Antrenör
Ali Rıza Yıldız
Ali Rıza Yıldız'ın atları son 12 ayda 169 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 46 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (79 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 134 | 18 | 9 | 9 | %13,4 | %26,9 | −%35,3 |
| Son 12 ay | 169 | 21 | 11 | 14 | %12,4 | %27,2 | −%44,1 |
| 2020'den bu yana | 1338 | 178 | 151 | 137 | %13,3 | %34,8 | −%44,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 134 | 18 | 9 | 9 | %13,4 | %26,9 |
| 2025 | 269 | 30 | 32 | 36 | %11,2 | %36,4 |
| 2024 | 225 | 29 | 36 | 23 | %12,9 | %39,1 |
| 2023 | 221 | 35 | 26 | 21 | %15,8 | %37,1 |
| 2022 | 247 | 43 | 34 | 36 | %17,4 | %45,7 |
| 2021 | 166 | 16 | 12 | 7 | %9,6 | %21,1 |
| 2020 | 76 | 7 | 2 | 5 | %9,2 | %18,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 79 | 6 | 7 | 9 | %7,6 | %27,8 |
| Bursa | 35 | 5 | 1 | 1 | %14,3 | %20,0 |
| İzmir | 24 | 7 | 2 | 1 | %29,2* | %41,7* |
| İstanbul | 18 | 2 | 0 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 57 | 7 | 4 | 3 | %12,3 | %24,6 |
| Sentetik · Normal | 57 | 8 | 4 | 7 | %14,0 | %33,3 |
| Çim · Normal | 22 | 2 | 0 | 1 | %9,1* | %13,6* |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 4 | 2 | 1 | %21,1* | %36,8* |
| 1201–1600 m | 61 | 3 | 6 | 1 | %4,9 | %16,4 |
| 1601–2000 m | 53 | 6 | 1 | 5 | %11,3 | %22,6 |
| 2001+ m | 36 | 8 | 2 | 7 | %22,2 | %47,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 95 | 12 | 5 | 5 | %12,6 | %23,2 |
| İngiliz | 74 | 9 | 6 | 9 | %12,2 | %32,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 61 | 13 | 6 | 5 | %21,3 | %39,3 |
| Handikap | 56 | 3 | 1 | 5 | %5,4 | %16,1 |
| Maiden | 37 | 4 | 4 | 1 | %10,8 | %24,3 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 606 | 72 | 53 | 56 | %11,9 | %29,9 |
| Antalya | 226 | 25 | 29 | 23 | %11,1 | %34,1 |
| İstanbul | 181 | 24 | 18 | 25 | %13,3 | %37,0 |
| İzmir | 152 | 28 | 25 | 18 | %18,4 | %46,7 |
| Kocaeli | 136 | 24 | 21 | 13 | %17,6 | %42,6 |
| Ankara | 37 | 5 | 5 | 2 | %13,5 | %32,4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 584 | 80 | 72 | 58 | %13,7 | %36,0 |
| Çim · Normal | 275 | 34 | 30 | 31 | %12,4 | %34,5 |
| Sentetik · Normal | 232 | 31 | 28 | 30 | %13,4 | %38,4 |
| Kum · Nemli | 69 | 16 | 3 | 8 | %23,2 | %39,1 |
| Kum · Islak | 52 | 8 | 6 | 3 | %15,4 | %32,7 |
| Çim · Yumuşak | 26 | 2 | 0 | 1 | %7,7* | %11,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 26 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 2 | 4 | 1 | %8,7* | %30,4* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Sentetik · Islak | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Ağır | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Sentetik · Sulu | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 180 | 26 | 20 | 20 | %14,4 | %36,7 |
| 1201–1600 m | 615 | 71 | 71 | 61 | %11,5 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 400 | 57 | 44 | 42 | %14,2 | %35,8 |
| 2001+ m | 143 | 24 | 16 | 14 | %16,8 | %37,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 800 | 98 | 94 | 75 | %12,3 | %33,4 |
| İngiliz | 538 | 80 | 57 | 62 | %14,9 | %37,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 492 | 54 | 47 | 50 | %11,0 | %30,7 |
| Şartlı | 419 | 64 | 55 | 50 | %15,3 | %40,3 |
| Maiden | 211 | 27 | 21 | 15 | %12,8 | %29,9 |
| KV-6 | 67 | 15 | 10 | 8 | %22,4 | %49,3 |
| KV-7 | 33 | 2 | 4 | 4 | %6,1 | %30,3 |
| KV-8 | 32 | 5 | 3 | 3 | %15,6 | %34,4 |
| G | 26 | 1 | 5 | 2 | %3,8* | %30,8* |
| Satış | 20 | 5 | 1 | 2 | %25,0* | %40,0* |
| A | 16 | 3 | 2 | 1 | %18,8* | %37,5* |
| KV-9 | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Akpınar | 21 | 4 | 0 | 1 | %19,0* | %23,8* |
| G. Özçelik | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| A. Kurşun | 17 | 5 | 1 | 2 | %29,4* | %47,1* |
| N. Avci | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| M. Çiçek | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| S. Özen | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| R. Ketme | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Turan | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| C. Altun | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cix Life | 14 | 4 | 0 | 3 | %28,6* | %50,0* |
| Kafkas Ceylanı | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Katarsis | 12 | 3 | 3 | 3 | %25,0* | %75,0* |
| Shevchenko | 12 | 1 | 0 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Muzatcan | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| Dilavercan | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Canhay | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Sağlamcan | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Rol Model | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Dümencan | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Cix Life | E. Akpınar | 8/8 | 2,00 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Tarıkcanbey | İ. Gün | 10/17 | 8,70 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Dümencan | İ. Dinar | 6/17 | 8,70 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Kafkas Ceylanı | C. Paso | 9/12 | 41,15 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Kafkas Ceylanı | C. Altun | 6/8 | 50,30 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Dümencan | İ. Dinar | 2/18 | 15,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Tarıkcanbey | İ. Güreke | 17/18 | 15,50 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Berivancan | R. Ketme | 1/12 | 17,00 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Muzatcan | A. Kurşun | 7/13 | 10,45 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yıldızlar Prensesi | C. Altun | 9/11 | 53,55 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Eğrican | M. Çelik | 9/15 | 9,55 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Giderlican | C. Altun | 1/10 | 4,15 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Kafkas Ceylanı | B. Bülbül | 6/9 | 35,20 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Maddycan | M. Çelik | 2/9 | 16,20 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Cix Life | E. Akpınar | 11/11 | 20,00 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Katarsis | A. Kurşun | 7/12 | 9,30 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Muzatcan | M. Akyavuz | 5/11 | 29,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Yıldızlar Prensesi | E. Akpınar | 10/11 | 36,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Mucize Serenay | E. Kadirler | 13/13 | 54,40 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Shevchenko | E. Akpınar | 8/8 | 4,50 |
Sık sorulanlar
Ali Rıza Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 134 koşuda 18 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Ali Rıza Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 79 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.