Antrenör
Mehmet Ali Subay
Mehmet Ali Subay'ın atları son 12 ayda 445 koşuya çıktı, 59 birincilik ve 155 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (172 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Subay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 438 | 58 | 52 | 42 | %13,2 | %34,7 | −%7,4 |
| Son 12 ay | 445 | 59 | 53 | 43 | %13,3 | %34,8 | −%8,0 |
| 2020'den bu yana | 2186 | 246 | 237 | 214 | %11,3 | %31,9 | −%22,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 438 | 58 | 52 | 42 | %13,2 | %34,7 |
| 2025 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 2024 | 433 | 62 | 41 | 45 | %14,3 | %34,2 |
| 2023 | 504 | 50 | 50 | 58 | %9,9 | %31,3 |
| 2022 | 105 | 11 | 16 | 15 | %10,5 | %40,0 |
| 2021 | 404 | 33 | 43 | 26 | %8,2 | %25,2 |
| 2020 | 295 | 31 | 34 | 27 | %10,5 | %31,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 172 | 23 | 22 | 12 | %13,4 | %33,1 |
| Şanlıurfa | 164 | 22 | 18 | 16 | %13,4 | %34,1 |
| Diyarbakır | 86 | 13 | 8 | 11 | %15,1 | %37,2 |
| Adana | 18 | 1 | 4 | 4 | %5,6* | %50,0* |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 376 | 51 | 40 | 36 | %13,6 | %33,8 |
| Kum · Islak | 27 | 4 | 7 | 1 | %14,8* | %44,4* |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 4 | 2 | %10,5* | %42,1* |
| Kum · Sulu | 16 | 2 | 1 | 4 | %12,5* | %43,8* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 185 | 25 | 27 | 15 | %13,5 | %36,2 |
| 1201–1600 m | 110 | 10 | 13 | 14 | %9,1 | %33,6 |
| 1601–2000 m | 142 | 24 | 12 | 14 | %16,9 | %35,2 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 356 | 43 | 45 | 32 | %12,1 | %33,7 |
| İngiliz | 89 | 16 | 8 | 11 | %18,0 | %39,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 201 | 29 | 23 | 21 | %14,4 | %36,3 |
| Handikap | 123 | 13 | 18 | 11 | %10,6 | %34,1 |
| Maiden | 76 | 12 | 7 | 6 | %15,8 | %32,9 |
| KV-6 | 22 | 5 | 1 | 3 | %22,7* | %40,9* |
| KV-8 | 12 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %41,7* |
| G | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 948 | 106 | 116 | 88 | %11,2 | %32,7 |
| Şanlıurfa | 711 | 78 | 58 | 67 | %11,0 | %28,6 |
| Diyarbakır | 444 | 57 | 51 | 52 | %12,8 | %36,0 |
| Adana | 72 | 5 | 10 | 7 | %6,9 | %30,6 |
| Ankara | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1921 | 220 | 195 | 188 | %11,5 | %31,4 |
| Kum · Nemli | 141 | 11 | 22 | 15 | %7,8 | %34,0 |
| Kum · Islak | 68 | 10 | 15 | 5 | %14,7 | %44,1 |
| Kum · Sulu | 30 | 4 | 2 | 5 | %13,3 | %36,7 |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 967 | 105 | 123 | 99 | %10,9 | %33,8 |
| 1201–1600 m | 511 | 60 | 54 | 49 | %11,7 | %31,9 |
| 1601–2000 m | 679 | 81 | 57 | 66 | %11,9 | %30,0 |
| 2001+ m | 29 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %10,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1515 | 170 | 172 | 145 | %11,2 | %32,1 |
| İngiliz | 671 | 76 | 65 | 69 | %11,3 | %31,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 841 | 98 | 91 | 92 | %11,7 | %33,4 |
| Handikap | 668 | 71 | 74 | 64 | %10,6 | %31,3 |
| Maiden | 512 | 57 | 55 | 44 | %11,1 | %30,5 |
| KV-6 | 65 | 10 | 7 | 8 | %15,4 | %38,5 |
| KV-7 | 42 | 6 | 3 | 2 | %14,3 | %26,2 |
| KV-8 | 22 | 2 | 4 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| A | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| G | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Katar | 73 | 10 | 5 | 7 | %13,7 | %30,1 |
| A. Akdemir | 48 | 6 | 8 | 7 | %12,5 | %43,8 |
| A. Bayar | 43 | 7 | 6 | 3 | %16,3 | %37,2 |
| İ. Akyavuz | 27 | 5 | 5 | 5 | %18,5* | %55,6* |
| F. Yardımcı | 24 | 7 | 5 | 2 | %29,2* | %58,3* |
| Y. Çelikbaş | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| Y. Cengiz | 20 | 2 | 4 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| N. Altın | 19 | 1 | 2 | 4 | %5,3* | %36,8* |
| H. Altundağ | 18 | 4 | 2 | 3 | %22,2* | %50,0* |
| S. Kaplan | 16 | 2 | 0 | 0 | %12,5* | %12,5* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sederi Güzeli | 16 | 2 | 2 | 3 | %12,5* | %43,8* |
| Arapçelik | 15 | 3 | 1 | 1 | %20,0* | %33,3* |
| Pınar Rüzgarı | 15 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %26,7* |
| Yalnız Baba | 15 | 2 | 0 | 5 | %13,3* | %46,7* |
| Nevalçiçeği | 14 | 1 | 5 | 0 | %7,1* | %42,9* |
| Küçük Boztepe | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Şeşensultanı | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Receppaşa | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Çaputhan | 12 | 5 | 2 | 1 | %41,7* | %66,7* |
| İlkayoğlu | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Şeşensultanı | F. Yardımcı | 2/8 | 9,05 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Arapçelik | Y. Çelikbaş | 4/8 | 3,30 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Now See Me | F. Yardımcı | 5/9 | 4,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Sederi Güzeli | A. Bayar | 7/9 | 17,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Berhan Beyli | A. Bayar | 7/11 | 14,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Sultan Asiye | E. Akkılıç | 4/11 | 14,75 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Bakırcı Güzel | M. Murtoğlu | 8/12 | 34,35 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Seyran Abla | A. Bayar | 7/12 | 10,75 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Receppaşa | İ. Katar | 6/15 | 4,85 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Urfa Güzelim | M. Murtoğlu | 8/15 | 73,30 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Gönül Kalesi | A. Akdemir | 8/8 | 2,30 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Küçük Boztepe | A. Akdemir | 4/9 | 6,15 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Pınar Rüzgarı | A. Çankaya | 6/14 | 16,45 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Haçım | İ. Akyavuz | 2/15 | 3,70 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Çelik Şahin | A. Bayar | 2/12 | 4,95 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Now See Me | İ. Katar | 9/13 | 10,20 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Yalnız Baba | L. Taptık | 4/14 | 18,65 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Çaputhan | İ. Katar | 10/14 | 10,70 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1900 Kum | Memory Remaıns | M. Şakir | 2/7 | 1,85 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Sederi Güzeli | A. Bayar | 4/10 | 3,80 |
Sık sorulanlar
Mehmet Ali Subay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 438 koşuda 58 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Subay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Mehmet Ali Subay en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 172 koşu, 23 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.