Antrenör
Kaan Turan Yurdabak
Kaan Turan Yurdabak'ın atları son 12 ayda 45 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Turan Yurdabak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 43 | 3 | 3 | 2 | %7,0 | %18,6 | – |
| Son 12 ay | 45 | 3 | 4 | 2 | %6,7 | %20,0 | – |
| 2020'den bu yana | 195 | 16 | 18 | 11 | %8,2 | %23,1 | −%62,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 43 | 3 | 3 | 2 | %7,0 | %18,6 |
| 2025 | 24 | 2 | 3 | 2 | %8,3* | %29,2* |
| 2024 | 26 | 1 | 0 | 2 | %3,8* | %11,5* |
| 2023 | 30 | 2 | 3 | 1 | %6,7 | %20,0 |
| 2022 | 42 | 4 | 6 | 4 | %9,5 | %33,3 |
| 2021 | 30 | 4 | 3 | 0 | %13,3 | %23,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 27 | 1 | 2 | 1 | %3,7* | %14,8* |
| Kocaeli | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ankara | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 19 | 1 | 1 | 0 | %5,3* | %10,5* |
| Kum · Normal | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Çim · Normal | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 25 | 3 | 3 | 1 | %12,0* | %28,0* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 3 | 3 | 2 | %8,6 | %22,9 |
| Arap | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Maiden | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Şartlı | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 64 | 3 | 4 | 5 | %4,7 | %18,8 |
| Kocaeli | 40 | 4 | 5 | 0 | %10,0 | %22,5 |
| İzmir | 40 | 5 | 5 | 1 | %12,5 | %27,5 |
| Bursa | 28 | 1 | 4 | 4 | %3,6* | %32,1* |
| Antalya | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| Ankara | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 64 | 6 | 7 | 2 | %9,4 | %23,4 |
| Çim · Normal | 55 | 6 | 7 | 4 | %10,9 | %30,9 |
| Sentetik · Normal | 53 | 4 | 2 | 5 | %7,5 | %20,8 |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 7 | 3 | 1 | %14,6 | %22,9 |
| 1201–1600 m | 97 | 7 | 12 | 5 | %7,2 | %24,7 |
| 1601–2000 m | 37 | 2 | 3 | 4 | %5,4 | %24,3 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 135 | 13 | 13 | 7 | %9,6 | %24,4 |
| Arap | 60 | 3 | 5 | 4 | %5,0 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 71 | 5 | 4 | 3 | %7,0 | %16,9 |
| Şartlı | 54 | 7 | 6 | 2 | %13,0 | %27,8 |
| Handikap | 43 | 3 | 4 | 3 | %7,0 | %23,3 |
| Satış | 16 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Levent | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| C. Paso | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G. Kocakaya | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Sözen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Atlamaz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Caledonie | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Dragon Blue | 6 | 3 | 2 | 0 | 3/6 | 5/6 |
| Social Paranoia | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Best And Fast | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Toskaan | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Gök Nil | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Baba Balyoz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Estocade | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Blue Bird | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Luna De Fuego | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Estocade | O. Atmaca | 8/11 | 11,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Social Paranoia | C. Paso | 6/9 | 2,95 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Estocade | G. Kocakaya | 7/8 | 3,85 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Dragon Blue | G. Kocakaya | 1/10 | 4,45 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Caledonie | M. Kaya | 9/10 | 9,20 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Social Paranoia | B. Akçay | 8/10 | 35,65 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Caledonie | M. Kaya | 2/13 | 4,95 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Estocade | M. Kaya | 3/14 | 5,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Dragon Blue | G. Kocakaya | 2/7 | 7,30 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Caledonie | A. Yıldız | 6/11 | 7,50 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Best And Fast | A. Yıldız | 13/15 | 13,90 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Gök Nil | B. Bülbül | 8/15 | 10,40 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Dragon Blue | E. Atlamaz | 6/14 | 9,30 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Best And Fast | U. Levent | 11/17 | 66,65 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Caledonie | G. Özçelik | 3/15 | 22,25 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Best And Fast | G. Özçelik | 6/14 | 12,80 |
| 20.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1300 Çim | Dragon Blue | G. Kocakaya | 1/8 | 6,40 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Best And Fast | M. Bilgin | 10/16 | 14,35 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Gök Nil | K. Gökçe | 13/14 | 52,50 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Caledonie | C. Paso | 4/10 | 9,75 |
Sık sorulanlar
Kaan Turan Yurdabak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 43 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Turan Yurdabak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Kaan Turan Yurdabak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 27 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.