Jokey
Onur Atmaca
Onur Atmaca son 12 ayda 731 koşuya çıktı, 40 birincilik ve 177 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (326 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Atmaca jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 628 | 37 | 58 | 58 | %5,9 | %24,4 | −%46,9 |
| Son 12 ay | 731 | 40 | 63 | 74 | %5,5 | %24,2 | −%50,8 |
| 2020'den bu yana | 2567 | 156 | 202 | 259 | %6,1 | %24,0 | −%42,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 628 | 37 | 58 | 58 | %5,9 | %24,4 |
| 2025 | 681 | 43 | 52 | 72 | %6,3 | %24,5 |
| 2024 | 312 | 17 | 19 | 35 | %5,4 | %22,8 |
| 2023 | 253 | 13 | 20 | 18 | %5,1 | %20,2 |
| 2022 | 210 | 15 | 9 | 29 | %7,1 | %25,2 |
| 2021 | 278 | 13 | 25 | 21 | %4,7 | %21,2 |
| 2020 | 205 | 18 | 19 | 26 | %8,8 | %30,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 326 | 13 | 26 | 33 | %4,0 | %22,1 |
| İzmir | 225 | 18 | 21 | 24 | %8,0 | %28,0 |
| Kocaeli | 103 | 5 | 8 | 13 | %4,9 | %25,2 |
| İstanbul | 65 | 4 | 7 | 2 | %6,2 | %20,0 |
| Antalya | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 392 | 26 | 41 | 46 | %6,6 | %28,8 |
| Çim · Normal | 130 | 6 | 8 | 7 | %4,6 | %16,2 |
| Kum · Nemli | 62 | 0 | 4 | 8 | %0,0 | %19,4 |
| Sentetik · Normal | 51 | 3 | 5 | 4 | %5,9 | %23,5 |
| Kum · Islak | 44 | 3 | 1 | 4 | %6,8 | %18,2 |
| Kum · Sulu | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 123 | 6 | 11 | 8 | %4,9 | %20,3 |
| 1201–1600 m | 330 | 16 | 31 | 28 | %4,8 | %22,7 |
| 1601–2000 m | 221 | 13 | 14 | 31 | %5,9 | %26,2 |
| 2001+ m | 57 | 5 | 7 | 7 | %8,8 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 418 | 25 | 40 | 46 | %6,0 | %26,6 |
| Arap | 313 | 15 | 23 | 28 | %4,8 | %21,1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1568 | 93 | 126 | 165 | %5,9 | %24,5 |
| İzmir | 438 | 35 | 39 | 44 | %8,0 | %26,9 |
| Kocaeli | 298 | 18 | 22 | 35 | %6,0 | %25,2 |
| İstanbul | 134 | 5 | 8 | 4 | %3,7 | %12,7 |
| Antalya | 113 | 5 | 6 | 10 | %4,4 | %18,6 |
| Ankara | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1299 | 95 | 118 | 133 | %7,3 | %26,6 |
| Çim · Normal | 639 | 37 | 41 | 58 | %5,8 | %21,3 |
| Sentetik · Normal | 156 | 8 | 8 | 10 | %5,1 | %16,7 |
| Kum · Nemli | 145 | 3 | 10 | 28 | %2,1 | %28,3 |
| Kum · Islak | 116 | 7 | 3 | 14 | %6,0 | %20,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 60 | 2 | 5 | 3 | %3,3 | %16,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 51 | 0 | 8 | 4 | %0,0 | %23,5 |
| Çim · Yumuşak | 38 | 2 | 2 | 4 | %5,3 | %21,1 |
| Kum · Sulu | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| Çim · Ağır | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 405 | 24 | 40 | 40 | %5,9 | %25,7 |
| 1201–1600 m | 1187 | 70 | 79 | 115 | %5,9 | %22,2 |
| 1601–2000 m | 780 | 51 | 67 | 83 | %6,5 | %25,8 |
| 2001+ m | 195 | 11 | 16 | 21 | %5,6 | %24,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1452 | 93 | 117 | 168 | %6,4 | %26,0 |
| Arap | 1115 | 63 | 85 | 91 | %5,7 | %21,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Şengel | 56 | 4 | 4 | 3 | %7,1 | %19,6 |
| H. Karabulut | 23 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,0* |
| M. Özgül | 23 | 1 | 1 | 1 | %4,3* | %13,0* |
| F. Kıran | 18 | 2 | 2 | 1 | %11,1* | %27,8* |
| M. Yayan | 17 | 3 | 2 | 4 | %17,6* | %52,9* |
| S. Baydan | 15 | 4 | 1 | 5 | %26,7* | %66,7* |
| C. Yıldırım | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| F. Ceylan | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| K. Kayalık | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| T. Yıldız | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rico Pasha | 13 | 4 | 0 | 5 | %30,8* | %69,2* |
| Prenses Mehlika | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| My Rebellious Girl | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| Erikdalı | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| İşin Aslı | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Yiğenim Nehir | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Kazdağı Efesi | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Sarsala | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
| Sabalenka | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Sugar Storm | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Emperor | E. Ayhan | 5/5 | 13,35 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Sabalenka | F. Ceylan | 11/12 | 10,80 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Flash Boy | S. Yanık | 11/11 | 9,65 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Baturtay | E. Ayhan | 11/12 | 41,40 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | You Are Big | E. Ergökçen | 2/7 | 2,90 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Erselefe | E. Altın | 5/14 | 6,55 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Kadife Kız | S. Akcı | 6/12 | 14,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Rico Pasha | S. Baydan | 3/8 | 11,70 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Estocade | K. Yurdabak | 8/11 | 11,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Ağustos Ahmet | S. Önder | 3/7 | 6,90 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Rakel | A. Avcı | 8/8 | 54,35 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Yiğenim Nehir | M. Pakel | 5/8 | 6,05 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Diplomat Zafer | G. Taşdelen | 4/9 | 12,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hulusibey | S. Yanmaz | 2/12 | 10,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Puyol | T. Turan | 4/6 | 4,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Akrep Yürek | H. Demirbaş | 9/11 | 24,55 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Sugar Storm | K. Şengel | 4/8 | 14,55 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Victory Of Love | K. Şengel | 8/10 | 57,95 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Hoş Esinti | S. Baydan | 17/17 | 31,80 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Northern Love | G. Taşdelen | 10/11 | 30,35 |
Sık sorulanlar
Onur Atmaca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 628 koşuda 37 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Atmaca bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Onur Atmaca en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 326 koşu, 13 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.