Antrenör
Abdullah Avcı
Abdullah Avcı'ın atları son 12 ayda 53 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Avcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 4 | 7 | 7 | %7,5 | %34,0 | −%72,3 |
| Son 12 ay | 53 | 4 | 7 | 7 | %7,5 | %34,0 | −%72,3 |
| 2020'den bu yana | 98 | 11 | 12 | 12 | %11,2 | %35,7 | −%48,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 4 | 7 | 7 | %7,5 | %34,0 |
| 2025 | 34 | 7 | 4 | 3 | %20,6 | %41,2 |
| 2024 | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 30 | 2 | 4 | 5 | %6,7 | %36,7 |
| Kocaeli | 15 | 2 | 2 | 1 | %13,3* | %33,3* |
| İzmir | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 20 | 2 | 3 | 4 | %10,0* | %45,0* |
| Kum · Normal | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 25 | 3 | 3 | 3 | %12,0* | %36,0* |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 37 | 3 | 6 | 6 | %8,1 | %40,5 |
| Arap | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 3 | 5 | 3 | %17,6* | %64,7* |
| Şartlı | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Handikap | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 32 | 2 | 4 | 5 | %6,3 | %34,4 |
| İzmir | 27 | 1 | 4 | 3 | %3,7* | %29,6* |
| Bursa | 23 | 6 | 2 | 3 | %26,1* | %47,8* |
| Kocaeli | 15 | 2 | 2 | 1 | %13,3* | %33,3* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 6 | 4 | 6 | %13,3 | %35,6 |
| Sentetik · Normal | 22 | 2 | 3 | 4 | %9,1* | %40,9* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 4 | 3 | %10,0* | %45,0* |
| 1201–1600 m | 49 | 7 | 6 | 5 | %14,3 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 23 | 1 | 1 | 4 | %4,3* | %26,1* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 52 | 6 | 8 | 7 | %11,5 | %40,4 |
| Arap | 46 | 5 | 4 | 5 | %10,9 | %30,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 31 | 2 | 2 | 1 | %6,5 | %16,1 |
| Şartlı | 28 | 4 | 3 | 6 | %14,3* | %46,4* |
| Maiden | 22 | 4 | 6 | 3 | %18,2* | %59,1* |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Akçay | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| A. Yıldız | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| İ. Soyad | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| A. Aslan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| H. Karataş | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Z. Karabulut | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stasera | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Red Victory | 8 | 1 | 3 | 2 | 1/8 | 6/8 |
| Terraferma | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Aybenova | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Baba Selah | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Giant Wave | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Rakel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Beta Force | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Beyçıkmaz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Harun Reis | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Giant Wave | H. Karataş | 3/6 | 3,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Stasera | B. Akçay | 3/9 | 10,45 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Terraferma | B. Akçay | 1/10 | 5,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Rakel | O. Atmaca | 8/8 | 54,35 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Aybenova | Ç. Taşcı | 18/18 | 50,65 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2800 Sentetik | Stasera | A. Yıldız | 5/6 | 8,95 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Rakel | N. Avci | 7/10 | 22,65 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Aybenova | Z. Karabulut | 17/17 | 57,95 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Stasera | Z. Karabulut | 8/10 | 18,70 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Terraferma | A. Yıldız | 5/9 | 7,55 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Giant Wave | H. Karataş | 1/9 | 2,50 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Aybenova | B. Akçay | 11/11 | 33,90 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Sentetik | Harun Reis | S. Boyraz | 5/7 | 2,45 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Beta Force | B. Akçay | 7/9 | 6,60 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Terraferma | A. Yıldız | 2/9 | 6,60 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Stasera | Z. Karabulut | 4/11 | 1,20 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Çınaraltı Kızı | A. Yıldız | 2/12 | 8,80 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Beta Force | B. Akçay | 7/13 | 29,45 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Aybenova | C. Yıldırım | 13/13 | 46,05 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Stasera | B. Akçay | 5/13 | 18,80 |
Sık sorulanlar
Abdullah Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 53 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 8. koşu 17:30, GIANT WAVE.
Abdullah Avcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 30 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.