Antrenör
Nihat Kaya
Nihat Kaya'ın atları son 12 ayda 166 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (95 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 165 | 17 | 10 | 11 | %10,3 | %23,0 | −%40,2 |
| Son 12 ay | 166 | 17 | 11 | 11 | %10,2 | %23,5 | −%40,6 |
| 2020'den bu yana | 379 | 29 | 38 | 21 | %7,7 | %23,2 | −%59,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 165 | 17 | 10 | 11 | %10,3 | %23,0 |
| 2025 | 38 | 1 | 5 | 3 | %2,6 | %23,7 |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2023 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2022 | 163 | 11 | 23 | 6 | %6,7 | %24,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 95 | 7 | 4 | 10 | %7,4 | %22,1 |
| Bursa | 40 | 9 | 4 | 1 | %22,5 | %35,0 |
| İstanbul | 27 | 1 | 3 | 0 | %3,7* | %14,8* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 107 | 11 | 5 | 10 | %10,3 | %24,3 |
| Çim · Normal | 20 | 2 | 1 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 11 | 3 | 4 | %23,4 | %38,3 |
| 1201–1600 m | 78 | 3 | 6 | 3 | %3,8 | %15,4 |
| 1601–2000 m | 40 | 3 | 2 | 4 | %7,5 | %22,5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 105 | 7 | 7 | 4 | %6,7 | %17,1 |
| İngiliz | 61 | 10 | 4 | 7 | %16,4 | %34,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 65 | 3 | 3 | 6 | %4,6 | %18,5 |
| Maiden | 48 | 6 | 5 | 5 | %12,5 | %33,3 |
| Şartlı | 42 | 7 | 3 | 0 | %16,7 | %23,8 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 223 | 10 | 24 | 17 | %4,5 | %22,9 |
| Bursa | 72 | 12 | 7 | 2 | %16,7 | %29,2 |
| İstanbul | 56 | 4 | 5 | 1 | %7,1 | %17,9 |
| Ankara | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Antalya | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 245 | 17 | 24 | 17 | %6,9 | %23,7 |
| Çim · Normal | 50 | 8 | 3 | 3 | %16,0 | %28,0 |
| Kum · Nemli | 30 | 0 | 5 | 1 | %0,0 | %20,0 |
| Sentetik · Normal | 26 | 1 | 2 | 0 | %3,8* | %11,5* |
| Kum · Islak | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 87 | 12 | 11 | 4 | %13,8 | %31,0 |
| 1201–1600 m | 171 | 9 | 18 | 7 | %5,3 | %19,9 |
| 1601–2000 m | 113 | 6 | 9 | 10 | %5,3 | %22,1 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 256 | 10 | 29 | 8 | %3,9 | %18,4 |
| İngiliz | 123 | 19 | 9 | 13 | %15,4 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 137 | 6 | 13 | 9 | %4,4 | %20,4 |
| Şartlı | 111 | 8 | 10 | 3 | %7,2 | %18,9 |
| Maiden | 102 | 8 | 14 | 6 | %7,8 | %27,5 |
| KV-6 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| G | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| A | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Özen | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| A. Yıldız | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| H. Gökçe | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| B. Akçay | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| G. Özçelik | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| A. Sözen | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| O. Atmaca | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| R. Ketme | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| A. Ceylan | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| A. Altın | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beylerinbeyi | 14 | 3 | 2 | 4 | %21,4* | %64,3* |
| Bernahanım | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Eurofighter | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Dragon Furious | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Ahsurbike | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Coşdur | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Dragon Victory | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| Sert Koşu | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Last Chance Girl | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Numanım | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Diyarlı Delibaş | H. Gökçe | 10/14 | 28,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Numanım | İ. Dinar | 7/13 | 43,60 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Dragon Furious | S. Özen | 4/11 | 3,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Sert Koşu | A. Yıldız | 7/12 | 3,75 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ahsurbike | G. Özçelik | 14/14 | 27,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Irmağın Gülü | G. Özçelik | 7/11 | 13,90 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Nilüfer | A. Yıldız | 2/13 | 2,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Ahsurbike | A. Yıldız | 9/14 | 8,50 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Sert Koşu | Ö. Özen | 4/14 | 11,45 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Aynalı Martin | D. Budak | 10/10 | 51,45 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Canbulut | A. Sözen | 1/12 | 5,55 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Shadow Of Thenight | K. Yılmaz | 9/10 | 92,75 |
| 16.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Bernahanım | G. Bektaş | 9/9 | 26,70 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Hürriyet | B. Akçay | –/14 | 36,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Dragon Victory | H. Çizik | 5/5 | 7,95 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Dragon Furious | G. Bektaş | 2/14 | 3,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Erselefe | O. Atmaca | 5/14 | 18,60 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Aynalı Martin | D. Budak | 13/14 | 101,10 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Canbulut | A. Aslan | 7/12 | 16,55 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Bernahanım | İ. Dinar | 5/6 | 19,55 |
Sık sorulanlar
Nihat Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 165 koşuda 17 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihat Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Nihat Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 95 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.