Antrenör
Ufuk Bilik
Ufuk Bilik'ın atları son 12 ayda 114 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 56 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (110 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ufuk Bilik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 15 | 15 | 19 | %15,0 | %49,0 | −%47,4 |
| Son 12 ay | 114 | 16 | 19 | 21 | %14,0 | %49,1 | −%50,7 |
| 2020'den bu yana | 764 | 104 | 110 | 96 | %13,6 | %40,6 | −%49,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 15 | 15 | 19 | %15,0 | %49,0 |
| 2025 | 139 | 27 | 30 | 10 | %19,4 | %48,2 |
| 2024 | 113 | 22 | 23 | 23 | %19,5 | %60,2 |
| 2023 | 131 | 20 | 18 | 20 | %15,3 | %44,3 |
| 2022 | 65 | 6 | 8 | 9 | %9,2 | %35,4 |
| 2021 | 122 | 7 | 8 | 9 | %5,7 | %19,7 |
| 2020 | 94 | 7 | 8 | 6 | %7,4 | %22,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 110 | 15 | 19 | 21 | %13,6 | %50,0 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 46 | 7 | 6 | 9 | %15,2 | %47,8 |
| Çim · Normal | 36 | 6 | 5 | 9 | %16,7 | %55,6 |
| Kum · Normal | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 3 | 1 | 5 | %13,6* | %40,9* |
| 1201–1600 m | 69 | 9 | 15 | 13 | %13,0 | %53,6 |
| 1601–2000 m | 16 | 2 | 3 | 2 | %12,5* | %43,8* |
| 2001+ m | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 114 | 16 | 19 | 21 | %14,0 | %49,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 5 | 6 | 5 | %16,1 | %51,6 |
| Handikap | 27 | 5 | 3 | 3 | %18,5* | %40,7* |
| Maiden | 19 | 2 | 1 | 4 | %10,5* | %36,8* |
| G | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Satış | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| KV-6 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1/5 | 4/5 |
| KV-8 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| KV-9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 733 | 102 | 107 | 94 | %13,9 | %41,3 |
| Kocaeli | 20 | 2 | 3 | 0 | %10,0* | %25,0* |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 421 | 57 | 48 | 61 | %13,5 | %39,4 |
| Çim · Normal | 238 | 40 | 40 | 29 | %16,8 | %45,8 |
| Kum · Normal | 31 | 3 | 5 | 2 | %9,7 | %32,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 2 | 3 | 2 | %8,7* | %30,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 2 | 5 | 0 | %11,8* | %41,2* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Çok Ağır | 8 | 0 | 4 | 1 | 0/8 | 5/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 119 | 24 | 15 | 14 | %20,2 | %44,5 |
| 1201–1600 m | 451 | 55 | 74 | 54 | %12,2 | %40,6 |
| 1601–2000 m | 136 | 15 | 16 | 21 | %11,0 | %38,2 |
| 2001+ m | 58 | 10 | 5 | 7 | %17,2 | %37,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 755 | 103 | 108 | 96 | %13,6 | %40,7 |
| Arap | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 219 | 31 | 32 | 26 | %14,2 | %40,6 |
| Handikap | 208 | 25 | 27 | 23 | %12,0 | %36,1 |
| Maiden | 152 | 14 | 17 | 13 | %9,2 | %28,9 |
| G | 41 | 6 | 11 | 2 | %14,6 | %46,3 |
| Satış | 28 | 5 | 2 | 4 | %17,9* | %39,3* |
| KV-7 | 27 | 6 | 5 | 8 | %22,2* | %70,4* |
| KV-8 | 27 | 4 | 5 | 8 | %14,8* | %63,0* |
| KV-6 | 25 | 6 | 3 | 4 | %24,0* | %52,0* |
| Kısa Vade Handikap | 18 | 3 | 5 | 5 | %16,7* | %72,2* |
| KV-9 | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G3 Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Yıldırım | 16 | 1 | 5 | 2 | %6,3* | %50,0* |
| H. Çizik | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| A. Yıldız | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Y. Gökçe | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| E. Aktuğ | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| G. Kocakaya | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| M. Keçeci | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| E. Çizik | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| V. Abiş | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| E. Bozdağ | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crazyblood | 16 | 3 | 4 | 2 | %18,8* | %56,3* |
| Lyara | 9 | 2 | 1 | 3 | 2/9 | 6/9 |
| Masterpiece | 9 | 4 | 2 | 1 | 4/9 | 7/9 |
| Prince Of Darkness | 9 | 1 | 3 | 2 | 1/9 | 6/9 |
| Innerbloom | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| El Gladiador | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
| Kando | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Heaven Light | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Shimmer | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Goosebumbs | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Black Soverign | Y. Gökçe | 8/9 | 16,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Lyara | H. Karataş | 1/8 | 3,80 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Crazyblood | E. Cankılıç | 5/5 | 12,10 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Life Changer | E. Aktuğ | 4/4 | 10,35 |
| 09.10.2026 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Masterpiece | V. Abiş | 5/8 | 5,15 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Innerbloom | E. Bozdağ | 1/7 | 4,25 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Sentetik | Crazyblood | E. Cankılıç | 7/8 | 10,25 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Lyara | H. Karataş | 3/9 | 3,05 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1200 Çim | Innerbloom | E. Bozdağ | 3/7 | 3,45 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Crazyblood | E. Cankılıç | 2/9 | 3,35 |
| 13.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 2100 Çim | Masterpiece | V. Abiş | 1/6 | 2,25 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Shimmer | H. Karataş | 3/7 | 6,30 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Prince Of Darkness | G. Kocakaya | 2/8 | 2,90 |
| 02.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Lyara | A. Sözen | 3/8 | 3,40 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Black Soverign | E. Çizik | 5/11 | 16,00 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Crazyblood | N. Avci | 5/9 | 10,30 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Innerbloom | E. Bozdağ | 5/8 | 3,95 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Shimmer | V. Abiş | 6/8 | 3,95 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Prince Of Darkness | G. Kocakaya | 2/8 | 4,35 |
| 16.08.2026 | İstanbul | KV-9 | 1900 Çim | Masterpiece | V. Abiş | 1/8 | 5,55 |
Sık sorulanlar
Ufuk Bilik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 15 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ufuk Bilik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Ufuk Bilik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 110 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.