Antrenör
Serhat Önder
Serhat Önder'ın atları son 12 ayda 79 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (53 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Önder antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 1 | 5 | 6 | %1,3 | %15,2 | −%70,6 |
| Son 12 ay | 79 | 1 | 5 | 6 | %1,3 | %15,2 | −%70,6 |
| 2020'den bu yana | 1374 | 130 | 126 | 136 | %9,5 | %28,5 | −%52,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 1 | 5 | 6 | %1,3 | %15,2 |
| 2025 | 29 | 3 | 3 | 1 | %10,3* | %24,1* |
| 2024 | 294 | 19 | 25 | 31 | %6,5 | %25,5 |
| 2023 | 226 | 26 | 19 | 8 | %11,5 | %23,5 |
| 2022 | 155 | 22 | 18 | 20 | %14,2 | %38,7 |
| 2021 | 311 | 36 | 26 | 37 | %11,6 | %31,8 |
| 2020 | 280 | 23 | 30 | 33 | %8,2 | %30,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 53 | 1 | 1 | 1 | %1,9 | %5,7 |
| Kocaeli | 19 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %31,6* |
| İzmir | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 36 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %22,2 |
| Çim · Normal | 30 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 37 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %10,8 |
| 1601–2000 m | 28 | 1 | 1 | 3 | %3,6* | %17,9* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 59 | 1 | 2 | 5 | %1,7 | %13,6 |
| İngiliz | 20 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 31 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %12,9 |
| Handikap | 27 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,7* |
| Şartlı | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 951 | 84 | 74 | 80 | %8,8 | %25,0 |
| Kocaeli | 244 | 27 | 29 | 35 | %11,1 | %37,3 |
| İzmir | 99 | 12 | 16 | 13 | %12,1 | %41,4 |
| İstanbul | 64 | 4 | 4 | 7 | %6,3 | %23,4 |
| Ankara | 14 | 3 | 2 | 1 | %21,4* | %42,9* |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 705 | 66 | 76 | 74 | %9,4 | %30,6 |
| Çim · Normal | 366 | 22 | 25 | 30 | %6,0 | %21,0 |
| Kum · Nemli | 82 | 15 | 10 | 10 | %18,3 | %42,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 51 | 6 | 3 | 5 | %11,8 | %27,5 |
| Sentetik · Normal | 43 | 4 | 4 | 5 | %9,3 | %30,2 |
| Kum · Islak | 38 | 6 | 3 | 4 | %15,8 | %34,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 38 | 6 | 1 | 5 | %15,8 | %31,6 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 3 | 2 | 2 | %10,0 | %23,3 |
| Çim · Ağır | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 239 | 19 | 28 | 25 | %7,9 | %30,1 |
| 1201–1600 m | 667 | 68 | 55 | 66 | %10,2 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 411 | 37 | 38 | 41 | %9,0 | %28,2 |
| 2001+ m | 57 | 6 | 5 | 4 | %10,5 | %26,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1065 | 116 | 99 | 110 | %10,9 | %30,5 |
| İngiliz | 309 | 14 | 27 | 26 | %4,5 | %21,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 503 | 33 | 42 | 48 | %6,6 | %24,5 |
| Şartlı | 455 | 52 | 52 | 51 | %11,4 | %34,1 |
| Maiden | 282 | 22 | 15 | 26 | %7,8 | %22,3 |
| Satış | 38 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %15,8 |
| KV-6 | 31 | 8 | 3 | 2 | %25,8 | %41,9 |
| KV-7 | 27 | 8 | 6 | 1 | %29,6* | %55,6* |
| KV-8 | 24 | 6 | 5 | 2 | %25,0* | %54,2* |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Yıldız | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| S. Tırpan | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Y. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| N. Şen | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| T. Yıldız | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| E. Akkaya | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| H. Turan | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Tekpetek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gece Perisi | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Tatlıçağ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Dikkaldırım | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çavdarlı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ağustos Ahmet | 5 | 0 | 3 | 1 | 0/5 | 4/5 |
| Sinsinateşi | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Prenses Seda | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Başkatay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Vizigot | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Disu Bey | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Prenses Ömür | N. Şen | 7/12 | 14,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Ketra | O. Gökçe | 9/12 | 12,95 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Gece Perisi | H. Gökçe | 8/12 | 14,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Dikkaldırım | İ. Dinar | 9/13 | 36,20 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Ağustos Ahmet | O. Atmaca | 3/7 | 6,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Disu Bey | T. Yıldız | 2/11 | 1,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Başkatay | H. Gökçe | 8/11 | 31,00 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Tatlıçağ | H. Gökçe | 13/17 | 35,65 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Adalof | S. Tırpan | 9/17 | 20,05 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Vizigot | H. Gökçe | 10/11 | 13,60 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Başkatay | O. Eren | 6/13 | 41,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Tatlıçağ | R. Yıldız | 11/14 | 15,80 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Prenses Ömür | R. Yıldız | 10/12 | 40,75 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Dikkaldırım | N. Şen | 9/14 | 21,05 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Gece Perisi | R. Yıldız | 7/14 | 21,05 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Sinsinateşi | H. Turan | 10/10 | 18,35 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Disu Bey | T. Yıldız | 2/13 | 3,00 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Ağustos Ahmet | O. Atmaca | 2/10 | 5,15 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Dielli | A. Yıldız | 5/11 | 7,20 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Adalof | Y. Gökçe | 13/15 | 41,40 |
Sık sorulanlar
Serhat Önder bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 79 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Önder'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Serhat Önder en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 53 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.