Antrenör
Tarık Naci Yıldız
Tarık Naci Yıldız'ın atları son 12 ayda 77 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 27 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tarık Naci Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 5 | 15 | 7 | %6,5 | %35,1 | −%61,2 |
| Son 12 ay | 77 | 5 | 15 | 7 | %6,5 | %35,1 | −%61,2 |
| 2020'den bu yana | 82 | 6 | 15 | 7 | %7,3 | %34,1 | −%61,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 5 | 15 | 7 | %6,5 | %35,1 |
| 2025 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 2022 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 44 | 3 | 8 | 5 | %6,8 | %36,4 |
| İstanbul | 25 | 1 | 5 | 1 | %4,0* | %28,0* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 38 | 3 | 9 | 5 | %7,9 | %44,7 |
| Sentetik · Normal | 18 | 1 | 4 | 0 | %5,6* | %27,8* |
| Kum · Normal | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 3 | 2 | %6,3* | %37,5* |
| 1201–1600 m | 42 | 3 | 9 | 2 | %7,1 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 56 | 4 | 15 | 6 | %7,1 | %44,6 |
| İngiliz | 21 | 1 | 0 | 1 | %4,8* | %9,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 30 | 2 | 5 | 4 | %6,7 | %36,7 |
| Maiden | 24 | 2 | 4 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Handikap | 17 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %23,5* |
| G | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 46 | 3 | 8 | 5 | %6,5 | %34,8 |
| İstanbul | 27 | 1 | 5 | 1 | %3,7* | %25,9* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 38 | 3 | 9 | 5 | %7,9 | %44,7 |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 4 | 0 | %9,5* | %28,6* |
| Kum · Normal | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 3 | 2 | %6,3* | %37,5* |
| 1201–1600 m | 46 | 4 | 9 | 2 | %8,7 | %32,6 |
| 1601–2000 m | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 60 | 4 | 15 | 6 | %6,7 | %41,7 |
| İngiliz | 22 | 2 | 0 | 1 | %9,1* | %13,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 30 | 2 | 5 | 4 | %6,7 | %36,7 |
| Maiden | 26 | 2 | 4 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Handikap | 18 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %22,2* |
| G | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 15 | 2 | 6 | 2 | %13,3* | %66,7* |
| O. Atmaca | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
| A. Kaçmaz | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| N. Avci | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| M. Akyavuz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| D. Palaur | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gülnarlı | 6 | 1 | 4 | 1 | 1/6 | 6/6 |
| Kurşunili | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Şengül Sultan | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Bodrum Rüzgarı | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Akçivi | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Piraye Sultan | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Göktuğtay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Karagürgen | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İmren Hanım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kübra Abla | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Sancakalan | A. Sözen | 2/8 | 10,80 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Piraye Sultan | A. Kaçmaz | 6/8 | 2,95 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Gülnarlı | M. Çelik | 2/8 | 2,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Alakartal | A. Kaçmaz | 12/13 | 31,85 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | İnegöl | M. Akyavuz | 6/14 | 6,55 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Göktuğtay | E. Akpınar | 13/15 | 36,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şengül Sultan | A. Kaçmaz | 2/10 | 2,70 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Sheldon | A. Yıldız | 6/9 | 5,55 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Gülnarlı | M. Çelik | 3/13 | 8,75 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bodrum Rüzgarı | O. Atmaca | 7/13 | 7,60 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Akçivi | M. Çelik | 4/13 | 1,75 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | İnegöl | D. Palaur | 5/12 | 4,40 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Karagürgen | M. Bilgin | 15/18 | 2,90 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | İmren Hanım | O. Eren | 10/18 | 49,00 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Şengül Sultan | M. Çelik | 2/14 | 4,60 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Piraye Sultan | Y. Gökçe | 13/15 | 20,30 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Bodrum Rüzgarı | O. Atmaca | 2/15 | 10,85 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ağır Şekil | M. Çiçek | 10/10 | 6,35 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Zihni | M. Çiçek | 8/11 | 3,50 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Moğoloğlu | N. Avci | 16/19 | 7,60 |
Sık sorulanlar
Tarık Naci Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 77 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tarık Naci Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, GÜLNARLI; İstanbul 3. koşu 15:00, PİRAYE SULTAN; İstanbul 5. koşu 16:00, SANCAKALAN.
Tarık Naci Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 44 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.