Antrenör
Aziz Tekdemir
Aziz Tekdemir'ın atları son 12 ayda 87 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (60 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aziz Tekdemir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74 | 3 | 4 | 5 | %4,1 | %16,2 | −%86,8 |
| Son 12 ay | 87 | 3 | 5 | 7 | %3,4 | %17,2 | −%88,7 |
| 2020'den bu yana | 444 | 30 | 40 | 37 | %6,8 | %24,1 | −%62,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74 | 3 | 4 | 5 | %4,1 | %16,2 |
| 2025 | 97 | 3 | 8 | 10 | %3,1 | %21,6 |
| 2024 | 123 | 8 | 8 | 10 | %6,5 | %21,1 |
| 2023 | 70 | 8 | 9 | 5 | %11,4 | %31,4 |
| 2022 | 59 | 4 | 7 | 5 | %6,8 | %27,1 |
| 2021 | 21 | 4 | 4 | 2 | %19,0* | %47,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 60 | 2 | 2 | 6 | %3,3 | %16,7 |
| Kocaeli | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Bursa | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 27 | 1 | 1 | 4 | %3,7* | %22,2* |
| Çim · Normal | 24 | 1 | 3 | 0 | %4,2* | %16,7* |
| Kum · Normal | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| 1201–1600 m | 45 | 1 | 2 | 4 | %2,2 | %15,6 |
| 1601–2000 m | 19 | 1 | 2 | 2 | %5,3* | %26,3* |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 55 | 2 | 5 | 4 | %3,6 | %20,0 |
| Arap | 32 | 1 | 0 | 3 | %3,1 | %12,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 26 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Şartlı | 26 | 2 | 0 | 2 | %7,7* | %15,4* |
| Maiden | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 313 | 23 | 24 | 24 | %7,3 | %22,7 |
| Kocaeli | 68 | 3 | 7 | 5 | %4,4 | %22,1 |
| Bursa | 54 | 4 | 7 | 6 | %7,4 | %31,5 |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 167 | 11 | 10 | 13 | %6,6 | %20,4 |
| Çim · Normal | 130 | 7 | 17 | 8 | %5,4 | %24,6 |
| Kum · Normal | 84 | 7 | 7 | 11 | %8,3 | %29,8 |
| Kum · Nemli | 18 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %22,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 5 | 2 | 2 | %33,3* | %60,0* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 77 | 3 | 8 | 5 | %3,9 | %20,8 |
| 1201–1600 m | 238 | 21 | 21 | 15 | %8,8 | %23,9 |
| 1601–2000 m | 92 | 6 | 9 | 12 | %6,5 | %29,3 |
| 2001+ m | 37 | 0 | 2 | 5 | %0,0 | %18,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 262 | 15 | 31 | 19 | %5,7 | %24,8 |
| Arap | 182 | 15 | 9 | 18 | %8,2 | %23,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 161 | 11 | 15 | 10 | %6,8 | %22,4 |
| Şartlı | 111 | 7 | 5 | 12 | %6,3 | %21,6 |
| Maiden | 106 | 7 | 15 | 7 | %6,6 | %27,4 |
| Satış | 39 | 2 | 4 | 4 | %5,1 | %25,6 |
| KV-6 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| G | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Çetin | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| A. Yıldız | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| M. Çelik | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| B. Akçay | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| K. Tokaçoğlu | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| M. Çiçek | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Y. Gümüş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Keçeci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kurşun | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rus Faruk | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* |
| Suruçlu Memo | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Kral Osimhen | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Finally Idyll | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Fatihinaslanı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Aktaş Berk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Beyaz Alev | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Prince Of The Sun | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Baranım King | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sıtar Of Aktaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Swiss Dancer | Ç. Taşcı | 9/9 | 35,15 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Prince Of The Sun | E. Akpınar | 10/18 | 35,00 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Fatihinaslanı | M. Kaya | 5/9 | 8,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Prince Of The Sun | K. Tokaçoğlu | 4/10 | 4,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Finally Idyll | K. Gökçe | 10/10 | 4,30 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Bermedee | H. Çizik | 4/7 | 10,85 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Rus Faruk | K. Tokaçoğlu | 5/7 | 4,20 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Fatihinaslanı | A. Kaçmaz | 7/10 | 15,35 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Finally Idyll | K. Gökçe | 10/16 | 11,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Prince Of The Sun | K. Tokaçoğlu | 3/16 | 11,00 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Rus Faruk | E. Atlamaz | 5/9 | 5,35 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Mi Voila | V. Abiş | 4/10 | 6,80 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1300 Sentetik | Suruçlu Memo | V. Abiş | 3/12 | 7,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Rus Faruk | K. Tokaçoğlu | 1/20 | 3,75 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Finally Idyll | M. Turan | 4/15 | 18,90 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Fatihinaslanı | A. Yıldız | 7/11 | 3,95 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Swiss Dancer | B. Çığla | 8/14 | 70,15 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Suruçlu Memo | M. Çelik | 5/10 | 6,85 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Bermedee | M. Çelik | 8/8 | 14,15 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Fatihinaslanı | M. Çelik | 4/10 | 3,90 |
Sık sorulanlar
Aziz Tekdemir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 74 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aziz Tekdemir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Aziz Tekdemir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 60 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.