1 |
| Son 12 ay | 64 | 4 | 7 | 5 | %6,3 | %25,0 | −%67,9 |
| 2020'den bu yana | 401 | 49 | 56 | 51 | %12,2 | %38,9 | −%39,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 50 | 2 | 6 | 2 | %4,0 | %20,0 |
| 2025 | 76 | 8 | 11 | 8 | %10,5 | %35,5 |
| 2024 | 46 | 5 | 12 | 6 | %10,9 | %50,0 |
| 2023 | 46 | 10 | 9 | 9 | %21,7 | %60,9 |
| 2022 | 50 | 7 | 5 | 4 | %14,0 | %32,0 |
| 2021 | 75 | 6 | 12 | 16 | %8,0 | %45,3 |
| 2020 | 58 | 11 | 1 | 6 | %19,0 | %31,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 63 | 4 | 7 | 5 | %6,3 | %25,4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 33 | 2 | 6 | 2 | %6,1 | %30,3 |
| Kum · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 33 | 2 | 3 | 2 | %6,1 | %21,2 |
| 1601–2000 m | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 47 | 3 | 5 | 3 | %6,4 | %23,4 |
| İngiliz | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 21 | 2 | 2 | 2 | %9,5* | %28,6* |
| Şartlı | 21 | 1 | 2 | 3 | %4,8* | %28,6* |
| Handikap | 16 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %12,5* |
| KV-6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 379 | 46 | 54 | 49 | %12,1 | %39,3 |
| Kocaeli | 12 | 3 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
| Ankara | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 226 | 31 | 37 | 23 | %13,7 | %40,3 |
| Çim · Normal | 115 | 13 | 14 | 19 | %11,3 | %40,0 |
| Kum · Normal | 20 | 2 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %63,6* |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 51 | 5 | 4 | 5 | %9,8 | %27,5 |
| 1201–1600 m | 159 | 13 | 21 | 16 | %8,2 | %31,4 |
| 1601–2000 m | 111 | 21 | 13 | 19 | %18,9 | %47,7 |
| 2001+ m | 80 | 10 | 18 | 11 | %12,5 | %48,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 271 | 37 | 36 | 36 | %13,7 | %40,2 |
| Arap | 130 | 12 | 20 | 15 | %9,2 | %36,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 101 | 10 | 9 | 7 | %9,9 | %25,7 |
| Handikap | 95 | 16 | 15 | 14 | %16,8 | %47,4 |
| Şartlı | 87 | 7 | 15 | 10 | %8,0 | %36,8 |
| G | 56 | 9 | 7 | 10 | %16,1 | %46,4 |
| KV-8 | 21 | 1 | 0 | 4 | %4,8* | %23,8* |
| KV-7 | 17 | 4 | 5 | 1 | %23,5* | %58,8* |
| KV-6 | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| A | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 15 | 1 | 2 | 3 | %6,7* | %40,0* |
| Z. Karabulut | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| G. Özçelik | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| V. Abiş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Aslan | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G. Kocakaya | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| H. Karataş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| E. Bozdağ | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çizik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüküm | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| On Gözlü | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| İnzibat | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Grande Tempesta | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Cankafesim | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Çetinalp | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Aynasız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Eccelso | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Alaycı Kuş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Aynasız | E. Bozdağ | 1/11 | 10,05 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Aynasız | E. Cankılıç | 10/14 | 19,55 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Aynasız | A. Sözen | 8/14 | 6,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Grande Tempesta | E. Bozdağ | 10/17 | 27,35 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Sentetik | Grande Tempesta | E. Bozdağ | 8/16 | 29,50 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Grande Tempesta | E. Çizik | 11/13 | 23,75 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Hüküm | E. Çizik | 9/9 | 7,60 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Grande Tempesta | A. Sözen | 5/14 | 7,30 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Eccelso | A. Sözen | 2/10 | 2,85 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Alaycı Kuş | Y. Gümüş | 15/19 | 54,75 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Grande Tempesta | B. Gökçe | 7/16 | 3,45 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | İnzibat | Z. Karabulut | 5/16 | 3,95 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Eccelso | A. Sözen | 2/10 | 9,25 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | İnzibat | Z. Aydoğdi | 2/9 | 13,50 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | İnzibat | V. Abiş | 4/13 | 9,55 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Hüküm | M. Kaya | 8/12 | 6,85 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Grande Tempesta | A. Sözen | 5/14 | 20,40 |
| 17.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | İnzibat | V. Abiş | 6/10 | 3,30 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Çim | Eccelso | M. Kaya | 9/11 | 9,20 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Grande Tempesta | A. Sözen | 11/16 | 7,75 |
Sık sorulanlar
Zülfükar Güneli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 50 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Güneli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Zülfükar Güneli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 63 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.