Antrenör
Emir Ergökçen
Emir Ergökçen'ın atları son 12 ayda 41 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (39 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emir Ergökçen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 10 | 4 | 8 | %24,4 | %53,7 | – |
| Son 12 ay | 41 | 10 | 4 | 8 | %24,4 | %53,7 | – |
| 2020'den bu yana | 155 | 16 | 14 | 13 | %10,3 | %27,7 | −%2,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 10 | 4 | 8 | %24,4 | %53,7 |
| 2025 | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| 2024 | 47 | 3 | 4 | 3 | %6,4 | %21,3 |
| 2023 | 52 | 2 | 3 | 0 | %3,8 | %9,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 39 | 9 | 4 | 7 | %23,1 | %51,3 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 35 | 8 | 4 | 6 | %22,9 | %51,4 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 5 | 0 | 2 | %31,3* | %43,8* |
| 1601–2000 m | 21 | 5 | 3 | 5 | %23,8* | %61,9* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 6 | 3 | 3 | %23,1* | %46,2* |
| Arap | 15 | 4 | 1 | 5 | %26,7* | %66,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 21 | 4 | 2 | 2 | %19,0* | %38,1* |
| Şartlı | 9 | 3 | 1 | 4 | 3/9 | 8/9 |
| KV-6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 93 | 11 | 9 | 9 | %11,8 | %31,2 |
| Bursa | 33 | 4 | 2 | 4 | %12,1 | %30,3 |
| Antalya | 22 | 1 | 3 | 0 | %4,5* | %18,2* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 73 | 10 | 8 | 8 | %13,7 | %35,6 |
| Çim · Normal | 44 | 4 | 2 | 4 | %9,1 | %22,7 |
| Sentetik · Normal | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 49 | 8 | 1 | 3 | %16,3 | %24,5 |
| 1601–2000 m | 71 | 7 | 8 | 8 | %9,9 | %32,4 |
| 2001+ m | 22 | 1 | 5 | 2 | %4,5* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 116 | 10 | 13 | 8 | %8,6 | %26,7 |
| Arap | 39 | 6 | 1 | 5 | %15,4 | %30,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 73 | 6 | 8 | 4 | %8,2 | %24,7 |
| Şartlı | 49 | 7 | 4 | 6 | %14,3 | %34,7 |
| Maiden | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Gökçe | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| O. Atmaca | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| N. Avci | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| C. Altun | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| M. Çelik | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| T. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Küründük | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Ökten | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| You Are Big | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Sancak Taşıyan | 9 | 3 | 1 | 4 | 3/9 | 8/9 |
| Önderbeyim | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Prenses Dalaka | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Boğuşlu | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Huge Succes | 4 | 3 | 0 | 1 | 3/4 | 4/4 |
| Rosso E Bianco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | You Are Big | O. Atmaca | 2/7 | 2,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Sancak Taşıyan | C. Altun | 3/9 | 5,10 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | You Are Big | C. Altun | 3/6 | 5,00 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | You Are Big | O. Atmaca | 6/14 | 7,60 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Önderbeyim | G. Gökçe | 5/10 | 23,50 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Sancak Taşıyan | M. Çelik | 1/4 | 1,70 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | You Are Big | O. Atmaca | 4/7 | 3,20 |
| 26.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Önderbeyim | M. Çelik | 12/12 | 8,15 |
| 26.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Sancak Taşıyan | M. Çelik | 1/11 | 3,00 |
| 22.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | You Are Big | E. Akpınar | 4/9 | 2,85 |
| 22.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Sancak Taşıyan | E. Akpınar | 3/7 | 3,50 |
| 15.08.2026 | İzmir | KV-6 | 2000 Kum | Önderbeyim | A. Yıldız | 2/7 | 3,90 |
| 09.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Prenses Dalaka | İ. Soyad | 12/16 | 37,10 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Sancak Taşıyan | Y. Gökçe | 4/14 | 2,15 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | You Are Big | O. Atmaca | 1/6 | 13,95 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 2000 Kum | You Are Big | Y. Gökçe | 2/18 | 11,30 |
| 25.07.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Önderbeyim | N. Avci | 4/5 | 1,90 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Prenses Dalaka | F. Karakurt | 6/12 | 26,50 |
| 17.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Sancak Taşıyan | N. Avci | 3/13 | 3,65 |
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | You Are Big | G. Gökçe | 5/20 | 11,00 |
Sık sorulanlar
Emir Ergökçen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 41 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emir Ergökçen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Emir Ergökçen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 39 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.