Antrenör
Ekrem Çilek
Ekrem Çilek'ın atları son 12 ayda 201 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 71 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (137 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Çilek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 173 | 16 | 22 | 23 | %9,2 | %35,3 | −%38,4 |
| Son 12 ay | 201 | 20 | 24 | 27 | %10,0 | %35,3 | −%37,5 |
| 2020'den bu yana | 420 | 41 | 47 | 45 | %9,8 | %31,7 | −%36,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 173 | 16 | 22 | 23 | %9,2 | %35,3 |
| 2025 | 102 | 8 | 10 | 13 | %7,8 | %30,4 |
| 2024 | 79 | 11 | 10 | 6 | %13,9 | %34,2 |
| 2023 | 35 | 2 | 3 | 0 | %5,7 | %14,3 |
| 2022 | 21 | 4 | 2 | 3 | %19,0* | %42,9* |
| 2021 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 137 | 16 | 16 | 17 | %11,7 | %35,8 |
| Kocaeli | 25 | 1 | 6 | 3 | %4,0* | %40,0* |
| İstanbul | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| Antalya | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 85 | 8 | 13 | 14 | %9,4 | %41,2 |
| Çim · Normal | 43 | 5 | 1 | 1 | %11,6 | %16,3 |
| Sentetik · Normal | 22 | 2 | 2 | 5 | %9,1* | %40,9* |
| Kum · Nemli | 17 | 3 | 4 | 2 | %17,6* | %52,9* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 3 | 4 | 1 | %13,0* | %34,8* |
| 1201–1600 m | 69 | 4 | 10 | 8 | %5,8 | %31,9 |
| 1601–2000 m | 90 | 10 | 9 | 15 | %11,1 | %37,8 |
| 2001+ m | 19 | 3 | 1 | 3 | %15,8* | %36,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 112 | 11 | 9 | 16 | %9,8 | %32,1 |
| İngiliz | 89 | 9 | 15 | 11 | %10,1 | %39,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 89 | 13 | 9 | 12 | %14,6 | %38,2 |
| Şartlı | 56 | 3 | 6 | 10 | %5,4 | %33,9 |
| Maiden | 45 | 3 | 8 | 5 | %6,7 | %35,6 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 332 | 36 | 38 | 34 | %10,8 | %32,5 |
| Kocaeli | 42 | 1 | 7 | 4 | %2,4 | %28,6 |
| İstanbul | 26 | 1 | 2 | 2 | %3,8* | %19,2* |
| Antalya | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| İzmir | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 211 | 23 | 29 | 27 | %10,9 | %37,4 |
| Çim · Normal | 89 | 9 | 7 | 2 | %10,1 | %20,2 |
| Kum · Nemli | 32 | 4 | 5 | 3 | %12,5 | %37,5 |
| Sentetik · Normal | 26 | 2 | 2 | 5 | %7,7* | %34,6* |
| Kum · Islak | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 4 | 7 | 2 | %7,4 | %24,1 |
| 1201–1600 m | 179 | 16 | 21 | 19 | %8,9 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 153 | 17 | 18 | 19 | %11,1 | %35,3 |
| 2001+ m | 34 | 4 | 1 | 5 | %11,8 | %29,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 219 | 25 | 33 | 22 | %11,4 | %36,5 |
| Arap | 201 | 16 | 14 | 23 | %8,0 | %26,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 173 | 20 | 17 | 21 | %11,6 | %33,5 |
| Şartlı | 120 | 11 | 15 | 15 | %9,2 | %34,2 |
| Maiden | 92 | 8 | 12 | 7 | %8,7 | %29,3 |
| KV-6 | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Yıldız | 61 | 11 | 6 | 6 | %18,0 | %37,7 |
| G. Özçelik | 27 | 3 | 4 | 4 | %11,1* | %40,7* |
| S. Tırpan | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| N. Avci | 13 | 1 | 3 | 3 | %7,7* | %53,8* |
| İ. Güreke | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
| O. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Akpınar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Birgedağ | 24 | 2 | 2 | 5 | %8,3* | %37,5* |
| Tercan Han | 23 | 4 | 1 | 4 | %17,4* | %39,1* |
| Aller Gülü | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
| My Hazel Eyes | 15 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| King Of Modena | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| Neznakomka | 13 | 2 | 2 | 3 | %15,4* | %53,8* |
| Amoni | 12 | 3 | 2 | 2 | %25,0* | %58,3* |
| Strakhov | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| Narenka | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Aybar Fırtınası | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Nadiyekınalı | O. Yıldız | 7/8 | 16,40 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Al Seher | Ö. Özen | 2/14 | 3,95 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tarhanoğlu | O. Yıldız | 4/8 | 4,05 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Narenka | O. Yıldız | 3/13 | 4,50 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Sangaryan | A. Yıldız | 2/10 | 2,25 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | My Hazel Eyes | N. Avci | 12/18 | 19,85 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Narenka | S. Tırpan | 6/13 | 16,50 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Birgedağ | O. Yıldız | 5/13 | 29,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Aybar Fırtınası | G. Özçelik | 9/10 | 23,40 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Aller Gülü | O. Yıldız | 14/17 | 15,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Nadiyekınalı | İ. Güreke | 7/9 | 5,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | My Hazel Eyes | İ. Güreke | 10/19 | 37,65 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yırtıl Reha | M. Göl | 7/13 | 74,85 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Tarhanoğlu | İ. Güreke | 1/13 | 11,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Birgedağ | O. Yıldız | 4/14 | 8,05 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Narenka | O. Yıldız | 2/14 | 1,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Al Seher | G. Özçelik | 2/14 | 8,95 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Nadiyekınalı | İ. Güreke | 5/15 | 36,55 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Tarhanoğlu | İ. Güreke | 2/10 | 3,55 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Tercan Han | Y. Gökçe | 9/11 | 16,00 |
Sık sorulanlar
Ekrem Çilek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 173 koşuda 16 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Çilek'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, NADİYEKINALI.
Ekrem Çilek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 137 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.