Antrenör
Cem Filiksaç
Cem Filiksaç'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cem Filiksaç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 5 | 6 | 7 | %12,8 | %46,2 | – |
| Son 12 ay | 40 | 6 | 6 | 7 | %15,0 | %47,5 | – |
| 2020'den bu yana | 78 | 12 | 12 | 9 | %15,4 | %42,3 | −%18,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 5 | 6 | 7 | %12,8 | %46,2 |
| 2025 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 2024 | 12 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %41,7* |
| 2023 | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| 2022 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| 2021 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 2020 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 40 | 6 | 6 | 7 | %15,0 | %47,5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 22 | 5 | 2 | 4 | %22,7* | %50,0* |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 22 | 5 | 3 | 2 | %22,7* | %45,5* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 36 | 5 | 6 | 7 | %13,9 | %50,0 |
| Arap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 3 | 1 | 4 | %23,1* | %61,5* |
| Handikap | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Maiden | 9 | 2 | 3 | 0 | 2/9 | 5/9 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 75 | 11 | 12 | 9 | %14,7 | %42,7 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 40 | 6 | 5 | 5 | %15,0 | %40,0 |
| Çim · Normal | 27 | 4 | 5 | 2 | %14,8* | %40,7* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| 1201–1600 m | 49 | 8 | 8 | 4 | %16,3 | %40,8 |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 72 | 10 | 11 | 9 | %13,9 | %41,7 |
| Arap | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 28 | 7 | 6 | 4 | %25,0* | %60,7* |
| Handikap | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| Maiden | 16 | 2 | 3 | 0 | %12,5* | %31,3* |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| G. Kocakaya | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| A. Sözen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| B. Gökçe | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Bozdağ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Kaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Kaçmaz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thief In Marrakesh | 10 | 1 | 3 | 4 | %10,0* | %80,0* |
| Mr Hermes | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Grey Ghost | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Laureate | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Thıs Charmıng Man | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Müezzahatun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Aytor | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Brego | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kökbeyi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Dream On | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Mr Hermes | G. Özçelik | 4/9 | 5,05 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Thief In Marrakesh | B. Gökçe | 1/18 | 2,15 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Grey Ghost | V. Abiş | 6/7 | 10,10 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Aytor | G. Kocakaya | 1/10 | 1,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | Laureate | V. Abiş | 8/10 | 4,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Mr Hermes | E. Aktuğ | 4/9 | 8,35 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Grey Ghost | A. Sözen | 4/9 | 5,65 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Mr Hermes | E. Aktuğ | 3/8 | 10,05 |
| 16.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Laureate | A. Yıldız | 6/6 | 21,45 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Aytor | G. Kocakaya | 2/4 | 2,00 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Thief In Marrakesh | A. Yıldız | 3/7 | 2,65 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Grey Ghost | A. Sözen | 4/9 | 9,95 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Thief In Marrakesh | V. Abiş | 3/17 | 2,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Laureate | G. Kocakaya | 2/11 | 8,95 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Brego | E. Bozdağ | 1/9 | 18,75 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Grey Ghost | A. Sözen | 4/6 | 15,35 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Mr Hermes | G. Kocakaya | 6/13 | 7,80 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Laureate | M. Çelik | 7/8 | 5,20 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Grey Ghost | A. Sözen | 8/8 | 5,20 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2600 Çim | Thief In Marrakesh | V. Abiş | 3/6 | 2,55 |
Sık sorulanlar
Cem Filiksaç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 39 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cem Filiksaç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Cem Filiksaç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 40 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.