Antrenör
Çetin Aydın
Çetin Aydın'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Aydın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 2 | 4 | 2 | %7,1* | %28,6* | – |
| Son 12 ay | 31 | 3 | 5 | 3 | %9,7 | %35,5 | – |
| 2020'den bu yana | 250 | 24 | 33 | 21 | %9,6 | %31,2 | −%22,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 2 | 4 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| 2025 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| 2024 | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| 2023 | 58 | 6 | 6 | 7 | %10,3 | %32,8 |
| 2022 | 71 | 10 | 11 | 5 | %14,1 | %36,6 |
| 2021 | 36 | 3 | 4 | 1 | %8,3 | %22,2 |
| 2020 | 37 | 1 | 6 | 5 | %2,7 | %32,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 31 | 3 | 5 | 3 | %9,7 | %35,5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 18 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %27,8* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 18 | 2 | 3 | 1 | %11,1* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 24 | 2 | 4 | 3 | %8,3* | %37,5* |
| Arap | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
| Maiden | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Şartlı | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 231 | 20 | 30 | 20 | %8,7 | %30,3 |
| Kocaeli | 17 | 3 | 3 | 1 | %17,6* | %41,2* |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 162 | 12 | 21 | 14 | %7,4 | %29,0 |
| Çim · Normal | 49 | 5 | 8 | 5 | %10,2 | %36,7 |
| Kum · Normal | 15 | 4 | 2 | 1 | %26,7* | %46,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 116 | 13 | 14 | 11 | %11,2 | %32,8 |
| 1601–2000 m | 80 | 7 | 15 | 8 | %8,8 | %37,5 |
| 2001+ m | 43 | 3 | 3 | 1 | %7,0 | %16,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 192 | 18 | 26 | 15 | %9,4 | %30,7 |
| İngiliz | 58 | 6 | 7 | 6 | %10,3 | %32,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 122 | 15 | 16 | 11 | %12,3 | %34,4 |
| Şartlı | 57 | 2 | 6 | 6 | %3,5 | %24,6 |
| Maiden | 32 | 3 | 5 | 1 | %9,4 | %28,1 |
| KV-6 | 18 | 2 | 4 | 2 | %11,1* | %44,4* |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Keçeci | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Z. Aydoğdi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Akbulat | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| B. Çığla | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Karataş | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Sözen | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| B. Çetin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Angel Of Time | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Heaven Time | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| El Çiçeği | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Deeply | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İlkuthan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Atartay | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Angel Of Time | H. Çizik | 3/11 | 8,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Heaven Time | B. Çetin | 16/18 | 43,30 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Angel Of Time | A. Kaçmaz | 1/10 | 9,45 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Heaven Time | E. Cankılıç | 8/8 | 38,40 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Angel Of Time | H. Çizik | 5/16 | 11,05 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Angel Of Time | G. Kocakaya | 4/9 | 9,55 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Angel Of Time | M. Kayiş | 8/12 | 4,85 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Çim | Angel Of Time | M. Kaya | 4/15 | 7,70 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Deeply | Z. Aydoğdi | 13/14 | 91,30 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Angel Of Time | M. Kaya | 2/15 | 15,70 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | El Çiçeği | S. Akbulat | 11/20 | 18,10 |
| 15.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Angel Of Time | A. Kurşun | 7/11 | 9,55 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Deeply | Z. Aydoğdi | 12/16 | 70,20 |
| 03.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | El Çiçeği | B. Çığla | 7/11 | 46,30 |
| 03.05.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Angel Of Time | M. Kaya | 7/11 | 22,00 |
| 22.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Heaven Time | H. Çizik | 6/12 | 8,20 |
| 19.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | El Çiçeği | B. Çığla | 5/13 | 96,25 |
| 11.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Heaven Time | M. Kaya | 5/11 | 5,05 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Heaven Time | M. Keçeci | 3/9 | 1,05 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | İlkuthan | S. Akbulat | 2/14 | 67,10 |
Sık sorulanlar
Çetin Aydın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 28 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Aydın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Çetin Aydın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 31 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.