Antrenör
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt'ın atları son 12 ayda 48 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Bozkurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 3 | 2 | 3 | %8,3 | %22,2 | – |
| Son 12 ay | 48 | 4 | 3 | 6 | %8,3 | %27,1 | – |
| 2020'den bu yana | 333 | 46 | 42 | 45 | %13,8 | %39,9 | −%20,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 3 | 2 | 3 | %8,3 | %22,2 |
| 2025 | 54 | 7 | 6 | 11 | %13,0 | %44,4 |
| 2024 | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 |
| 2023 | 40 | 6 | 7 | 4 | %15,0 | %42,5 |
| 2022 | 60 | 11 | 8 | 6 | %18,3 | %41,7 |
| 2021 | 60 | 6 | 12 | 10 | %10,0 | %46,7 |
| 2020 | 47 | 9 | 5 | 7 | %19,1 | %44,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 35 | 2 | 2 | 5 | %5,7 | %25,7 |
| Kocaeli | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 24 | 3 | 1 | 3 | %12,5* | %29,2* |
| Sentetik · Normal | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 31 | 3 | 2 | 2 | %9,7 | %22,6 |
| İngiliz | 17 | 1 | 1 | 4 | %5,9* | %35,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| Maiden | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| Şartlı | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 191 | 16 | 18 | 19 | %8,4 | %27,7 |
| Kocaeli | 97 | 20 | 17 | 16 | %20,6 | %54,6 |
| Bursa | 21 | 4 | 4 | 5 | %19,0* | %61,9* |
| Ankara | 14 | 5 | 2 | 2 | %35,7* | %64,3* |
| İzmir | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 120 | 26 | 19 | 22 | %21,7 | %55,8 |
| Sentetik · Normal | 104 | 4 | 10 | 11 | %3,8 | %24,0 |
| Çim · Normal | 60 | 9 | 6 | 5 | %15,0 | %33,3 |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 5 | 1 | %5,0* | %35,0* |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 1 | 5 | %8,3* | %58,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 65 | 9 | 13 | 7 | %13,8 | %44,6 |
| 1201–1600 m | 160 | 21 | 16 | 20 | %13,1 | %35,6 |
| 1601–2000 m | 94 | 14 | 12 | 18 | %14,9 | %46,8 |
| 2001+ m | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 179 | 22 | 19 | 27 | %12,3 | %38,0 |
| İngiliz | 154 | 24 | 23 | 18 | %15,6 | %42,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 118 | 15 | 20 | 15 | %12,7 | %42,4 |
| Handikap | 81 | 11 | 6 | 10 | %13,6 | %33,3 |
| Maiden | 68 | 10 | 10 | 9 | %14,7 | %42,6 |
| KV-7 | 19 | 4 | 4 | 4 | %21,1* | %63,2* |
| KV-6 | 17 | 3 | 1 | 4 | %17,6* | %47,1* |
| KV-8 | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| U. Levent | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| G. Bektaş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| K. Tokaçoğlu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Z. Aydoğdi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kökşubar | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Yağızhanbey | 13 | 2 | 0 | 0 | %15,4* | %15,4* |
| Father Mehmet | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Cihanın Kızı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Leona | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Lady Roza | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Şintoli Ali | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Araslı Torunu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Cemalşah | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Leona | M. Kaya | 2/9 | 3,25 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lady Roza | M. Kaya | 3/9 | 5,25 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Leona | M. Kaya | 4/14 | 6,45 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Kökşubar | E. Avşar | 8/10 | 13,55 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Leona | M. Kaya | 4/9 | 3,55 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Kökşubar | M. Çelik | 8/16 | 35,95 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Kökşubar | U. Levent | 10/15 | 53,35 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 2000 Kum | Kökşubar | U. Levent | 9/10 | 8,50 |
| 24.07.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Kum | Father Mehmet | M. Çiçek | 5/9 | 5,80 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Father Mehmet | U. Levent | 1/12 | 11,35 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Kökşubar | U. Levent | 1/11 | 15,50 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Father Mehmet | K. Tokaçoğlu | 4/10 | 3,30 |
| 18.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Şintoli Ali | Z. Aydoğdi | 13/13 | 7,95 |
| 10.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1000 Sentetik | Lady Roza | M. Çelik | 2/6 | 4,00 |
| 08.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Father Mehmet | K. Tokaçoğlu | 3/12 | 2,95 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Araslı Torunu | Z. Aydoğdi | 12/12 | 56,30 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Cihanın Kızı | G. Yıldız | 16/17 | 71,85 |
| 29.05.2026 | İstanbul | KV-6 | 1200 Sentetik | Father Mehmet | E. Aktuğ | 6/7 | 28,20 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Lady Roza | E. Bozdağ | 3/10 | 32,50 |
| 20.05.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Cihanın Kızı | G. Yıldız | 8/13 | 36,10 |
Sık sorulanlar
Ali Bozkurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Bozkurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Ali Bozkurt en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 35 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.