Antrenör
Ozan Bulut
Ozan Bulut'ın atları son 12 ayda 242 koşuya çıktı, 31 birincilik ve 104 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (154 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ozan Bulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 181 | 23 | 30 | 18 | %12,7 | %39,2 | −%39,3 |
| Son 12 ay | 242 | 31 | 44 | 29 | %12,8 | %43,0 | −%40,5 |
| 2020'den bu yana | 1160 | 150 | 171 | 152 | %12,9 | %40,8 | −%27,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 181 | 23 | 30 | 18 | %12,7 | %39,2 |
| 2025 | 263 | 27 | 34 | 42 | %10,3 | %39,2 |
| 2024 | 393 | 60 | 55 | 48 | %15,3 | %41,5 |
| 2023 | 323 | 40 | 52 | 44 | %12,4 | %42,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 154 | 18 | 29 | 22 | %11,7 | %44,8 |
| Ankara | 79 | 13 | 14 | 5 | %16,5 | %40,5 |
| İstanbul | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 85 | 10 | 14 | 13 | %11,8 | %43,5 |
| Kum · Normal | 68 | 7 | 14 | 7 | %10,3 | %41,2 |
| Çim · Normal | 38 | 7 | 8 | 2 | %18,4 | %44,7 |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Sentetik · Islak | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 5 | 6 | 0 | %13,5 | %29,7 |
| 1201–1600 m | 147 | 20 | 27 | 23 | %13,6 | %47,6 |
| 1601–2000 m | 32 | 6 | 7 | 3 | %18,8 | %50,0 |
| 2001+ m | 26 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %26,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 202 | 24 | 39 | 27 | %11,9 | %44,6 |
| Arap | 40 | 7 | 5 | 2 | %17,5 | %35,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 9 | 11 | 7 | %12,2 | %36,5 |
| Maiden | 69 | 11 | 14 | 10 | %15,9 | %50,7 |
| Şartlı | 69 | 5 | 12 | 7 | %7,2 | %34,8 |
| Satış | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| KV-8 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| KV-7 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| KV-6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| G | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 631 | 77 | 84 | 85 | %12,2 | %39,0 |
| Ankara | 429 | 60 | 72 | 54 | %14,0 | %43,4 |
| İstanbul | 69 | 7 | 11 | 8 | %10,1 | %37,7 |
| Bursa | 13 | 3 | 3 | 2 | %23,1* | %61,5* |
| Kocaeli | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 397 | 53 | 56 | 60 | %13,4 | %42,6 |
| Sentetik · Normal | 380 | 48 | 48 | 48 | %12,6 | %37,9 |
| Çim · Normal | 228 | 32 | 43 | 20 | %14,0 | %41,7 |
| Sentetik · Nemli | 28 | 3 | 2 | 5 | %10,7* | %35,7* |
| Kum · Nemli | 25 | 4 | 4 | 4 | %16,0* | %48,0* |
| Kum · Islak | 24 | 4 | 3 | 4 | %16,7* | %45,8* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 1 | 5 | 3 | %4,8* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
| Sentetik · Islak | 15 | 1 | 1 | 4 | %6,7* | %40,0* |
| Çim · Ağır | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Sentetik · Sulu | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 151 | 20 | 28 | 15 | %13,2 | %41,7 |
| 1201–1600 m | 637 | 98 | 86 | 92 | %15,4 | %43,3 |
| 1601–2000 m | 224 | 22 | 38 | 30 | %9,8 | %40,2 |
| 2001+ m | 148 | 10 | 19 | 15 | %6,8 | %29,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 838 | 110 | 137 | 122 | %13,1 | %44,0 |
| Arap | 322 | 40 | 34 | 30 | %12,4 | %32,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 359 | 37 | 40 | 51 | %10,3 | %35,7 |
| Şartlı | 352 | 42 | 62 | 52 | %11,9 | %44,3 |
| Maiden | 200 | 30 | 30 | 22 | %15,0 | %41,0 |
| G | 63 | 10 | 5 | 6 | %15,9 | %33,3 |
| KV-8 | 48 | 6 | 10 | 6 | %12,5 | %45,8 |
| KV-7 | 44 | 9 | 6 | 5 | %20,5 | %45,5 |
| KV-6 | 35 | 6 | 10 | 3 | %17,1 | %54,3 |
| Satış | 34 | 5 | 5 | 4 | %14,7 | %41,2 |
| KV-9 | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| A | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 22 | 4 | 6 | 6 | %18,2* | %72,7* |
| G. Özçelik | 19 | 1 | 5 | 4 | %5,3* | %52,6* |
| U. Temur | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| M. Turan | 13 | 1 | 5 | 0 | %7,7* | %46,2* |
| A. Kurşun | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| S. Tırpan | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| H. Yıldız | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| V. Abiş | 11 | 1 | 6 | 1 | %9,1* | %72,7* |
| G. Kocakaya | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| E. Çankaya | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Age Of Discovery | 13 | 2 | 3 | 4 | %15,4* | %69,2* |
| El Rıo | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| Jet Çelik | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
| Lord Of Dragon | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| Kalorimatik | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| Gray Dream | 8 | 3 | 3 | 1 | 3/8 | 7/8 |
| Bellicoso | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| Lady Glorıa | 8 | 1 | 3 | 0 | 1/8 | 4/8 |
| Yellow Lion | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Burçigin | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Clove | U. Temur | 6/8 | 8,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Age Of Discovery | S. Yıldız | 3/7 | 7,55 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Kızım Fatma | F. Sansar | 6/8 | 27,85 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Palasanto | A. Kurşun | 4/6 | 2,90 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Fathersd | V. Abiş | 2/5 | 3,85 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Gray Dream | H. Karataş | 3/6 | 11,30 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Wardenclyffe | M. Kaya | 2/8 | 1,70 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Kızım Fatma | M. Keskin | 9/11 | 35,65 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Clove | U. Temur | 8/10 | 36,65 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Imperial Gloire | E. Aktuğ | 1/10 | 17,00 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Furıousd | A. Kurşun | 1/10 | 2,65 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | İlarmalı | G. Kocakaya | 5/8 | 5,05 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Age Of Discovery | S. Yıldız | 1/7 | 20,95 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Clove | U. Temur | 6/9 | 6,00 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1400 Çim | Furıousd | A. Kurşun | 2/10 | 6,75 |
| 01.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1900 Çim | Gray Dream | V. Abiş | 2/7 | 1,35 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Grey Kıng | E. Aktuğ | 7/8 | 28,85 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Imperial Gloire | E. Aktuğ | 5/12 | 16,05 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Kızım Fatma | M. Keskin | 9/11 | 17,40 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Royal Dynasty | Ö. Yıldırım | 9/9 | 21,20 |
Sık sorulanlar
Ozan Bulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 181 koşuda 23 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ozan Bulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Ozan Bulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 154 koşu, 18 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.