Antrenör
Cuma Yıldırım
Cuma Yıldırım'ın atları son 12 ayda 158 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 53 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (122 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 14 | 13 | 17 | %10,6 | %33,3 | −%52,1 |
| Son 12 ay | 158 | 15 | 14 | 24 | %9,5 | %33,5 | −%54,5 |
| 2020'den bu yana | 290 | 36 | 31 | 33 | %12,4 | %34,5 | −%21,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 14 | 13 | 17 | %10,6 | %33,3 |
| 2025 | 116 | 13 | 16 | 13 | %11,2 | %36,2 |
| 2024 | 35 | 8 | 1 | 3 | %22,9 | %34,3 |
| 2020 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 122 | 11 | 8 | 20 | %9,0 | %32,0 |
| Bursa | 31 | 4 | 6 | 4 | %12,9 | %45,2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 94 | 8 | 5 | 17 | %8,5 | %31,9 |
| Çim · Normal | 22 | 2 | 1 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 4 | 2 | %10,5* | %42,1* |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 2 | 2 | 4 | %6,9* | %27,6* |
| 1201–1600 m | 62 | 5 | 5 | 8 | %8,1 | %29,0 |
| 1601–2000 m | 46 | 5 | 2 | 9 | %10,9 | %34,8 |
| 2001+ m | 21 | 3 | 5 | 3 | %14,3* | %52,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 147 | 12 | 13 | 22 | %8,2 | %32,0 |
| Arap | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 52 | 7 | 5 | 7 | %13,5 | %36,5 |
| Handikap | 50 | 6 | 3 | 6 | %12,0 | %30,0 |
| Maiden | 33 | 2 | 4 | 3 | %6,1 | %27,3 |
| KV-7 | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 233 | 25 | 22 | 27 | %10,7 | %31,8 |
| Bursa | 44 | 8 | 8 | 5 | %18,2 | %47,7 |
| Kocaeli | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Antalya | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 156 | 22 | 18 | 21 | %14,1 | %39,1 |
| Çim · Normal | 70 | 5 | 3 | 5 | %7,1 | %18,6 |
| Kum · Nemli | 30 | 4 | 5 | 2 | %13,3 | %36,7 |
| Kum · Islak | 13 | 4 | 2 | 0 | %30,8* | %46,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 58 | 9 | 4 | 6 | %15,5 | %32,8 |
| 1201–1600 m | 130 | 16 | 13 | 13 | %12,3 | %32,3 |
| 1601–2000 m | 78 | 8 | 9 | 11 | %10,3 | %35,9 |
| 2001+ m | 24 | 3 | 5 | 3 | %12,5* | %45,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 244 | 24 | 26 | 29 | %9,8 | %32,4 |
| Arap | 46 | 12 | 5 | 4 | %26,1 | %45,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 96 | 18 | 8 | 8 | %18,8 | %35,4 |
| Handikap | 86 | 8 | 11 | 10 | %9,3 | %33,7 |
| Maiden | 63 | 7 | 6 | 4 | %11,1 | %27,0 |
| KV-7 | 16 | 2 | 2 | 4 | %12,5* | %50,0* |
| KV-6 | 14 | 1 | 3 | 5 | %7,1* | %64,3* |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Gökçe | 27 | 2 | 2 | 4 | %7,4* | %29,6* |
| K. Tokaçoğlu | 15 | 2 | 5 | 4 | %13,3* | %73,3* |
| O. Atmaca | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| A. Küründük | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| M. Bilgin | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| R. Ketme | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| K. Yılmaz | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Ö. Özen | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İ. Söğüt | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Ökten | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super Berk | 19 | 3 | 3 | 7 | %15,8* | %68,4* |
| Erbaalı Sadi | 14 | 4 | 1 | 1 | %28,6* | %42,9* |
| Olayın Aslı | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| Tolga Reis | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Pastitsio | 10 | 1 | 2 | 6 | %10,0* | %90,0* |
| Pisa By Pisano | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Bella Mare | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Şeker Halhal | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| Cantaloupe | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Can Sadi | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Erbaalı Sadi | K. Yılmaz | 8/10 | 48,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Super Berk | K. Tokaçoğlu | 3/10 | 12,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Şeker Halhal | K. Yılmaz | 1/12 | 3,30 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Cantaloupe | K. Tokaçoğlu | 2/9 | 1,65 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Can Sadi | O. Atmaca | 7/9 | 12,20 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Pisa By Pisano | Y. Gökçe | –/6 | 24,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Bella Mare | K. Yılmaz | 3/9 | 26,50 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Super Berk | E. Akpınar | 3/13 | 17,75 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Pisa By Pisano | Ö. Özen | 5/7 | 10,15 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Emiloş | Y. Gökçe | 7/11 | 11,00 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Can Sadi | O. Atmaca | 5/8 | 9,10 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Bella Mare | K. Yılmaz | 11/12 | 22,45 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Tolga Reis | B. Bülbül | 14/14 | 21,85 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Pisa By Pisano | A. Küründük | 7/9 | 6,75 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Super Berk | Y. Gökçe | 10/13 | 19,65 |
| 19.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Olayın Aslı | Y. Gökçe | 6/9 | 33,80 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Tolga Reis | S. Altay | 8/15 | 47,15 |
| 17.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Pisa By Pisano | A. Küründük | 2/7 | 5,25 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Cantaloupe | K. Tokaçoğlu | 5/11 | 5,70 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Bella Mare | M. Öncel | 12/12 | 29,60 |
Sık sorulanlar
Cuma Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 132 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Cuma Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 122 koşu, 11 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.