Antrenör
Sibel Akcı
Sibel Akcı'ın atları son 12 ayda 125 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (33 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sibel Akcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 125 | 5 | 8 | 4 | %4,0 | %13,6 | −%69,2 |
| Son 12 ay | 125 | 5 | 8 | 4 | %4,0 | %13,6 | −%69,2 |
| 2020'den bu yana | 406 | 27 | 26 | 27 | %6,7 | %19,7 | −%52,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 125 | 5 | 8 | 4 | %4,0 | %13,6 |
| 2025 | 138 | 13 | 9 | 10 | %9,4 | %23,2 |
| 2024 | 108 | 8 | 6 | 11 | %7,4 | %23,1 |
| 2023 | 35 | 1 | 3 | 2 | %2,9 | %17,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 33 | 3 | 2 | 1 | %9,1 | %18,2 |
| Antalya | 33 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,1 |
| İzmir | 29 | 2 | 2 | 1 | %6,9* | %17,2* |
| Bursa | 28 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %10,7* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 69 | 5 | 3 | 2 | %7,2 | %14,5 |
| Sentetik · Normal | 21 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %9,5* |
| Çim · Normal | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 3 | 2 | 0 | %9,4 | %15,6 |
| 1201–1600 m | 54 | 0 | 5 | 4 | %0,0 | %16,7 |
| 1601–2000 m | 33 | 2 | 1 | 0 | %6,1 | %9,1 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 115 | 5 | 8 | 4 | %4,3 | %14,8 |
| İngiliz | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 46 | 2 | 0 | 1 | %4,3 | %6,5 |
| Handikap | 40 | 1 | 4 | 2 | %2,5 | %17,5 |
| Şartlı | 29 | 1 | 1 | 1 | %3,4* | %10,3* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 194 | 11 | 13 | 16 | %5,7 | %20,6 |
| Bursa | 92 | 7 | 3 | 4 | %7,6 | %15,2 |
| İzmir | 47 | 2 | 5 | 2 | %4,3 | %19,1 |
| Kocaeli | 46 | 5 | 4 | 2 | %10,9 | %23,9 |
| İstanbul | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
| Ankara | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 167 | 14 | 11 | 11 | %8,4 | %21,6 |
| Sentetik · Normal | 103 | 6 | 7 | 6 | %5,8 | %18,4 |
| Çim · Normal | 74 | 4 | 4 | 5 | %5,4 | %17,6 |
| Kum · Nemli | 21 | 1 | 3 | 3 | %4,8* | %33,3* |
| Kum · Islak | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 71 | 5 | 4 | 3 | %7,0 | %16,9 |
| 1201–1600 m | 197 | 10 | 15 | 17 | %5,1 | %21,3 |
| 1601–2000 m | 95 | 9 | 6 | 3 | %9,5 | %18,9 |
| 2001+ m | 43 | 3 | 1 | 4 | %7,0 | %18,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 285 | 19 | 19 | 15 | %6,7 | %18,6 |
| İngiliz | 121 | 8 | 7 | 12 | %6,6 | %22,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 126 | 7 | 2 | 4 | %5,6 | %10,3 |
| Şartlı | 119 | 6 | 7 | 12 | %5,0 | %21,0 |
| Handikap | 117 | 6 | 10 | 8 | %5,1 | %20,5 |
| Satış | 16 | 2 | 3 | 2 | %12,5* | %43,8* |
| KV-6 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 21 | 2 | 3 | 4 | %9,5* | %42,9* |
| Y. Gökçe | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| F. Yücel | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| E. Ökten | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| M. Turan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Akgöbek | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Keçeci | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| D. Konuk | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afşıntay | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| Salgur | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| Kayaşah | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Yer Titreten | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ponçiktay | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kenanın Kızı | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kadife Kız | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ufkun Ötesi | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Parsis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Luna | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | İvecen | R. Ketme | 3/12 | 14,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Kadife Kız | O. Atmaca | 6/12 | 14,80 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Afşıntay | Y. Gökçe | 2/11 | 15,20 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Ortunç | N. Şen | 11/11 | 27,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gökkılıç | D. Budak | 7/11 | 18,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Cihandere | Y. Gökçe | 6/11 | 18,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kadife Kız | M. Turan | 8/9 | 14,95 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Hatunum Sultan | C. Paso | 9/9 | 32,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Salgur | R. Ketme | 2/6 | 6,75 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Afşıntay | R. Ketme | 5/8 | 25,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Salgur | R. Ketme | 2/9 | 15,30 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Kadife Kız | D. Budak | 6/10 | 30,35 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Vaella | Y. Gökçe | 7/9 | 3,20 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Cihandere | O. Atmaca | 5/11 | 14,85 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Gökkılıç | Y. Gökçe | 9/11 | 26,90 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Salgur | Y. Gökçe | 4/9 | 17,45 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Afşıntay | E. Ökten | 11/12 | 24,70 |
| 17.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Salgur | Y. Gökçe | 4/6 | 33,55 |
| 20.08.2026 | Ankara | G 3 | 1400 Kum | Salgur | E. Çizik | 9/12 | 15,65 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Yer Titreten | M. Aydın | 11/16 | 92,60 |
Sık sorulanlar
Sibel Akcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 125 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sibel Akcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Sibel Akcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 33 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.